Šta je novo?

FOX WebOS televizori

desp

Znamenit
Učlanjen(a)
24.12.2002
Poruke
9,504
Poena
1,025
Jeli ima neko Fox tv sa WebOS? Čak i daljinski je jako sličan kao i za LG.
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li ima neko da je kupio fox sa web os?
Zanimaju me modeli od 50 ili 55". Kako sve to radi, izgleda, čuje se?
Zanimaju me utisci nekoga ko ih ima i koristi.
 
Ima li neko iskustava?
I mene zanima... uzeo bih 43wos600A.
Prvi izbor mi je bio Vox 43ADWD1BU, navodno ima korekciju plave i Tesla 40E610BFS ali Fox mi je na papiru bolji od oba.

E sad za Fox mi je majistor iz nekog TV servisa rekao da ga NE uzimam u obzir prilikom kupovine jer mu dominira plava... doduse to su verovatno neki stari modeli koji su stigli kod njega na popravku. Ovi novi imaju novije panele, ne bih očekivao to od njih.

 

@radisasvr

@Duka1978

Kupio burazer 55 nešto pre nove godine. Za 48k dinara tv radi odlično. Sve što je opisano i kako je opisano na Benchmark kanalu je potpuno tačno. Dobar tv za taj novac. Kasnije,dokle i kako, to će se videti. Kao i kod svih.
 
Zanima me koliko je npr Samsung 43TU7092 koji kosta 52 000 bolji od ovog FOXa 43WOS600A po kvalitetu slike, s obzirom na to da je 20 000 skuplji? Ako vec ima webos i okej zvuk, je l onda slika bas toliko losija od skuplje konkurencije ili je jednostavno zbog imena toliko jeftiniji?
 
Ne bih uzimao low end Samsung, tokom godina su imali dosta problema sa ljubicastim flekama po tv-u.

Kucaj "Samsung purple tint", sve ce ti biti jasno. Video uzivo na 3-4 godine starom 32" modelu placenom 38-39k, pa sam guglao i video da je problem dosta cest.
 
Problem nije čest, gotovo je nepostojeći, a ja ti mogu dati uzorak od 4 godine :)
 
Iste stvari sam citao i za LG, jednostavno sta god da kupis budes miran(iako ostajes bez uredjaja dok oni to srede) u garanciji, a nakon toga sta bude-bice. Uglavnom povezem laptop pa pustim film ili igricu, pa me vise zanima sam kvalitet prikaza, je l ovakav FOX zaista toliko losiji od skuplje konkurencije u tom pogledu?
 
Sve te "fleke" zavise od primerka do primerka proizvodjaca. Tako je bilo dok sam radio u prodavnici gde sam se nagledao svega i svacega sto se TVa tice.
Suma sumarum, u, nekoj, srednjoj klasi dominira LG (moje subjektivno misljenje) po pitanju odnosa kvalitet/cena ko hoce brend model.
 
Izgleda da Fox kao brend ima malo sledbenika! :D
Malo je iskustava iz prve ruke.
Gledao sam ga u radnji -43wos600a- i sviđa mi se više od Tesle - 40E610BFS.
Podešavanje slike je bilo na vivid i malo je slika bila svetlija, blago "isprana", movie mod opet daje suviše "toplu" sliku ali sam ubeđen da bih podesio sliku kako želim.
Svakako je rezolutniji od Tesle, magic remote malo kasni ali opšti utisak mi je OK.

Nekad su imali problem sa kvalitetom, velik broj reklamacija, verujem da su to rešili do sad obzirom da daju tri godine garancije...
 
65" ima li neko iskustva? Ja uzeh 55" model letos, odlican i bez zamerki osim cinjenice da izgleda ima hladan lem negde unutta (baca artefakte na tacno svaki minut otprilike, po 2-2.5s, nevezano od sadrzaja na tv, prvih 40ak min, nekad redje nekad cesce. Odlican daljinac, fluidan OS, al' djavo ne da mira i ispoljava ove probleme samo ne stizem da ga reklamiram. Uzeh 50" P1 Xiaomi pre par dana ali mi se cini dosta malim i webos je mnogo fluidniji od android tv-a.
 
Neka neko pomogne, živce sam izgubio, kupio sam juce Fox 43 inch sa webos, Content store nije dostupa… probao sa DNS da promenim, vracanje na fabricka, ali nista ne uspeva0745EB6D-0A61-482C-B474-B99C566A77C2.jpeg
 
Tesko. Meni su slali na mail.Opet u pitanju je bio obican led tv.
 
Poslali su mi na mail. Kazem ti obican je bio led tv. Firmeare je bio 5-6Mb.
 
Onda i nisi uradio vraćanje na fab. Kad se to odradi ide podešavanje od nule. Na bilo kom tv-u.
 
Resetuj ponovo. Mora da da izbor modova za upotrebu.
 
Resetuj ponovo. Mora da da izbor modova za upotrebu.
Vazi probacu samo utakmica da prodje hahahah, kolko se secaam nije davalo ali pokusacu opet
definitivno nije u store modu, a i da jeste vrteo bi vide-e ne bi imao pristop normalnom koriscenju
uposte nema opcija za home/store, pazljivo sam gledao.
 
Poslednja izmena:
Sada sam izvalio, kada ufjem u informacije pise da mi je storage pun, 2/2 gb a prema specifikacijama tv ima 8GB
 
Moze li neko podeliti samnom verziju webosa i sistema sa tv-a? Da slucajno meni nije update problem pa da im trazim sutra firmware da mi posalju.
 
Update: danas odveo u foxov servis, problem resen :) Ljudi preljubazvi, sve pohvale, kazu prvi put se susrecu sa problemom.
 
I ja sam im nosio u servis neki tv( cini mi se Zemun negde),ljubazni,profesionalni ukazali mi u cemu je problem. Tv je bio ispravan,sbb je imao problem na starom d3i risiveru.Svakako pohvala za njih.
 
Nazad
Vrh Dno