Šta je novo?

Fotografije - 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
...ovaj, a sta je ovo!? :d
 
@hunder
Hvala hvala :)
@ MR.BIG
hehe stacu kad sam takav :p Meni se dopada kako si ovo napravio, sve je odlicno sem ekspresije sa akcentom na usne, u nekom je grcu kao da je ranjena...

Beauty of symmetry... by Nenad Ristic, on Flickr
 
Ladno još niko nije stavio neku snežnu fotku :) Opalih jedan snap sa prozora, napolju baš lepo i mirno. Mada zima, bolje kad sa toplog gledaš :)


Snowing by Dragoljub Radovanović, on Flickr
 
Evo od mene jedna, ali ne tako snezna, od pre jedno 10ak dana sa Durmitora, sada je gore haos, mi kada smo bili bez problema smo popeli Bobotov kuk. Napravio sam oko 400 fotki, nikako da ih sredim.

Early morning on mountain Durmitor by Aleksandar Simović, on Flickr


i samo da vam kazem da mi se svidjaju vase fotke portreta, mada se bas slabo razumem u taj vid fotografije, prakticno nista.
 
Poslednja izmena:
^
Jedva cekam da vidim sta si napravio, ti to jako lepo radis... Na ovoj je lepo docarano rano jutor i to mi se dopada...

Bili na nekom koncertu u areni, fotka nastala posle koncerta...
Untitled by Nenad Ristic, on Flickr
 
24128306852_9460c91bc1_z.jpg
[/url]My cat Mikey by Radovan Maksimovic, on Flickr[/IMG]
 
Poslednja izmena:
Evo i od mene dve sa Durmitora :)



 
Poslednja izmena:
Prva dobra!
 
Prva je ok. Druga bi bila bolja da nema desnog odnosno zutog penjaca :) Jer odvlaci oko sa ostatka slike:
ati1.jpg

Ja bih je prepravio ovako :

ati3.jpg
 
^
Ma fotka je odlicna, trebao si samo malo da promenis kolorit njegove garderobe, zute, zelene i crvene na rancu da ne budu tako upadljive, to je jedino sto realno odvlaci pogled iskljucivo ka njemu...
 
^
Ma fotka je odlicna, trebao si samo malo da promenis kolorit njegove garderobe, zute, zelene i crvene na rancu da ne budu tako upadljive, to je jedino sto realno odvlaci pogled iskljucivo ka njemu...

Jeste, boje su mu baš drečave. :)
 
Uvek u takvim slučajevima kad nešto upada u oči smanjim zasićenost i korigujem svetlinu te boje u HSL u LR :)
 
Bravo zajebani !
 
^
Hvala druga :) Meni se dopada i ako nije bas sve savrseno, a i ne treba da bude :p
 
Pozdrav, nov sam ovde i moram reci da pravite fantasticne fotografije. Samo napred.

Ja se bavim pretezno sportskom fotografijom, ali volim i landscape. Koristim dobri stari NIKON D700.

Nisam siguran da li moze da se postavlja link od dA ovde (mada nisam do sada postavljao svoje fotografije na nalog, samo par PS radova) pa ako ne moze, obrisite.

Evo moja fotografija od pre par sati, spontano uhvaceno dok sam gledao kroz prozor.

dA: http://czv91.deviantart.com/art/Beautiful-Belgrade-sunset-583777604

beautiful_belgrade_sunset_by_czv91-d9nkdok.jpg
 
@DJphoto
Dobro dosao na forum :) Daj jos neku fotkicu...
 
Hvala!

Evo postavicu par sportskih fotografija (nema mog potpisa vec logo sajta za koji radim pa zato ne stavljam na dA). Fotke prirode ce biti sada takodje u mom fokusu posto cu imati vremena posle februara.

Neke fotke su novije, a neke su od pre godinu-dve.

66978_219403208222938_355818882_n.jpg

10397826_300125470150711_7611802630501972364_n.jpg

DSC_5668.jpg

DSC_6747.jpg

DSC_6822.jpg

DSC_7779.jpg

DSC_7887.jpg

DSC_8350.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno