Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
USA i AUS zavrsavaju takmicenje.

Svajcarska Portugal, Penaldo ce da ih siluje.
 
E ovo je nasa kategorija.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221202_221756_B92.jpg
    Screenshot_20221202_221756_B92.jpg
    112.2 KB · Pregleda: 189
ukratko:
 
Lebteyebo, ispade bolja Muslinova repstacija koju je vodio bot Krstaja.

Raspali fenseri (sa kvazimisterom na čelu) su uspeli da razočaraju i mene koji sam bio 90% pesimista pred ovo SP, to je stvarno ''umetnost'' koja psihopatologija prati naše repstativce i ceo kriminalni savez.
 
Namistili smo mi sebi da nemamo nikakve sanse da prodjemo....
 
Ako ništa drugo, ostali smo duže na SP od Nemaca
 
ajmo, prognoze za sutrašnje utakmice

🇳🇱 🇺🇲
🇦🇷 🇦🇺

moja prognoza:
🇳🇱 i 🇦🇺
Kod mene kontra skroz.
A što se tiče utakmice, fizika, fizika, fizika…videlo se u drugom poluvremenu jasno kao dan + Tadić, kad je on izašao (opet fizika), raspala se igra skroz.
 
Posto su nasi manekeni zavrsili sa pistom, za koga navijamo? :D
 
Japan.
 
20221202-222843.jpg


Portugal, a valjalo bi i Špance kalkulante da dobiju...
 
Očekivan rezultat bez sredine i odbrane.
Opet isti igrači i prelazna ocena Vanja, Strahinja, Bleki.
Sergej i Veljković ubedljivo najgori.
Žile i Kostić defanzivno loše, ofanzivno slabo. Rezerve slabe i izgubljene.
Tadija 2 asistencije osim toga podbacio generalno turnir ali one je već duže vremena u silaznoj putanji.
Napadači s obzirom na formu ok, ali nema pritiska na protivničku odbranu.
Sredina terena nepostojeća.
Realnost je da smo uz ovakav sistem mi nivo Lige nacije B grupa i to boli, ali je tako. Zabrinuh se za "mistera"(reči od koje mi se ke*a) u jednom momentu mislio sam da će srčka da ga strefi.
 
Sad ne treba razapinjati na krst reprezentaciju, trenutno nemamo boljeg selektora koga možemo da angažujemo, kao ni igrače.
Treba ih pustiti i poraditi na fizičkoj spremi i angažovati kvalitetnog psihologa.
 
Voleo bih da shvatim, a ne uspevam. Kako je moguće da na svakoj, ali svakoj utakmici kad imamo loptu u nogama nemamo 1 sekund da razmišljamo kako da igrmao, kome, šta, odma' se stvori igrač koji priđe i ili naš igrač mora da rizikuje i zvizne je bilo gde ili je izgubi? A nasuprot tome kad protivnik ima loptu uvek ima bar 3-5 sekundi da razmisli šta će i gde će i skoro uvek nađe slobodnog igrača, pa čak i kad igramo presing... Ne razumem?
 
Slažem se, ali ne vidim ko će da igra sa Pavlovićem dobro u odbrani?
 
Piksi koristi povrede kao alibi ali pravi razlog je taktička nemoć kao što je kolega prethodno okačio.
I naravno loš izbor igrača, ne toliko u startu, tu je Sergej bio uljez, kasnije izmene Gudelj, Radonjić, Jović su prilično razočarali.
 
Ala se pere sada Piksi. Znao je za situaciju da je teška sa povredama, sa igračima, kako uvek na kraju razlog nađu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno