Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Зато се враћам на сбб. Год дана по дин.
Код ехе досадили са сталном променом фреквенција канала.
 
Ne odgovaraju, niti reaguju ni na [email protected]. Ne znam više kako da im se obratim.

  • Imate li prevod na kanalu 053. TV 1000 Balkan?
  • Da li je i kod vas izbačen kanal 254. RTS Svet HD?
 
Zovi ih ili im piši na : [email protected]
Broj kontakt centra: 0800 311 312 ili 19911 sa tim da sad mts naplaćuje pozive ka kratkim brojevima pa budite oprezni (naravno ako niste mts nema potrebe za brigom).
 

Prilozi

  • sn.png
    sn.png
    25.7 KB · Pregleda: 41
Zovi ih ili im piši na : [email protected]
Broj kontakt centra: 0800 311 312 ili 19911 sa tim da sad mts naplaćuje pozive ka kratkim brojevima pa budite oprezni (naravno ako niste mts nema potrebe za brigom).
Ne, mts jedino naplaćuje pozive upućene ka tom broju isključivo sa starih analognih centrala kojih verujem da u Srbiji ima još samo 0,1%!
Pozivi sa svih ostalih digitalnih centrala se ne naplaćuju.
 
Ne, mts jedino naplaćuje pozive upućene ka tom broju isključivo sa starih analognih centrala kojih verujem da u Srbiji ima još samo 0,1%!
Pozivi sa svih ostalih digitalnih centrala se ne naplaćuju.
Nisam na to mislio, dragi kolega. Nego na pozive ka 19911 za SuperNovu (19900 za SBB itd).
Za mobilne iz mts mreže: https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...zmena-naplate-poziva-ka-kratkim-kodovima.html
Za fiksnu telefoniju: https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...ziva-ka-kratkim-kodovima-iz-fiksne-mreze.html
Supernova naplata iz fiksne telefonije: https://mojasupernova.rs/a1288/Privatni/Podrska/Servisne-informacije/Obavestenje-za-korisnike.html
Ako nisam pogrešio trebalo bi da se sada razumemo. 😅
 
Nisam na to mislio, dragi kolega. Nego na pozive ka 19911 za SuperNovu (19900 za SBB itd).
Za mobilne iz mts mreže: https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...zmena-naplate-poziva-ka-kratkim-kodovima.html
Za fiksnu telefoniju: https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...ziva-ka-kratkim-kodovima-iz-fiksne-mreze.html
Supernova naplata iz fiksne telefonije: https://mojasupernova.rs/a1288/Privatni/Podrska/Servisne-informacije/Obavestenje-za-korisnike.html
Ako nisam pogrešio trebalo bi da se sada razumemo. 😅
Kolega kako je Supernova u vlasništvu mts-a onda je i logično da pozivi ka korisničkom centru koji je takođe u "mreži" mts-a i u vlasništvu mts-a budu besplatni.
Dole ispod na slici je najnoviji ceniovnik Supernove od 01.02.2021. godine gde se lepo vidi a i markirao sam, da su pozivi iz mts-a (bilo fixne ili mobilne mreže) ka broju 19911 besplatni, nadam se da se sada razumemo! ;)

 

Prilozi

  • Besplatni pozivi u najnovijem cenovniku od 01.02.2021.jpg
    Besplatni pozivi u najnovijem cenovniku od 01.02.2021.jpg
    138.6 KB · Pregleda: 31
Da li je neko dobio bolju ponudu od 2 meseca gratis za internet (bez televizije)?
 
Вратих се на СББ. Могу рећи да 1 - 1 Ехе има бољу слику, али је код СББ сам начин тв понуде са премотавањем и видео клубом за пар класа изнад. Оно што ме је највише изненадило је да ми интернет код СББ преко коакс ради живахније него у задњих пар месеци код Ехе. На почетку су били одлични са интернетом али средином новембра почињу потешкоће. Штета је што у том периоду почињу не-јављања техничке подршке, затим укидање тикета. У 2021. год пуко дистрибуирање канала без додатних сервиса је неадекватно. Њихов систем испочетка је очигледно напуштен скроз, иако су пре годину дана обећавали већу и бољу понуду тог сегмента. Сада су супернова а ускоро вероватно и мтс. Надам се да их неће додатно упропастити али оно што се прича није нимало обећавајуће. Поздрав...
 
Šta mi se dešava, ne mogu da pustim Eurosport? Samo me izbaci i prebaci na neki drugi kanal. Jel ima neko takav slučaj? Možda su ga nešto skremblovali zbog AO?
 
Jel ima jos neko problem u Nisu da mu ne radi net na Exeu?
 
Kod mene je sve ok
 
Predlog za Nis nakon isteka ugovora, potpisati novi sa 2 meseca za dinar ili preci kod drugog provajdera? Imam Orion optiku i SBB u zgradi, MTS optiku nemam. Moze i na pp.
 
Za Orion optiku sam čuo da kida. Ja sam aplicirao za optiku na njihovom sajtu i zvali me sutra da kažu da ima mogućnosti na mojoj lokaciji, ali mora preko wireless do moje zgrade a onda do mene fiber vlakno. Prvo sam se malo razočarao ali sam posle čitao da te antene koje postavljaju su jako sofisticirane i skupe, i gledao sam testove brzine interneta koje su ljudi kačili ovde na forumu, i mogu reći samo jedno - vrh.
Takođe sam koristio njihovu aplikaciju za Android TV mesec dana za dž i mogu reći da sam oduševljen kako je dobra. Ja sam za sad najbliži da pređem u Orion za mesec i po kad mi istekne UO. I još mi se čini da sam pročitao negde da ne dodeljuju natovane IP adrese, tako je bar bilo prošle godine, ako nešto u međuvremenu nisu menjali.
 
Ne bih išao ja na tu "wireless" optiku.
 
Znam to sam i ja pomislio. Ali evo speedtest koji je čovek zakačio na Orion temi ovde na forumu. Baš ta "wireless" optika je u pitanju Screenshot_20210216_211904_com.android.chrome.jpg
 
Bilo šta što u jednom trenutku ide na wireless ne može da ima 2ms ping pa ne znam šta da je, tako da ovaj screenshot može da se okači mačku o rep.
 
@offtopic
Test, da li mogu postovati posle azuriranja foruma, izgleda da moze sada posle reaktivacije mail-a
 
Verovatno ce ostati analogni signal a digitalne ce zakljucati onog trenutka kad svima istekne ugovor.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
Koji brate analogni signal, svi kanali su digitalni bar kod nas u Vlasotincu.... ne ulazim u kvalitet istih, ali idu preko digitalnog spektra, kad se pretraži analnogna tv nema ništa...
 
Bilo šta što u jednom trenutku ide na wireless ne može da ima 2ms ping pa ne znam šta da je, tako da ovaj screenshot može da se okači mačku o rep.
Zasto? Ja postizem 3ms sa recimo NetNet kao destination, ili 4-5 na SBB. Mogao sam i 1-2 pre ove "transformacije" Jos neko je pisao u temi da je latency malo porastao, sto sam i ja primetio. Relativno beznacajno u realnosti, ali primetno kada se meri.
 
Ехе је у понуди имао 50ак аналогних канала.
 
Ja otkako sam na exe nikad nije bilo u Vlasotincu, možda u drugim gradovima....
 
Kad smo već kod Vlasotinca, kod mene od pre neki dan, uveče na velikom broju kanala dolazi do smetnji, prekida, zaleđivanja slike, itd...
 
i Isto i kod mene
 
U Vlasotincu izbačeni HD Eurosportovi sa pozicija 906 i 907, a ubačeni umesto SD verzija, pozicije 408 i 409.
409. HD Eurosport 2 je sada na frekvenciji 730.
 
Nazad
Vrh Dno