Šta je novo?

Gde kupiti kabl?

m1tsu

Poštovan
Učlanjen(a)
23.07.2020
Poruke
263
Poena
75
Treba mi specifican kabl ili sam bar takav utisak stekao.

Bio kod zubarke kod koje idem vec 15 godina i primetim da prilikom poslednje kontrole nije imala opciju da snimi i slika zub za vreme intervencije pa je upitah sta se desilo sa kamerom. Odgovorila mi da je koristila USB->HDMI kabl i da ga je izgubila ili nesto slicno. Sa obzirom da celoj porodici radi zube i to po povlascenim cenama htedoh da je iznenadim kablom sledeci put. Medjutim obisao sam vece radnje za PC opremu i niko ih nema u ponudi.

Zanima me koliko je tesko naci takav kabl/adapter ili gde se moze kupiti? Isto tako mi cudno da joj bas USB->HDMI treba, ali moguce da monitor na toj radnoj stolici nema drugu opciju od USB. Da li neko mozda zna sta mi treba ili kako resiti problem?
 
Bar da znaš model, pa da se googla...
 
Nemam ideju iskreno. Mislio sam ne boze biti toliko tesko naci USB-HDMI u moru svega sto postoji
 
Na KP kad kucas USB to HDMI izadje brdo kablova i adaptera
 
Prvo treba znati koji je USB je u pitanju i gde se povezuje taj HDMI, odnosno šta je potrebno da prenese od informacija?
 
Hvala na odgovorima. Mislio sam da ce biti jednostavnije pa da napravim neko iznenadjenje... Ovako izgleda cu morati da je priupitam sta joj tacno treba
 
Nazad
Vrh Dno