Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Stigli su mi oni type c kablovi, sto su bila dva komada u setu, brzo punje radi i ne izgledaju nimalo lose.
 
Kod mene ga porucim i kaze nije moguce security reasons opet.
Znaci taj mis otpada.
 
Greska moze mis,fale jos TRI clana,polica jos samo JEDAN.



Tablet-Phone-Computer-Bluetooth-Wireless-Mouse-Charging-Luminous-2-4G-USB-Wireless-Mouse-Portable-Mouse.jpg_Q90.jpg
Adjustable-TV-Screen-Top-Shelf-Computer-Monitor-Desktop-Screen-Top-Storage-Rack-Media-Boxes-Router-Storage.jpg_Q90.jpg


Vidim ima kodak fleski koga interesuju.
 
Ako neko ima link za kodak fleske,mikrofiber krpu za auto,tu sam.❤️
 

Prilozi

  • Screenshot_20221027-225052-615.png
    Screenshot_20221027-225052-615.png
    619 KB · Pregleda: 39
Ako neko ima link za kodak fleske,mikrofiber krpu za auto,tu sam.❤️
Ovaj je bio pre par stranica, ja pokazivao kolegi kako da učestvuje u ovim kupovinama i slučajno se prijavio.
Kao što vidiš fale još 4 osobe i ističe za ~3 sata tako da mislim da neće uspeti (+meni ne verujem da će dozvoliti da učestvujem jer sam malopre uzeo onu microsd dva posta iznad).
https://a.aliexpress.com/_mqX7RyM
1666904030326.png
 
Ja htedoh da uđem u grupu za lemilicu sa prethodne strane, ali izgleda da je istekla pa je automatski napravio novu, ili sam ja nekako to uradio slučajno.

https://a.aliexpress.com/_mO1hawM

Screenshot_20221027-225932.png
 
Moguće je otvarati linkove i sa kompjutera, ako pretraživač prebacite u "Responsive Mode" pa izaberete opciju da emulira / simulira mobilni telefon.
Na Firefox-u kombinacija tastera je CTRL + SHIFT + M
Na Chrome-u je CTRL + SHIFT + I
 
Poslednja izmena:
Par članova pominje da im je već stiglo, da li je brže od predviđenog, jer meni bi trebalo da za ovih dana naručeno, stigne sredinom decembra?
 
^Mislim da je @sasa022 negde pisao da pošiljke preko Madjarske stižu za 20ak dana, tamo gde nema problema sa lokalnom poštom.
 
Ako je tracking tačan, prve kupovine od sredine meseca, već su u Bg.
 
I ovo će uskoro, mada posle ovih grupnih kupovina, sve je skupo :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20221028-141116.jpg
    Screenshot_20221028-141116.jpg
    97.6 KB · Pregleda: 75
Ne znam kako im se isplati ovo, uzeo sam car charger za telefon od 12w za dinar :D
 
Kad uđeš u group buy u app ili preko browsera na mobilnom, vidi se.
 
Nazad
Vrh Dno