Šta je novo?

GeForce GTX 1050 (Ti) Thread

Ako je taj procesor na default, onda je on i verovatno bio problem sa 470 grafom. Nije mogao da se izbori sa tom grafom, plus sto i ta sama grafa ima pomalo problema sa sitnim miocro stutteringom.

Ovako je taman za 1050Ti klokovanu grafu.

ne,ne procesor je dignut na 4.5 ghz,al to sad nema veze...sad sve radi kako treba
 
znam,gledao sa da kupi, 1060 ali samo 6 gb,prosto sa 3 mi nepije vodu ali su cene do neba...tako za ono sto mi treba ja zadovoljan
 
Pa, power limit i core voltage na maximum, i dodas jos malo overclock za gpu clock i memoriju.

...pa kad nadjes optimum overklok podesavanja krenes da spustas jedno pa drugo dokle moze bez uticaja na performanse, sto da se przi na vecem naponu kad ne mora.
 
Karta je, za oko 150e ( i manje) koliko je na kp, odlican izbor, jako dobar odnos ulozeno/dobijeno. Steta sto AMD nema tu neku "rx 565" ili kako vec.

Нема више по тој цени, барем ове са два вентилатора.
Последње што је могло да се набави је за преко 170(тако било до пре два-три дана ако се није нешто променило).
 
sad je ova moja na kp 193

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Očekivano, ako druge karte poskupljuju što i 1050Ti ne bi bila šiftovana na 200e. Ko je uzeo za 150 uzeo je.
 
Није само до тога, него је несташица 1050Ti пошто и њих рудари узимају. Чак је и понуда различитих произвођача доста мршава, све се своди на Gigabyte и Asus од ових јефтнијих верзија са два вентиалтора.
 
Da, primetio sam da su počele i te da se koriste za rudarenje.

Opšte ludilo pred krah. Mislim da će 1050ti da bude 50eur polovna najkasnije u septembru.
 
Te teorije da ce RX 470 biti za 100e i 1050 Ti za 50 mozete macku o rep da okacite samo i nista vise :D
 
Naravno, to će biti karte sa garancijom od 3 godine minus nekoliko meseci i prodavaće se po adekvatnim cenama.
 
Bice ih puno i to ce sve na veliko kupovati preprodavci a onda ce oni polako to prodavati. Nema nista od jeftinih grafickih, toliko valjda razumete trziste u Srbiji.
 
Ako ih bude na prodaji bice pre da ce ih rudari koji gledaju malo dugorocnije kupovati za smesne pare i prosirivati svoje rudnike. Naravno nije iskljuceno da ce i preprodavci da se ukljuce u celu pricu ali vec manje vise je dogovoreno da oni koji krenu da odustaju da se jave majnerima da ih ovi odkupe.
 
Kada se došlo do 1050ti da poskupljuje i verovatno uskoro nestane sa tržišta neće na dobro da izadje.

Ne mogi ni majneri, ni preprodavci da pokupe tu količinu, niti će želeti.

Ok, rx 470, 480, 570 i 580 ali 1050ti neće sigurno niko od njih da plati 100+ eur.
 
Veruj mi svaka roba ima svog kupca. Ako te 1050ti budu povoljne znam sigruno da ce ovi sto sada imaju kojekakve krseve po racunarim da polete da kupe ih. Dok ce majneri da gledaju rx 470 i 480 i 570 i 580 serije a gejmeri ce da love 1060 i 1070 sa oglasa ako ih bude i to ce da odlaze takvom brzinom da ce da se trazi jos. Pogotovo 1070 i 1080 koje mogu u SLI da se stave.
 
Cuo sam da bilo koja 1050ti moze da se overklojuje iz dva klika, da nije bitna maticna za to.
Jeli to tacno, jer ako jeste da ne uzimam vec oc verziju.
 
Bilo koja kartica moze da se overklokuje iz dva klika, OC verzija istog modela se isplati jedino ako je cena ista ili je razlika par evra.

To uglavnom bude razlika po 40-50MHz max, sto se sigurno moze postici i sa normalnom verzijom.
 
Ali ako mogu da klokujem isto, zasto bih dao 5,6 vise ako za dva klika to postignem?
 
Pa da bi imao svetleci ventilator ili dva i karticu koja u nazivu ima PayPlenty DestructionEdition 4X3Y5Z.
Salu na stranu, uglavnom su "oc" modeli nesto bolje binovani pa postizu malo bolje maksimalne klokove od regularnih.
 
Ja najjeftinij sa dva venta sto sam našao je bila OC verzija, ne znam kakve su sad cene, tad je pisalo 147, a kad sam pitao 150


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar nije isto dali uzeo sa dva venta ili jedan?
Jer na 1050ti jedan vent obavlja sav posao?
Koja je razlika izmedju 4GB MSI GeForce GTX 1050Ti AERO ITX OCV1 i one koja nema V1?
 
Pa jedan ventilator vise buke, veca toplota na samoj kartici, dva ventilatora manje buke, i manje temperature.
 
Nemora da znaci,imas dobra resenja sa 1 ventom... npr Palit sa 750Ti...

Naravno da ima ali ce se isto tako slozimo da je takvih kartica ima bas jako malo. Od tih sa jednim ventilatorom znam samo da je dobra EVGA 1060 6 gb SuperClocked jer sam 1060 svaki model kada sam kupovao analizirao prednosti i mane, a kakve su 1050ti to ce oni sami da vide jer ne kupuju svaki dan kartice pa neka izdvoje par dana da pogledaju na netu sve modele. Na YouTube je manje vise svaka bolja testirana sa prednostima i manama samo treba da izabere koja mu najvise odgovara cenovno, performansama i vizuelno.
 
sta mislite o 4GB MSI GeForce GTX 1050 Ti AERO ITX OCV1 Aktiv PCIe 3.0 x16 ?
Sta znaci itx, V1 i x16? Dali ce da radi dobro sa b250 maticnom?
 
Radice dobro.

PCIe 3.0 X16-brzina slota na kojoj graficka moze da radi(to je standardna brzina)
V1-revizija graficke
 
Nazad
Vrh Dno