Šta je novo?

Flatout 2

Pero, sad ce ozbiljni vozachi da te iseku za ovo 'simulacija' ... svejedno, ja sam tek poceo da igram, i dobro bi mi doslo par saveta, vec mi postaje tesko da se visoko plasiram, jer se izgleda po navici iz drugih igara trudim da vozim sto cistije, i tako ostajem bez nitro-a .... takodje, da li je neophodno zavrsavati one bonus event-e tipa ispaljivanje vozaca, ili se sampionati mogu prelaziti samo voznjom trka ?
Ja nisam ni igrao te specijalne evente, samo trke i demolition, a i demolition kasnije kada sam nabavio jača kola.
Ja isto vozim uglavnom što čistije, mada ne propustim da nabodem neki drugi auto :D (dobijaš pare, a i njega mnogo više oštetiš nego sebe). Nije nitro baš toliko bitan (nisam ni na jednom autu upgrade-ovao nitro zato što to onda smanjuje strength automobila). Iskoristi samo neke skakaonice koje nisu previše opasne.
Samo polako i bez nerviranja, u prvom prolazu sam dosta kupova završio kao drugi ili treći, pa sam se vratio kasnije na njih sa boljim/nabudženijim kolima da ih odvozam ponovo.
 
Poslednja izmena:
na koji se _ebeni taster(na tastaturi) izbacuje vozac ne mogu da provalim nikako???
 
na taster gde ti je nitro...... ako mislis na launch
 
Imam problem sa MOMOm i FF. Zna neko kako da se pojacha FF u igri? Fazon je u tome sto na onim sadomazo stazama sa samokatapultiranjem radi perfektno dok na ostalim primetno slabije. Inace u Logitech Profiler-u je sve nameshteno na max (150%).
 
Ja imam jedan problem sa igrom. Kada igram single race i destruction derby sve je ok a kada hocu spec event i ono cetvrto neznam tacno kako se zove igra zablokira. U cemu je problem? Jer moze neko da mi posalje exe fail da probam.Hvala. [email protected]
 
ljudi moze li nekako da se igra online kao sto je pre moglo? hvala.
 
Ugašen je server na Gamespy pre par godina.
Pokušaj OVAKO
 
fffffffffffffff.jpg

Ima li neko resenje za ovo..? ranije je radilo bez problema a sada na svakom serveru ista poruka. Tripujem da ima veze od kada sam natovan ..
 
Omiljena igrica, posebna nostalgija za period 2006/07 i osnovnu skolu :) Imam je na steamu, jednom godisnje imam vikend posvecen njoj. Posebno volim kada na*uzim Sofiju Martinez :D
 
Pogledajte prilog 318941

Ima li neko resenje za ovo..? ranije je radilo bez problema a sada na svakom serveru ista poruka. Tripujem da ima veze od kada sam natovan ..
Definitivno izgleda kao nesto sto se desava kad imas los NAT. Svaka igra drugacije funkcionise, negde vidis partije, pa kad probas da join dobijes ovakvu poruku, drugde ni ne vidis partije.
 
@Solesoslav Nemam pojma pokusavao sam sa nekim UPnP Enable onda sam dodavao na firewall allow reinstalirao igru ali nece ☹️

Meni ne udje niti u jednu partiju a radilo je kao sat. Dal to ima veze sa portovima mozda su mi zakljucani i te seme ne razumem se u to...?

ali siguran sam da ima veze sa "NATO PAKTOM"
 
Poslednja izmena:
@Solesoslav Nemam pojma pokusavao sam sa nekim UPnP Enable onda sam dodavao na firewall allow reinstalirao igru ali nece ☹️

Meni ne udje niti u jednu partiju a radilo je kao sat. Dal to ima veze sa portovima mozda su mi zakljucani i te seme ne razumem se u to...?

ali siguran sam da ima veze sa "NATO PAKTOM"
Pa kad imas taj "strict NAT type" ili kako god znaci u sustini da su ti odredjeni portovi ka internetu(i obrnuto) zatvoreni. Problem je sto su oni uglavnom zatvoreni na nivou provajdera i jedini nacin da ih otvoris jeste da doplatis za fiksnu IP adresu pa onda sa fiksnom IP adresom tek da pokusavas da otvaras portove na ruteru(ili da promenis provajdera).
 
Ja imam Commodo firewall pa uz pomoc njega mogu da vidim koje portove koja aplikacija koristi. Evo guglucnuo sam i naleteo na ovo:
Vidi mozda moze da ti pomogne.

Sto se porta tice na vise mesta se pominje 23756 (UDP) ali i 23757 & 23758 (TCP & UDP) ako si host.
 
Deluje mi da moze, tamo kod source/remote nakon IP imas dve tacke pa onda port 63692/443 (konkretno na onoj slici sa linka sto si ostavio). Probaj sa igrom pa vidi da li se poklapa sa ovim portovima sto sam izguglao.
 
@arcibalde jbt zvao sam podrsku sad i rece lik svi su portovi uglavnom otkljucani, ja reko trebaju mi oni koji si ti nabrojao i lik prekine vezu
 
od kad je implementiran ovaj IPv6 moze da se pici ✌️
 
123.jpg
 
Nazad
Vrh Dno