mickotomic87
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 31.08.2010
- Poruke
- 69
- Poena
- 159
Imam problem sa flash playerom, sjecka mi video u full screen-u, znam da je problem lako rijesavan u ranijim verzijama adobe flash-a disejblovanjem hardverske akceleracije ili tako nesto, medjutim u ovim novijim verzijama ne mogu nigdje da nadjem tu opciju... I da li ima neko neku sugestiju u vezi ovog mog problema sa sjeckanjem videa??