Šta je novo?
Bolje da su izbacili New Vegas remaster pa da uzivamo
 
Ja sam sad u Super Duper Martu, pobio sve unutra, izlootovao, sad sam pretezeak i nemogu ni da se krecem i trcim i fast travel, fusion core mi se ispraznio, i ne znam sta cu sam sa sobom sad hahahaha (sta cu, kad sam mentol za ovakve igre ) :D
1714209840761.png
 
Ne treba da uzimas bas sav junk kad si na nekoj lokaciji, uzimaj samo sta ti treba za odredjeni upgrade, a svakako imas junka svugde po mapi pa ga je lako pronaci kad ti treba... Isto vazi i za neprijatelje, ne treba ti sav njihov loot ili da skidas sav armor sa njih.
 
Ovaj update je očigledno rađen prevashodno za konzole, na ps5 je FO4 do sada radio u nekoj očajnoj rezoluciji a la 1080p i u 30fps.
Ovo je sada napokon igrivo.
Kakva je situacija sa modovima na ps5, čitao sam nešto da je dosta modova "pokvareno" update-om?
 
Kakvi modovi za ps5?
 
Pogledao celu sezonu pa odma instalirao F4, serija mi bas legla I ovo ce siguran sam. Vegas igrao ovo probao I nikad nastavio...nadam se uzivanciji, dok me drzi serija 😃
 
Pogledao celu sezonu pa odma instalirao F4, serija mi bas legla I ovo ce siguran sam. Vegas igrao ovo probao I nikad nastavio...nadam se uzivanciji, dok me drzi serija 😃
Kažu da je serija baš dobra, nisam još gledao, ali ako zaista jeste dobra a ti očekuješ neku sličnu priču u igri plašim se da se nećeš 'leba najest'. A veruj mi ko ne jede gladan bude.

Kratki P.S:
Pomenuti NV je po RPG sistemu dizajna jedan od najjačih ako ne i najjači. Stvarno je neverovatno koliko su i kakvih mogućnosti uspeli da utrpaju za godinu-ipo dana. Dobro, imali su gotove asete i tu je trebalo nekih minimalnih korekcija, ali kada na scenu izađe Toddu pa kaže da se igre dugo razvijaju i da mu treba magic wand da pogura release a onda izbaci ono u onom stanju dođe mi da mu opalim dve-tri kedavre :devilish:
 
Danas izasao novi patch.

Update Versions Xbox Series S|X: 1.10.765 PlayStation 5: 1.10.985 PC, PlayStation 4, and Xbox One: 1.10.984

Patch Highlights Xbox Series S|X and PlayStation 5 Display Settings Thanks to your feedback, we’ve been able to implement the ability to control your graphic fidelity and performance. We highly recommend you run with the default settings but now you can change your options to better fit your playstyle and display.

Frame Rate Target Frame Rate Target allows you to choose between 30, 40, and 60 (default). It is important to note that to select 40, your display must be able to support 120hz.

*Visual and Performance Prioritization * You can now choose between Visuals and Performance (default) while trying to maintain frame rate target. If you choose Frame Rate Target of 60, we recommend selecting Performance. Both modes may adjust internal resolution dynamically when scenes or action get heavier. Please note both modes can only be changed from the main menu.

Bug Fixes • General stability improvements • Fixed visual issue with certain image spaces • Auto HDR is re-enabled (Xbox Series S|X) • Fixed issue where reserved space was not displayed correctly in load order menu (Xbox Series S|X) • Fixed issue with character name field when in widescreen mode. (PC) • Fixed an issue that occasionally caused bundles to not fully download and could cause a crash • Fixed an issue with material swaps • Fixed an issue with load order that would break DLC until a restart after downloading mods (PlayStation 5) • Fixed an issue that would occasionally cause a crash if you returned to the Main Menu with queued mods still downloading (PlayStation 5) • Fixed an issue that could cause the Creation Club menu to not appear (Microsoft Store) • Fixed a crash that could occur when connecting to the network after a suspend/resume with the network disabled (Xbox One)

Creations Fixes • Fixed missing art issue with certain Creations
 
Nazad
Vrh Dno