Šta je novo?

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Jesam ! Uspeo ne uspeo uvek isto tj. nista, kraj misije i to je to.
 
Aha, dakle opet ide ista scena na kraju, tj heroj izadje iz vatre i herojski padne na kolena i paf na zemlju...? (mislio sam da ima razlike kad se istrci na vreme ili ne)
I to je to...pa krastavac ceo taj deo ti je odjava.Oni te pokupe helisem uz povike "drzi se junacino :D " a onda krece realtime animacija i credits.Bilo je i gorih zavrsetaka...
 
Toga nema kod mene, samo ona statistika i nazad u meni za izbor misija. Nikakva odjava ili animacija.
 
Nema???
Statistika se kod mene pojavi tek posle creditsa.
Dakle ide ovako: Mitchell izlazi na vrata u zadnjoj sekundi, teturajuci se, vatra shiba iza, i on pada na zemlju.Zatim kadar ide u pticju perspektivu, gde se vidi BlackHawk koji dolazi, vojnici koji trce ka hangaru...a na videu (u gornjem desnom uglu) mu vicu "izdrzi bla bla"...
Zatim helis odlazi uz jos neku pricu u tom fazonu i krece real-time renderovana odjavna spica, sa ekstra muzikom.
 
Ja istrcim i vratim se na mesto gde sam ostavio drugare, mozda treba da se istrci na drugo neko mesto, nebitno obrisah igru sinoc mnogo me iznervirala.
Hvala na pomoci :wave:
 
zaglavih se na onom pretposlednjem nivou na brani u Teksasu :(
treba da oborim oba helikoptera, ali imam samo 1 zolju. da li neko zna u cemu je fora, kako se obara 2. heli?

edit:
da jos napomenem da nemam saboraca koji bi srusili heli jer sam ovaj nivo startovao bez njih (neverovatno?!) i da nigde na nivou nema bazuke, zolje ili cega god cime bih srusio helikopter :(
ima li leka ili je za mene GRAW 2 zavrsen? :(
 
Poslednja izmena:
nista, nekada nadjem bazuku u poslednjoj kuli, nekada je nema, nekada ima 1 raketu, nekada je prazna. cak i kada je nadjem sa raketom ne mogu njom da srusim 2. helis pa sam iscackao save game pa cu preci tako poslednji nivo...
 
nista, nekada nadjem bazuku u poslednjoj kuli, nekada je nema, nekada ima 1 raketu, nekada je prazna. cak i kada je nadjem sa raketom ne mogu njom da srusim 2. helis pa sam iscackao save game pa cu preci tako poslednji nivo...

Ima tu neki trip. Koliko se ja secam, uspeo sam sa raketama koje su tu bile negde na mostu da srusim oba helikoptera, valjda treba da ih pogodis u pravo mesto ;), motor ili pilota :D.
 
ma neka ide dodjavola. gde je moj tim i sto nekad nema bazuke, a nekad ima? :mad:
 
Pa ako ih naoruzas bazukom pred misiju, onda ce je imati :D Ja uvek naoruzam bar dvojicu sa Zeus-om.
 
Pa ako ih naoruzas bazukom pred misiju, onda ce je imati :D Ja uvek naoruzam bar dvojicu sa Zeus-om.

Jasta :D.

Nego koliko se secam tu na tom delu na mostu nema saboraca, vec je solo.
Da li ih nema na pocetku nivoa ili nekako "skriptovano" izginu, zaboravih.
 
Hm, nije bilo solo.Misija na brani jeste malko za*ebana, i uvek sam igrao tako da mi svi ghostovi prezive, secam se da se i meni desila slicna situacija, pa sam u jednoj kuli na brani izdao naredbu da pucaju na helis, i jedan od njih je rekao ono tipa "o jea, he's going down" ili tako nesto i oborili ga.

Nije bilo skriptovanih pogibija u graw-u.Sve od tebe zavisi kak'i si kao komandant :p.I to mi se svidja :)
 
Hm, nije bilo solo.Misija na brani jeste malko za*ebana, i uvek sam igrao tako da mi svi ghostovi prezive, secam se da se i meni desila slicna situacija, pa sam u jednoj kuli na brani izdao naredbu da pucaju na helis, i jedan od njih je rekao ono tipa "o jea, he's going down" ili tako nesto i oborili ga.

Nije bilo skriptovanih pogibija u graw-u.Sve od tebe zavisi kak'i si kao komandant :p.I to mi se svidja :)

U pravu si, nego me zbunio Gari :D. Sad ce secam da su meni do pojavljivanja ta dva helikoptera sva trojica bili preziveli, oborili su jedan helis i zginuli, a ja sam se postarao za onaj drugi ,). Samo tu nije kraj, odmah posle kada se ide na drugi kraj mosta, na onoj zgradi pun qrac neprijatelja, a nema autosave-a posle obaranja helikoptera (ili sam se istripovao, jel bese nije bilo rucnog save-ovanja u GRAW 2, davno sam ga igrao..., vec ckeckpointi po obavljenom zadatku u toku misije).
 
U GRAW2 jeste bilo quick-savea koliko se secam.Graw kec nije imao.I bio je dosta bolji :D
 
dakle, kao sto rekoh, nivo na brani sam poceo sam. ne znam zasto, ali tako je i nemoguce ga je preci...
sada sam na samom kraju poslednjeg nivoa (koji je hebeno tezak i na easy, ovi sto su ga pravili su zaista teski *****i) i sada treba da zapalim u sigurnu zonu kada obelezim onaj silos za bombardovanje i kada nekako izletim iz njega na jedvite jade opet poginem...:mad:
ne znam gde treba da se ustekujem da bih preziveo napad?

edit: ne morate da se trudite, deinstalirao sam onu sumanuto tesku & bagovitu igru :smoke:
Cpt. Mitchell se u mom slucaju zrtvovao za dobrobit svoje drzave :D :-devil-:
 
Poslednja izmena:
dakle, kao sto rekoh, nivo na brani sam poceo sam. ne znam zasto, ali tako je i nemoguce ga je preci...
sada sam na samom kraju poslednjeg nivoa (koji je hebeno tezak i na easy, ovi sto su ga pravili su zaista teski *****i) i sada treba da zapalim u sigurnu zonu kada obelezim onaj silos za bombardovanje i kada nekako izletim iz njega na jedvite jade opet poginem...:mad:
ne znam gde treba da se ustekujem da bih preziveo napad?

:D :D :D
Pa u poslednjoj misiji i treba da pogines :p :d.
Ja sam bezao najbrze sto je moglo i dodjem na 10-tak metara do izlaza i boom.
Onda ide outro (intro ali na kraju, za neznalice :D) i tu je kraj.
Znaci u outro-u dolaze neki drugi vojnici iznose te, stavljaju te bese na helis, i kraj...

E sad, jedino ako si ti zginuo, a nije ti posle toga isao outro, to znaci da nisi isao najkracom rutom ka cilju ;).
 
Poslednja izmena:
ja izadjem iz hangara i zaginem i da mi opciju da se vratim u glavni meni igre :trust: nema nicega posle. nema veze, ionako sam obrisao igru...
 
Ima li gdje cheat-ova za ovu igru? Naletio sam na bug u igri a mrzi me da prelazim cijeli nivo ponovo.
 
Da ne offtopic-ujem u physx temi:)

Da li je neko probao graw2 sa poslednjom zakrpom? Pre "krpljenja" igra je radila skroz stabilno, bez ikakvih problema. Nakon pokusaja da probam physx i primenjivanja zakrpe igra mi izbacuje na desktop posle par min i non stop je prisutno neko seckanje nalik onom iz NFS PS. Drajveri su poslednji aktuelni (posle 7 god imam ponovo NV u makini, pa ne pamtim bas oznake drajvera:d).
 
Da li je neko probao graw2 sa poslednjom zakrpom? Pre "krpljenja" igra je radila skroz stabilno, bez ikakvih problema. Nakon pokusaja da probam physx i primenjivanja zakrpe igra mi izbacuje na desktop posle par min i non stop je prisutno neko seckanje nalik onom iz NFS PS. Drajveri su poslednji aktuelni (posle 7 god imam ponovo NV u makini, pa ne pamtim bas oznake drajvera:d).

Stavi fiziku na normal i pici, a pucanje je verovatno na odredjenom mestu kao kod mene. Igra mi sa fizikom na high ili extreme puca na 3-4 mesta u igri, pa ove deonice prelazim sa fizikom na normal.
 
Ghost Recon - Modern warfare 2

Da li iko zna da li ovaj vrhunski(a malo zaboravljeni)naslov, moze da se igra online.;)
 
Vrh Dno