Šta je novo?

FX 5600 - procena

  • Začetnik teme Začetnik teme poke
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

poke

Čuven
Učlanjen(a)
31.10.2004
Poruke
192
Poena
619
Drugari, molim za procenu. Drugar hoce da mi proda FX 5600 a ni on ni ja ne znamo kolika bi bila realna cena...
 
neki dan covek prodade ti 4200 sa 64MB za 40E
pa ti sad vidi
 
koja 5600? XT? obicna ili ULTRA? kolko bita 64 ili 128?

sve ovo ti je vrlo bitno za cenu, moze i dosta vise od 30 (40-45)
 
FX 5600 128bita XT je u pitanju, nisam znao ove informacije jutros?
 
XT je oslabljena verzija kod n-vidije (koliko se secam), tako da je 30-tak eura ok cena.

sasamil: kao vlasnik obe od kartica (ti4200 i 5600 obicne) tvrdim da to sto si rekao nije istina (doduse ti je bolja za video montazu i par starijih igrica).
 
ma 4200 je legendarna kartica i a bolja od te 5600 xt
ako bas hoces mozes mu uzeti 35 evra max
 
Hvala svima na odgovorima, ja sam ipak odlucio da uzmem novu 6200, a ova drugareva ce se verovatno naci u oglasima ovih dana...
 
Nazad
Vrh Dno