Šta je novo?

Freshcoin [FRSH]

gde si bio-nigde, šta si radio-ništa. vrh glupost.rekao ja od starta, nece to da uspe (nas novcic). ipak trebaju jaki igraci da stoje iza da bi uspelo.
 
Radimo na fundingu promocije, izvinjavam se sto nisam ovde objavio...uopste nema veze sa prostorom odakle su developeri jer nam je glavni programer iz Holandije...evo link pa pregledaj sta cemo da radimo. Ukratko, uzimamo agenciju koja ce nam 2-3 meseca raditi promociju i PR gamerima iu game developerima sa ciljem implementacije freshcoina u jos par igrica i bar jedne od preko 500k downloada.

Ovo je proces koji traje!

http://www.docdroid.net/v5kh/freshcoin-appencydna-proposal.pdf.html
 
ovde je tema malo zamrla... ja cu da doniram nesto ovih dana.... stvarno zelim da ovaj projekat uspe..
pozz:)
 
Poslednja izmena:
Hvala, ja u praksi cekam naseg holdera koji je rekao dati 2 BTC-a ali ga nema online vec 3 dana. Reko da ga ne smaram i ja cu donirati, evo i spanac ce donirati.

Uspece, samo da mi se Azijat pojavi :)
 
to je za njega sica ;-)
 
Rekao je da je tu za sve sto treba, holder je i investitor i hoce stvarno, samo da ga nahvatam... :)
 
ubacio sam moju skromnu donaciju...
Nadam se da ce se prikljuciti jos neki, kako bi nadam se pomogli ovom projektu bar delimicno...
Jednog dana ce verovatno biti sretni zbog toga..:)
 
Hvala za pomoc projektu. Hoce sigurno, ako ne onda ce Zuti zatvoriti donaciju :)
 
navijam za vas, ali znas kako kaze onaj "ne moze to bez kabla"
 
i da, shitcoin
 
Nikako, ovaj projekat je pokazatelj da coin ima svrhu upravo kroz nacin raspodele u blockchainu. Iskreno evo ekskluzivno da javim da pravimo igricu i da ga ubacujemo u jednu u kojoj cemo pokazati mogucnost skupljanja freshcoina. Dakle imacemo dve igrice, u jednoj opcija kupovine fresha za igrace (investicioni fond 1) i drugoj kupovine i skupljanja (investicioni fond 2). POred toga pravimo stub igricu sa mogucnoscu i skupljanja i kupovine fresha koja ce biti visoke produkcije. Daleko da je shit jer ima upotrebnu vrednost!

i da: POW ide u drugi plan iako mora da postoji da bi se mreza odrzavala kao i da se dobiju coini od fee-ja i potrosnje od strane gamera, ovo je tzv.POM coin gde se njegova cena uslovljava sa upotrebnom vrednoscu.
 
Poslednja izmena:
.conf in wallet
rpcuser= (naziv)
rpcpassword= (sifra)
rpcallowip=192.168.1.33
rpcconnect=127.0.0.1
rpcport=22111

U sgminer
{
"pools": [
{
"url": "127.0.0.1:22111",
"user": "youruserinwallet",
"pass": "yourpassinwallet"
}

wallet naravno treba biti upaljen ali cisto da javim, blokovi su prazni osim onih koji su prikupili fee od transakcije ili potrosene freshcoine od igraca.
 
gde su online fondovi, gde je sajt?

Sta se desilo sa nasim investicijama?
 
vrh, super. jos malo pa milioneri.
ahaha
 
Vidi situaciju, na investicijama sam kao btc adresu naveo izvesnu.... a vise nisam u posedu iste sada.
A ne moze da se promeni. I sta sad?
 
Vidi situaciju, na investicijama sam kao btc adresu naveo izvesnu.... a vise nisam u posedu iste sada.
A ne moze da se promeni. I sta sad?


Gde si upisao tu BTC adresu koju ne mozes da promenis?

U investicijama nema polja za upisivanje BTC adrese, vec se upisuje kad radis povlacenje BTC-a iz sistema.
 
To ti je dodeljena BTC adresa i ona se ne menja...tu dolaze konvertovani bitcoini od freshcoina (koje su igraci iskoristili), sa te adrese saljes bitcoine sebi na adresu ovde

https://online.freshcoin.net/db/sendBtc

ako imas jos pitanja pucaj?
 
Poslednja izmena:
JEsu li investicioni fondovi vec upotrebljeni, da dodam jos fresha na racun?
 
Sve je otvoreno jos uvek (predlog inv.fond 2!), na freshcoin.net postoji novitet ali jos je u teaseru :)
 
Nazad
Vrh Dno