Šta je novo?

Freshcoin [FRSH]

to mozemo u trecoj fazi uvesti + da razmisljamo o onoj kes/fresh ideji :)

@shaolin
addnode=194.135.92.9
addnode=5.39.69.34:17785
addnode=106.186.126.57:44615
addnode=178.200.53.39:51245
addnode=121.138.121.36:53189
addnode=79.143.160.43:2540
addnode=108.168.10.144:55101
addnode=46.238.44.222:22112

A kad ce prva faza?
 
Pa druga faza je ako pratis freshcoin phase bitcointalk temu. Sa druge strane za par dana pustamo sve u pogon..pa smo u po druge faze onda.
 
cao.. ima neka fora da se podignu coini sa btera?
 
Pa zar fresh nije crko potpuno ja i ne znam gdje su mi :) sahranio ga tamo kad je crko cointellect zao mi samo struje sto sam kopao :d
Ima li ga i na jednoj mjenjacnici?
 
ja imam oko 15k... da li ima nesti u vezi projekta?
 
Novcanik u subotu novi i menjacnicu radimo tipa za sedam dana bi trebalo da izadje. Projekat u fund raising fazi cekam investitore da se prijave.
 
JEste ali ovaj je kako treba, sa svim zastitama, popravljenim dependencies, sredjenom vizualizacijom i sada idemo sa 1.5.0. verzijom i totalnim unapredjenjima + jos toga samo necemo odjedared :)
 
Poslednja izmena:
Sta se dogodilo sa novcicima i investmentima sa starog online wallet-a? Sada kad se ulogujem na online.frechcoin.net nema niceg!
 
Sve je na sigurnom...vracamo .dat na mesto ovih dana.
 
u jbt ja zaboravio sve login detalje i ostalo, a velike sam novcice tamo ostavio...
 
samo da se jos pojave i balansi online
jel isteklo "orocenje" nasih investicija?
 
Pravimo danas ili sutra...orocenje kada igricu puknemo :) stavljamo i exchange sada na freshonline
 
Ako imate na bter fresha mozete ga slati na online. Zasto, ne znam :)
 
ima negde da se kupi fresh?
 
Bice na exchange za par dana, tab na online.freshcoin.net
 
ima svega...i bilo je do pre par dana...nego imamo napade 51%...radimo na popravci..coini su tu!
 
cao.. koja su najnovija desavalja u vezi fresha?
 
pare su na racunu, kontam da ih vratim ljudima...niko nista nije ukrao niti ima gde da potrosi jer fresh nije ni na jednoj menjacnici. Iskreno, radim na tome da se napravi menjacnica za fresh ili da se postavi na neku. U praksi, problem je developera koji je normalan da radi ovaj posao, ustvari dosledan pre nego normalan!
 
Nazad
Vrh Dno