Šta je novo?

Geohot vs Sony (kraj)

priest77

Slavan
Učlanjen(a)
12.10.2004
Poruke
4,467
Poena
450
Kao sto svi znate, Geohot covek koji je prvi razbio zastitu na iPhone i na PS3, zavrsio je na sudu jer ga Sony tuzio...
Sve se zavrsilo nagodbom, Geohot je pristao da vise nikada ne objavi javno njegov hack za PS3 (koji vec kruzi odavno svugde interentom) i Sony ce ga pustiti na miru.
Ja mislim da je ovim potezom Sony uspeo da se malo opere od lose reklame koja je kruzila internetom posle pokrenute tuzbe.
Sto se Geohota tice, valjda sada ce se vratiti u iOS vode gde nije imao takvih glavobolja. :)

IZVOR

IZVOR 2

geohot.png
 
Poslednja izmena:
Pfffff, kakva nagodba :p
Ovo je Sony napravio koliko toliko da se izvuce iz price kao pobednik jer je sve otislo dodjavola, nisu mu nista mogli.
 
Nije se ni očekivalo bilo šta drugačije.
 
Na kraju će on biti i na Sonijevom platnom spisku...
 
Koji vrh sporazum, "nemoj vise", "necu..." :d
 
Čovek je nakupio lovu od onih priloga "za odbranu" i sad se nagodio. Lepo... za njega.
 
Ako mu je stalo samo do love, zasto nije drzao te donacije otvorene malo duze?
Koliko se ja secam to je trajalo samo jedan dan.
 
Ma dajte... On je sebi napravio takvu reklamu da ce svojim znanjem zaradjivati mnogo vise nego sto je skupio donacijama.
 
ako ga unajme da radi na zaštiti za PS4 najebali smo sa piraterijom :D
 
Jea, i za taj 1 dan je dobio anonimnu donaciju od Majkrosofta od boga pitaj koliko tisuća, možda i milijuna zelembaća.
 
Triliona!
 
Ma Bill Gates mu je prepisao celokupnu imovinu i ceo Microsoft :)
 
Ma Vaclav Klaus mu dao penkalo.....:p
 
Bezveze, ochekivao sam bar da ce dobiti elektrichnu stolicu :)
 
mislis elektronsku :)
 
Mozda su mu kupili 3ds i zakljucali ga u podrum dok ne omoguci pirateriju :).
 
George "Geohot" Hotz – the man who hacked the PlayStation 3 – promised Sony he'll never fiddle about with the innards of a PlayStation 3 again. But now he's gone one step further, and vowed never to buy a Sony product ever again.

"As of 4/11/11, I am joining the SONY boycott," he wrote on his blog. "I will never purchase another SONY product.

"I encourage you to do the same. And if you bought something SONY recently, return it."
 
Ma da .... baš ću da mu verujem .... kad izadje PS4 da će da odoli .... to je bre zavisnost .... samo će neko frugi da upne umesto njega ....
 
George "Geohot" Hotz – the man who hacked the PlayStation 3 – promised Sony he'll never fiddle about with the innards of a PlayStation 3 again. But now he's gone one step further, and vowed never to buy a Sony product ever again.

"As of 4/11/11, I am joining the SONY boycott," he wrote on his blog. "I will never purchase another SONY product.

"I encourage you to do the same. And if you bought something SONY recently, return it."

Nigga please! :d

Ne pravi Sony samo PS3 i nije najgora kompanija na trzishtu.
 
ja sad zamišljam kako se lik osećao kad je provalio PS zaštitu i bio jedini na svetu koji je to uspeo. kako ne uraditi ponovo nešto tako. ja bih se na njegovom mestu bolje pripremio za sledeći put pošto je prvi put bio malo nesmotren.
 
ja bih se na njegovom mestu bolje pripremio za sledeći put pošto je prvi put bio malo nesmotren.

Kada se desi neko krivično delo, prvo se pročešljaju likovi koji su "od ranije poznati policiji".
A GeoHot je razbijanjem zaštite postao "od ranije poznat" :).
 
Nazad
Vrh Dno