Šta je novo?

exceed.rs - u čemu je kvaka sa cenama?

Exodusbgd

Čuven
Učlanjen(a)
12.07.2005
Poruke
5,267
Poena
515
Moja oprema  
Zvuk
AirPods Max
Laptop
MBP 16" M2 Pro
Mobilni telefon
14 Pro Max
Pozdrav svima,

Ima li neko iskustva sa kupovinom na exceed.rs? Imaju u proseku 10-20% jeftinije cene od drugih, deluje apsolutno nerealno.

Probao sam pre neki dan da ih okrenem telefonom, niko se nije javio.
 
Ja sam skoro kod njih tačnije njega kupio monitor ženi. Bio je jeftiniji 20€ nego bilo gde drugo. Prodavničica na crvenom krstu. Deluje ok lik.
 
Daju normalno fiskalni i garanciju?
 
Zato sto ima takvih "radnji" za mobilne telefone mali milion.
 
Regularno račun za firmu...garancija...mobilni telefoni su druga priča...
 

Većina artikala ima status "nije dostupno", ima na stanju samo ono što ima dugme "u korpu"...ali dešava se da ono što ima na stanju, ima i dobru cenu.

Kod njih sam kupio LC-CC-120, dobio fiskalni, sve ok, mislim da je ovaj kuler i dalje najjeftiniji u ovoj radnji i da ga imaju na stanju.

Edit:
Sad pogledao, najskuplja karta koja može da se naruči je MSI 1080 Armor za 73.650, pa je sledeća Asus Strix 1060 za 47.000 i dalje nema ništa do nekoliko 1060 3GB i 1050/1050Ti modela...meh.
 
Poslednja izmena:
Ja kupio sve konfiguracije kod njih,provalio sam ih pre par meseci,super radnjica i 90% je kod njih najjeftinije.
Kolega gore sto je pisao ivanbass1 iz komp teme ovog foruma mi pomogao oko konfiguracija,ja samo video na netu gde je jeftino i pokupovao.
Znaci celo kuciste (ram,hdd,grafa,ploca,kuciste itd.),sve sam kod njih uzeo i kad sam izracunao sa recimo Emmi-jem koji vazi isto za povolnije,ovde sam ustedeo oko 40-50 evra.
Ljudi rade sve po PS-u,racuni,garancije itd.
Cak su me zgotivili i lik mi sastavio konfiguraciju za free i jos mi ubacio i Win da se ne smaram oko instalacije i jos sam mu napomenuo po savetu ivanbass1 da mi azurira bios zbog necega (zna ivan cega) i covek mi sve odradio,nista naplatio nije ;)
Kazem nista jer sam pre toga u dve radnje pitao i obe su trazile oko 500-600 kinti dodatno da bi mi azurirali taj bios i ako bi kod njih uzeo konfiguracije.
Dosta stvari nemaju na stanju pa se neke cekaju danas za sutra.
Meni se cini da su mi konfiguraciju sastavili ili sutradan ili prekosutra,nisam tacno siguran,uglavnom brzo.

Uglavnom komp super sljaka,nemam nikakve probleme,a garancije sve lepo pisu...za neke konfi je 2,a za neke 3 god
 
Poslednja izmena:
Samo da ne nestanu kao Bench Shop preko noci. :trust:

Ko odgovara u takvom slucaju za garanciju, kome raklamacije?
 
To je još jedna u nizu Internet prodavnica, neće nestati dokle god je među najjeftinijima. Nemaju ništa na lageru sem robe koja se 100 % prodaje u roku od nedelju dana sve ostalo poručuju.
 
To je još jedna u nizu Internet prodavnica, neće nestati dokle god je među najjeftinijima. Nemaju ništa na lageru sem robe koja se 100 % prodaje u roku od nedelju dana sve ostalo poručuju.
Imaju i maloprodajni objekat. Pise cim udjes na sajt da trenutno tamo ne rade zbog godisnjih.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samo da ne nestanu kao Bench Shop preko noci. :trust:

Ko odgovara u takvom slucaju za garanciju, kome raklamacije?

Reklamacija ide generalnom uvozniku,oni nemaju sa tim nista.
Nije internet samo,ima i maloprodajni objekat,ulica blizu Djeram pijace.
Radnja im je mala i tu imaju nesto odmah za prodaju,a nesto danas za sutra.
To za godisnji mi malo cudno,obzirom da su jedan vec imali pre mesec recimo.
Isto je ovako pisalo samo za jul.
U svakom slucaju oba momka deluju skroz ok ovako,a i naveo sam primer sta su uradili za mene,a nisu morali.

Evo racuna od njih,ovaj mis je kao sto pise uzet u maju,a komp sam nekih mesec dana pre uzeo.
IMG_20170815_203315.jpg

A evo drugi list na kome pise koje su sve komponente i koja im je garancija,na prvom listu je fiskalni.
IMG_20170815_203340.jpg

p.s.Zaboravih drugu fotku lepo da okrenem pa vi okrenite ;)
 
Poslednja izmena:
Sa cenama su kako za koji proizvod...neke stvari su i skuplje nego na drugim mestima...razlika za jedan ASUS ROG laptop je bila oko 6000 dinara po redovnim cenama u odnosu na drugog poznatog prodavca kod koga na upit moze da se jos smanji cena pa je razlika na kraju bila i veca.
 
Kao sto rekoh u 90% slucajeva su jeftiniji od vecine poznatih.
Od svih komponenti koje gore vidite tad kad sam kod njih uzeo sve su bile jeftinije od ostalih radnji.
Koji je to prodavac toliko povoljnije imao od ovih?
 
Ne znam da li smem da napisem da ne bude reklama...BC Group je bio jeftiniji...i u Emmi sam nasao par stvari jeftinije ne mnogo doduse.
 
Imaju i maloprodajni objekat. Pise cim udjes na sajt da trenutno tamo ne rade zbog godisnjih.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Znam da imaju, bio sam u njemu. Termin internet prodavnica u Srbiji označava gotovo sve It radnje, od win-win, tehnomanije na dalje, bilo koja radnja koja nema na stanju sve što ima u ponudi.
 
Ne znam da li smem da napisem da ne bude reklama...BC Group je bio jeftiniji...i u Emmi sam nasao par stvari jeftinije ne mnogo doduse.
Upravo Bc je bio jedna od radnji koje sam prvo hteo za sastavljanje komponenti,medjutim posle kad sam ove provalio izracunao sam da je kod njih povoljnije za par hiljada kad se sve sabere,a Bc mi je jos hteo naplatiti i taj bios.
Uglavnom u globalu gledano ovi su jeftiniji za vecinu stvari.

Recimo moja grafa je u exceed-u jeftinija od Bc-a za nekih 10 evra (i tad je tako nesto bila)
Ili recimo napajanje za 800 kinti povoljnije od Bc-a
Ili jedna od tastature sto sam hteo je Ms acrobat,kod ovih je povoljnije od Bc-a za nekih 550 kinti



Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Laptop je na kraju ispao za preko 9000 dinara jeftiniji...jeste da je taj model skup ali je to velika razlika u ceni...jeftiniji su za dosta toga ali ne za sve...kao sto rekoh, kako za koji proizvod.
 
Testirao ih ja juče - naručio online karticu (MSI Armor gtx1080) oko podneva, čovek me nazvao i doneo na gajbu popodne.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Odlična radnjica uzeo SSD lik je bivši radnik Monitor-a. Koristi iste dobavljače. Vrlo ljubazan mogu da preporučim svima kupovinu tamo
 
Iz vasih usta (tastatura) u bozije usi. :)

Ali znajci Srbiju, ko su uvoznici i ko ima 'duplikat' firme sa nizim cenama ... nije lose biti 2 puta oprezan. Ovo je jako mlada firma (po APRu 2016. godiste).
 
Jel živa ova prodavnica? Poslao sam mail, nisu odgovorili, zvao telefonom niko se nije javio. Na sajtu sam našao komponente od kojih bi sastavio računar i uštedeo bih barem 5k u odnosu na sledećeg najjeftinijeg.
 
Meni su odgovorili na porudžbinu posle 8 dana, sa tvrdnjom da proizvod nemaju na stanju.
Nisu se javljali na telefon kad sam zvao.
 
Pa jel su barem rekli da mogu da nabave to što si tražio? Ja sam u mailu napisao šta bih naručio i pitao da li komponente koje nemaju na stanju, a nalaze se na njihovom sajtu mogu da nabave i po kojoj ceni. Pitao sam i da li sklapaju tu konfiguraciju, ažuriraju BIOS i instaliraju OS i da li sve to naplaćuju. Sad sam baš pogledao. Razlika u ceni sa Emmi prodavnicom je čak 6700 din. pa bi bilo lepo kad bih u Exceedu mogao sve da uzmem i lepo uštedim.
 
Ja sam im poslao upit nekoliko dana pre nove godine, nisu mi odgovorili. Ako im se ne zuri da prodaju, kakvi li su kad treba da se resi reklamacija...
 
Nazad
Vrh Dno