Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

@Balkan Spy

Univerzalni - isti fazon kao i ovaj sa 3 porta , samo slabiji

HKL-USB39

https://www.youtube.com/watch?v=17qmLfQeBxQ

https://lygte-info.dk/review/USBpower USAMS Led display travel charger UK.html


Ako ti nije potreban displej uzmi za 2,42$ ( 3,42 - kupon 1$ )

www.aliexpress.com/item/FLOVEME-USB...Charger-Charging-Adapter-For/32963696482.html

ili univerzalni sa 3 porta ( HKL-USB32 ) za 3,93$


@ Altru

Jel to Voltcraft SPAS 8000 ?
Jel hladan ko spricer i pri punom opterecenju od 8A ?

Da li imas tester - da li isporucuje 2,4A po portu ?
 
@nemanja123

Ako imas instaliranu aplikaciju na telefonu moze da se nadje...

Eto vidi gore primere za te punjace
 
Da li univerzalni sa 3 porta može da puni 3 komada odjednom? Uglavnom bi koristio za 2, samo ne znam šta da uzmem, ne vidim taj za 3,93$..

ili pak ovaj , sviđa mi se kako izgleda. Koji se nameće kao kvalitetno rešenje, a dovoljno jako za punjenje 2 telefona?
 
Poslednja izmena:
@ Marko16

Taj sa tri porta moze da isporuci ukupno oko 3A.
Mozes da prikljucis 3 uredjaja koji ne podrzavaju brzo punjenje , tj. sve ukupno
"vuku" do 3A , ali nije preporucljivo da stalno radi pod punim opterecenjem.

Cenu od 3,93$ mozes da "uhvatis" preko aplikacije na telefonu ( 4,93 - store coupon )

uc.jpg

sc1.jpg
 
Kome treba mikro SD kartica i ok mu je 32GB ima na akciji SanDisc u emiju za oko 680 din što je po meni odlična cena.
Kad bi stavili i neke od 120Gb to bi bilo extra, ja sam baš nedavno bacio jedno 80-tak mp3 cd-ova i sve prebacio na dve
microSD kartice, ne mogu da opišem kolika je to ušteda prostora, fizički, treba videti...

Btw. stavio sam ovde info da ne bi ljudi bezveze tražili na Aliju i čekali mesecima kad za ok keš mogu i ovde da uzmu, odma i sa garancijom.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice punjaca - u gomili jeftinih "kineza" nadje se i dobrih modela .

Isto tako je i sa flesicima i memorijskim karticama - i tu temu smo "obradili" vec nekoliko puta.

@Sirius9

32g.jpg
 
Da li ste realni, lepo piše velikim slovima na početku teme, POPUSTI -.....

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Obrisan je off-topic, drzite se teme.

Tema su POPUSTI, a u zagradi lepo pisu pravila. Naravno da mozete okaciti i proizvod koji ste kupili AKO JE U TOM TRENUTKU NA (realnom) POPUSTU.
 
Poslednja izmena:
U naslovu lepo piše. U AE temi isto imaju iskustva, u nekoj levoj opet isto. Jeste dobro da ova ostane odvojena, jasna i pregledna. Otvorite teme za USB ili kablove, šta već treba, kao što ima za baterijske lampe, bolje sve što je korisno za tu materiju da bude na jednom mestu.
 
Tema je o popustima, znači ako si pazario nešto što je povoljnije nego na drugim mestima. Nema baš smisla da pišemo o svemu što smo kupili, jer bi tada tema imala milion postova.
 
Poslednja izmena:
Molim te vrati se jedno tri stranice i pročitaj o čemu se piše.Pa mi javi
 
Bilo bi dobro da Jericho odluci sta mu je sa moderatorske strane lakse da isprati....

Nema svrhe da par dana nesto tolerise i onda bane u sred noci i pobrise sve po redu.

Da li jednu temu u kojoj ce sve biti pomesano ili par tema koje ce da se preplicu.

Iako postoje odvojene 3 top teme stalno se preplicu i tamo je cesto veliki haos i jedno te isto se pise na po par puta uzastopno na par mesta.
 
Na Aliju je trenutno neka akcija za Ramazan, malo se teže nalazi, pa evo uputstvo:
766343b40f09a1867d671642071a1c61.jpg
 
Sve ce biti dobro ako ova najnovija serija nije neka losa kopija koju pravi ko zna ko.
Ako je kvalitet ostao na proslogodisnjem nivou onda je to dobro.

Za 4$ se dobija punjac koji isporucuje deklarisanih 3A-5V i funkcionise i brzo punjenje ako telefon podrzava tu opciju.

https://www.youtube.com/watch?v=H-CAzdW8BrQ
https://lygte-info.dk/review/USBpower Roch T14 3 port Travel Adapter UK.html
https://www.ixbt.com/live/supply/su...-15vt-s-indikatorom-i-tremya-portami-usb.html


Postoji i "pojacana" verzija 5V 3,4A HKL-USB32S

Pogledajte prilog 269261


A postoji i slicna verzija 5V 3,4A

Pogledajte prilog 269262


Pogledajte prilog 269262

2,38$ - 3,4A 3 USB port LED display charger
 
Na Aliju je trenutno neka akcija za Ramazan, malo se teže nalazi, pa evo uputstvo:
766343b40f09a1867d671642071a1c61.jpg
Probao sam ovo sa web-a i neće, može li neko da potvrdi da li radi iz app? Nemam app. Hvala! :)

Podrška kaže da nema promo kupona "RAMADAN" koji se spominje u lifletu.

Takođe kaže:

Kindly note that for activity Ramadan our customer can get the coupon if they light up a lantern consistently can get the coupon accordingly.
For activity SMILE, SNAP,SAVE
During 'Light Up Ramandan', users can get up to a total of US $75 in AliExpress Coupons; The activity period is May 1-12, 2019 (PT);
Translate
The activity is only for the users who set the country of 'ship to' as the 9 countries of the Middle East(which are Saudi Arabia, United Arab Emirates, Kuwait, Oman, Bahrain, Egypt, Lebanon, Qatar, and Morocco), and other countries' user may not find it.

Očigledno je neka igrica u pitanju ali od nje nema koristi za 99% nas.
 
Poslednja izmena:
^ Ali $15 za Ramazan važi samo ako se izabere slanje u jednu od zemalja koju sam naveo u postu gore - tako kaže podrška. Ako je neko iskusio drugačije, neka kaže, jer želim da naručim što pre u vrednosti $150. :) Nemam nikakav kupon.

To je jedini AE kupon koji važi na sve, a ostali su kuponi za stvari koje me ne zanimaju. ;)
 
Poslednja izmena:
Grešiš za obe stvari. Može slanje za Srbiju a i ovi drugi kuponi mogu da se iskoriste za bilo šta na sajtu, piše ti i na samom kuponu. [emoji846]



Screenshot_20190509-023531_AliExpress.jpg
 
Kuponi vaze i za slanje u Srbiju.

Treba samo obratiti paznju da li su cene proizvoda koji se biraju ostale iste u odnosu na period pre rasprodaje ili su sada podignute pa na njih racunaju popust.

I za iznos od 35 i za 120$ moze da se pravi kombinacija vise proizvoda

aec.jpg
 
^ Molim vas, naveo sam da su mi to rekli u podršci, citirao sam da kuponi važe samo ako je "ship to" za navedene zemlje. Don't kill the messenger. ;)

1) Nemam app. Da li mi nužno treba za kupone? Sinoć pokušavao preko weba, mozda se nisam snašao. Promenio sam zemlju u Maroko (izmena "ship to" zemlje direktno na naslovnici). Možda nije dovoljno.

2) Moja porudžbina je već order-ovana (kinez je nešto korigovao cenu), ostalo je samo da platim. Dakle, korak sa unosom kupona sam već prošao. Na Pay sada samo ide plaćanje. Može li AE support samostalno da mi doda AE kupon u formiran order (kao što prodavac može da edituje cenu formiranoj narudžbini)?

Hvala drugari! :)
 
Probao sam ovo sa web-a i neće, može li neko da potvrdi da li radi iz app? Nemam app. Hvala! :)

Podrška kaže da nema promo kupona "RAMADAN" koji se spominje u lifletu.

Takođe kaže:



Očigledno je neka igrica u pitanju ali od nje nema koristi za 99% nas.

Ja sam preko App pokupio 15$ kupon, a možda i 5$, ne sećam se sad. RAMADAN nije radio kad sam probao, mislim da sam dobio poruku da su svi kodovi iskorišćeni. Treba videti u uslovima kako ih dele, na sat vremena, ili kako. U svakom slučaju, kao što su ti već odgovorili Joca i Saša, radi ovo i za Srbiju.
 
@owim

Sto bi se podrska cimala i nesto menjala ?

Postoji aplikacija - instaliraj pa koristi pogodnosti.
 
Realno, instaliraj app, uzmi kupon, i naruči ponovo to šta želiš. Neplaćena porudžbina će se otkazati sama posle nekog vremena.
 
Ja sam uzeo kupon preko firefoxa a prethodno sam promenio zemlju na Maroko.
Narucio telefon od 124 dolara i radi popust od 15 dolara za slanje u nasu zemlju.
Znaci skinuto 109 dolara sa kartice.
RAMADAN ni meni ne radi jer je kaze da su potroseni kodovi.
 
^ Hvala. Uradio tako, instalirao app, stavio zemlju na Maroko, uzeo $15 kupon.
Stvar je što mi je prodavac već smanjio cenu nakon narudžbine juče (po dogovoru), a nisam još platio, pa treba ponovo da ga cimam (otkažem, naručim, on izmeni cenu). Da li prodavcu AE crveni kupon izbija pare iz džepa? Verovatno ne znamo. Možda i ne pristane. Sve u svemu, to je to i hvala! :)
 
Šta toliko kupujete za te cifre? Ima li nešto da je jeftinije nego kod nas pa da vam se isplati kad platite carinu i pdv?
 
Kupon 5 na 35$ ima i za našu zemlju , samo kliknite na May is magic
 
Vrh Dno