Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Na kartama sa hyunix memorijom, takodje R9 280X daje 262khasha/s.
ovo je startup bat file:
Sgminer.exe -k neoscrypt -o stratum+tcp://stratum.wemineftc.com:4444 -u XXX -p XXX --xintensity 3 --worksize 256 -g 2 --thread-concurrency 8192
 
Na kartama sa hyunix memorijom, takodje R9 280X daje 262khasha/s.
ovo je startup bat file:
Sgminer.exe -k neoscrypt -o stratum+tcp://stratum.wemineftc.com:4444 -u XXX -p XXX --xintensity 3 --worksize 256 -g 2 --thread-concurrency 8192

Probaj malo da se igraš klokovima nekad je "sweet spot" sa manjim klokovima (kao što rekoh 1000/1500 kod mene daje više nego 1020/1500) takodje možeš probati --thread-concurrency 10240....a možda ti je i do osnovnih drajvera (reče da su 13.12 kod tebe) ja koristim 14.4 a ljudi potvrdjuju da majner najbolje radi na 14.6rc .....
 
I evo me na 315 khasha po kartici... driver 14.6rc pravi znacajnu razliku.

Rekoh ja, nema spavanja dok se ne resi.
 
Sa 5 karti imam 100+ komada dnevno ...
 
Da li neko ima slican problem da mu se ne prikazuju temperature u sgmineru, vec je sve prazno?
Takodje i Afterburner ne daje klockove, sve je prazno ili 0
 
ja sam imao to u win 7 i posle sam na savet ledia presao na win 8.1 pro 64bit i od onda sve radi u 16 :)
 
morate AMDsdk da instalirate, mislim da je 2.9 verzija i onda sve prikazuje

edit: nisam siguran samo koja je verzija
 
@Phoenix

i u winu isto..

@saj

i kod mene, nisam inace nikada imao problema sa prikazivanjem uopste
 
da , dolaze, ali hoce da zabrljave kada se izmesaju drajveri
 
nemam pojma ja sam to instalirao na masinama i nemam problema uopste
 
da pokrenemo temu iz mrtvih
ima li napretka sa minerom , neka novija optimizacija za 270(x)? kod mene kopaju 120 i 146kh/s (270x) , 7850 "razbijaju " sa 129 kh/s , sa druge strane koliko vidim po "isplatljivosti" neoscript je pri vrhu.
 
To odavno važi za sve aktuelne algoritme. X11, X13, neoscrypt, cryptonight...
 
Wolfov... Ne znam koliko traži, startuj ga na btctalku pa vidi šta će reći i posle sračunaj
 
Nazad
Vrh Dno