Šta je novo?

Far Cry 6

Kad postaneš korporativna igra i krava muzara nema izlaska.
 
jel denuvo? vidim ima vibe kao trojka..
 
Svaka Ubisoft igra ima Denuvo/VMProtect zaštitu. To računaj pod automatski sa njima.
 


 
Može li ovo da se igra na Windows 7, pošto mi pri pokretanju igre obavezno ide crash uz poruku da nedostaje jedan dll. Izguglao sam da taj dll ima samo u Windows 10 i stvarno nigde nisam mogao da nađem da neko igra na W7.
 
Minut guglanja kaže da ne podržava:

Minimum requirements
Operating System
Windows 10 (20H1 version or newer, 64-bit versions)
 
Našao sam da u minimum system requirements stoji W10, ali uz još malo guglanja može se naći da su i za neke druge igre u min.s.r. stavljali W10, a moglo je da se igra i na W7, zato sam i pitao.
 
Vidiš da ne stoji samo W10, već i da on mora biti apdejtovan na build od ovog proleća.

Čim su tako precizirali taj detalj, jasno je da ne radi na bilo čemu starijem.

Edit: Minut guglanja evo i detaljnije:

I know a lot of you are not going to like this fix. But the truth is, it is the only one that works. You can easily fix this error by updating your OS to the latest version of Windows 10. Yes, that is the only way. If you have Windows 10 64-bit installed, then just update it to the latest version. If you are using Window 7 or 8.1, then you have no other choice but to upgrade your OS to Windows 10. Here is how to do it:
 
Poslednja izmena:
Vidiš da ne stoji samo W10, već i da on mora biti apdejtovan na build od ovog proleća.

Čim su tako precizirali taj detalj, jasno je da ne radi na bilo čemu starijem.
Na sajtu na kom sam ja proveravao m.s.r. (https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/far-cry-6/20118), kao i na vecini ostalih, stoji samo W10, u najboljem slucaju i da mora 64-bitni. Ja nisam imao nikakvog razloga da guglam od koje verzije W10 moze da se igra, vec da li moze sa W7. Da imam instalirano W10, a da mi igra crashuje i da sam probao sve ostalo, tek onda bih guglao da nije do OS-a i verzije istog, ovako mi je to potpuno nebitno.
 
Vidiš da ne stoji samo W10, već i da on mora biti apdejtovan na build od ovog proleća.

Čim su tako precizirali taj detalj, jasno je da ne radi na bilo čemu starijem.

Edit: Minut guglanja evo i detaljnije:

I know a lot of you are not going to like this fix. But the truth is, it is the only one that works. You can easily fix this error by updating your OS to the latest version of Windows 10. Yes, that is the only way. If you have Windows 10 64-bit installed, then just update it to the latest version. If you are using Window 7 or 8.1, then you have no other choice but to upgrade your OS to Windows 10. Here is how to do it:
Laž. Mislim na to što je taj lik napisao, kojeg si citirao.

Radi na Win 10 1903 bez problema, samo ti privremeno kad startuješ igru izađe info da ti je verzija sistema zastarela i da instaliraš novu. Ali igra bez problema radi i na dalje.
 
Moguće da onda zavisi i od kombinacije W10 verzije grafičkom kartom i verzijom gpu drajvera.
 
 
Nazad
Vrh Dno