Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Pff, sve je out of stock, a baš mi je preko potrebna ta krpa za kola hahah 🤣
 
Fale jos dvoje za grupnu kupovinu 😎
 
Grupa ( USB Wifi Adapter ) je kreirana , ali meni ne dozvoljava da kupim adapter.

Ni pre mesec dana sa drugih naloga takodje Techkey Official store nije
bilo moguce kupiti flesice.

Da li je neko uspeo da kupi adapter ?

@Miki_

Moras da instaliras aplikaciju i moras da pokrenes grupu

@pelemasca
@dzonihsv

U vecini slucajeva sistem nece dozvoliti ulazak u grupu , ako
su 2 ucesnika - naloga vec bili clanovi iste grupe
 
@sasa022

Uspeo sam, kao što napisah gore, ažurirao aplikaciju za Ali. I mislim da sam uzeo adapter, jer je sve prošlo i banka mi javila da mi je skinuto 0.04 dolara. Piše 12 dana za shipping, a ako ne, vratiće mi novac. Videćemo da li će me ispaliti ili šta već treba da se čeka (ostatak ljudi za kupovinu ili kako već).

Ovo mi je inače prvi "group buy", prošli put nisam uspeo jer tripovalo još gore no ovo. A i sada sam na drugom telefonu, pa ko će ga znati na kraju krajeva. :)

2022-09-06_195422.jpg
 
Takodje sam uspeo da porucim wi fi
 
Meni stalno ispisuje "for security reasons you can't currently join group buy".
Ažurirana mi je aplikacija, ali kada "kliknem" na link ne prebacuje me na aplikaciju nego mi daje da kupovinu obavim iz browsera. Možda je to razlog?
 
@miroo

Treba da resetujes podesavanja , da ti AE linkove ne otvara automatski u browseru ,
nego da nudi ovako ili otvara automatski u aplikaciji.

bfa.jpg
 
Podesio sam da mi link otvara u aplikaciji ali mi i dalje ne dozvoljava da kupim. Opet ista poruka "for security reasons you can't currently join group buy".
 
@miroo

Postoji neki parametar zbog kog te sistem blokira ,
a za sve izbacuje tu genericku poruku "for security reasons......"

@x1gor

Uzimao sam ja... tezak krs, bolje uzmi mehanicko.
 
EDIT :

za 0,08$ se dobija potpuno plasticno kljunasto merilo bez digitalnog pokazivaca.
Redovna cena za merilo sa pokazivacem je od 3$ , na ovoj "akciji" je 2,94$
 
Nekima i to plastično pomično kljunasto merilo odgovara u zavisnosti šta meri. Moji "mentalni" (metalni) analogni od 200 i 300 mm rade fenomenalno. Digitalni šubler nije manje od 3 e i obično postoji shiping
 
@dokolica

Fazon je u "akciji" - reklamira se digitalno merilo i
-90 ili -99% popust.
Taj popust ne vazi za digitalno merilo !!!
Po ocenama primetim da postoje kupci koji nisu ukapirali
sta narucuju , pa sam ovde samo napisao sta moze da se dobije za 0,08$.

Cena krece od 3$...

km3.jpg
 
@sasa022
Samo nastavi da juriš štta se reklamira i hvataj se za tarabe jer na njima svašta piše. Ja tih reklama imam gomilu ali kupujem ono šta mi je potrebno bez obzira da li je na popustu ili ne. Pošto si stari član i na forumu i na AE, po tvojim dosadašnjim komentarima vidim, još nisi ukapirao da to reklamirano sa "žestokim" popustom je reklamirana najjeftinija stavka proizvoda. Uvek se nadje jeftinije kod malih odnosno prodavaca koji znaju šta prodaju. Ja neke crvene kupone i ne uzimam a iskoristim godišnje moda 2-3 istih kupona ali uvek imam pristup agentu pa čak i menaderi pomažu. Bio sam vredan pa sam čitao šta se dogadja bez obzira što sam se tek registrovao te smatram da bi trebala bar mala pohvala :D
 
Instalirao sam apo, i linkove direktno otvaraa, ali izbacuje grešku da ne može da se pridruži grupi.
 
@ironmanbg

Nisi jedini :( - ko zna kakvu logiku sistem koristi

Za svaki nalog je drugacije....

Pokreni svoju grupu i postavi link
 
Imam više naloga, pa ću da probam i sa drugim.
Na 2 telefona neće.
 
Nazad
Vrh Dno