Šta je novo?

Flatout 2

Probao, dooobra krkačina, ne da pršti nego... :D
Imam malo "arkadniji" utisak dok je igram nego kod prvog dela, tj. fali mi malo težina kod automobila. S druge strane, grafika je odlična, mada prilično šarena, a najbolje je što uopšte nije zahtevnija od prvog dela! Igram u 1680x1050 sa najvećim teksturama na X800XL i klizi kao po loju :)
E da, mnogo mi se sviđa onaj pogled iz kabine gde se vidi hauba, odlično za igranje sa volanom i uživljavanje :)
 
Extra mi prija igra, iako nisam obozavalac voznji.
 
Uuuu ovo je sjajno :D Ko se seca Destruction Derby-a 2, ovo ce da obozava. Neverovatno je to da ima odlicnu grafiku a radi perfektno - na mojoj masini bez seckanja u 1280x1024 (bez AA i AF).
 
Stvarno je super igra... ja sam presao derby... dosao sam pred kraja race serije... grafika je dosta bolja nego u prvom delu... narocito one staze koje imaju jesen za temu... grafiku sam bacio na high u 1024x768 i pici 100fps-a konstantno... e da ja imam tu verziju sa sf4... i ubacio sam exe od US verzije... radi dobro ali hoce posle jedno 3-4 sata igranja da se zatamni ceo ekran i da pokazuje sve dugine boje po ivicama ekrana... e da hoce nekada da se iskljuci zvuk u stunt-ovima i da se ugasi plamen iz auspuha... ali nije strasno samo mora opet da se izadje iz igre i da se opet udje i radi narednih 3-4 sata... da li se ovo desava samo kod mene ili ima jos neko da mu se desava ovo?
 
Neko je već zapazio, a i ja bih ponovio... iako je u itanju čista arkada, ne valja što je više arkadna od prethodnog dela, gde je osećaj vožnje bio bolji. A i grafika nije ništa spektakularno, ne znam što se primiste tako.

Zarazno i ludo jeste, ali po meni za nijansu lošije od prvog dela.
 
Agilni je napisao(la):
A i to zarazno traje 3-4 trke :d

Mene jos uvek drzi, i apsolutno mi nista ne nedostaje osim raznovrsnije muzike...
 
Gospode kakav užas. Šta li ste vi igrali? Ova igra je gora primetno od 1. dela, grafika je gora samo su boje šarenije, putevi prošireni, automobili isto idu po svim podlogama, užas...
Izgleda da je dovoljno da igra može da se potera na finim detaljima da bude proglašena za ekstra naslov. Osim ako je dosta reklamirana. U tom slučaju će biti proglašena za krš. Logično.
 
Blah, meni je igra zabavna. Grafika mi mnogo vise lezi nego recimo nfs grafika. Simulacije ne volim, pa mi TOCA ne odgovara, NFS - no comment, a ovo mi je fino, odvozim koju trku, pa ostavim.
 
Neko raspolozan za hamaci igranje?
 
Cwelle je napisao(la):

Hm... tek sad vidim poruku. nije mi stigao mail da je neko odgovorio, a prijavljen sam... Zavrsili za veceras. Ces sutra? Imas moje kontakte u profilu pa je najbolje da se tako organizujemo.

Inace extra je zanimacija i u berbijima i u trkama.
 
Evo ja preso igru... vozacki deo igre nije uopste tezak... a najtezi deo su mi bili oni stantovi... i destruction derbi... Po voznji ista je kao i prvi deo ali zato ima dosta vise vozila da se bira... a zar nisu mogli da stave malo vise staza a ne da prave od 5-6 varijacije... od mene igra dobija 7 na skali od 1-10... Igra za razbibrigu... A da najlakse se igra sa kamionetima i dzipovima... nisu nesto brzi ali zato razbijaju i nema proklizavanja... kao sa kolima sa pogonom na zadnje tockove...
 
Ja upravo kupio onog Venom-a i nabudzio ga. Al' dzabe... Auto je uzasno nestabilan... :lupko:
 
Cwelle je napisao(la):
Ja upravo kupio onog Venom-a i nabudzio ga. Al' dzabe... Auto je uzasno nestabilan... :lupko:
U tome i jeste fora, automobili sa zadnjom vučom se jako zanose ali to treba znati iskoristiti, odlično je za ulazak u krivinu i powerslide :smoke:
 
Zbog ovakvih scena vredi igrati igru. :d
 

Prilozi

  • retry.JPG
    retry.JPG
    191 KB · Pregleda: 142
ma brootalnost je igra, a sto je nezahtevna .... :banana:

p.s.
ona opcija u igri da se ukljuci ForceFeedback (ne vibration), radi samo na parcetu hardware-a koji tu f.ju imaju... ne moze na bilo kojem koji ima vibration :trust: ... mislim imam Logi RhumblePad2 sa vibration-om i nisam nista primetio ukljucujuci tu opciju !!!
 
Poslednja izmena:
ToxiC je napisao(la):
ma brootalnost je igra, a sto je nezahtevna .... :banana:
Tako je, to je najbitnije, samo da nije zahtevno i puno reklamirano - odmah je dobro i odmah nalazimo brdo pozitivnih karakteristika :d
 
sto sta fali, igra je odlicna za opustanje ... :) a za moju makinu mi je jako bitno da moze sve da se napuca od detalja i da izgleda impresivno ...

p.s.
Filipe, avatar ti je retro style ... ok, budi malko u flegma fazonu tog lika :D
 
Igra je gora od prvog dela po gejmpleju, grafika nije odmakla ni za pedalj po kvalitetu, dosadnija je od NFS koji je za nju simulacija, a čak je i Max obrisao igru posle 1 trke u kojoj je samo držao strelicu napred i malo levo desno. Kakvo kočenje, kakvo puštanje gasa. Meni to nije opuštanje, već smaranje :)
Ali dobro, meni je ovo bitnije da uočim obrazac - exxxtra, samo da nije zahtevno. Sad mi je jasnije pljuvanje po Oblivionu, kao i "svim novim igrama koje nemaju dušu, za razliku od NWN" :d
 
Meni je FO2 bolji od nfs mw. nfs mw me smorio znatno pre. I grafika mi je dopadljivija u fo2 (bem li ga, molim onakav kolorit izgleda).
 
filipenko je napisao(la):
Sad mi je jasnije pljuvanje po Oblivionu, kao i "svim novim igrama koje nemaju dušu, za razliku od NWN" :d
ahahahahaha ... trn u oku ti je NWN, prvi si poceo ... uciteljice Filip se gadja kredom :p

u vezi igre, sta ocekivati od igre u kojoj je pokusano pomesati Destruction Derby i NFS + free offroad ride, samo udri gas do daske i krsi sve sa puta da zasmeta drugima :)
igrica je za razbibrigu u ovim danima, i nisam rekao da cu je zadrzati do ko zna dokle, ali u nedostatku ikakve nove voznje .... cisto probe radi
 
Nije meni trn u oko NWN nego pljuvanja po odličnim igrama zato što "procenjivači" nemaju dovoljno snažnu konfiguraciju, i obrnuto, glorifikovanje polutanskih igara jer su nezahtevne/besplatne.

Izmena: a naravno nervira me sve to jer onda osoba X zavedena netačnostima i poluinformacijama spuca popriličnu količinu protoka za usluge transfera paketa putem TCP/IP konekcija...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno