Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
XT je oslabljena verzija kod n-vidije (koliko se secam), tako da je 30-tak eura ok cena.
sasamil: kao vlasnik obe od kartica (ti4200 i 5600 obicne) tvrdim da to sto si rekao nije istina (doduse ti je bolja za video montazu i par starijih igrica).