Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Jel ima neka kamera iz treceg lica ? Da bacim pogled na kamion dok sam na semaforu recimo.
 
Kamere su ti od 1 do ja mislim 9, a ta sto hoces je na 2, a scroll na misu koristis da malo zumiras ili odzumiras...
 
Ima li nekih novih mapa, videh na sajtu kao uk mapa?
 
Kod nadogradnje šasije koja je najbolja?
 
Kod nadogradnje šasije koja je najbolja?

Nisam bio dovoljno precizan mislio sam na šasije sa dve ili sa tri osovine, obzirom da imaš više ponuđenih varijanti da li je ona zadnja varijanta 6x4 najbolja ili ona prva sa samo dve osovine. Suštinski da li od toga zavise poslovi koje dobijaš ili nema veze sa tim? Da li neko igra u multiju ovu igru?

Da li još uvek neko igra ovu igru?
 
^ Izbor tih osovina ne utice na poslove koje dobijas, to je cisto onako na tebi da izaberes, stvar eksterijera samog izgleda kamiona. ;-) S' tim sto kamioni sa 6x4 i 6x2 osovinama su malo vise stabilniji od kamiona sa osovinama 4x2 ali za nijansu teze skrecu u krivinama.
 
Samo da javim verovatno ste čuli za najnoviju informaciju u vezi Mercedesa da će se biti novi kamioni nakon DLC North kargo (Skandinavija). Develeperi su uspeli da se dogovore sa Mercedesom i konačno će se zvezda naći na kabini umesto onog kompasa :) . Zanima me šta će biti sa kamionima koje sam već kupio? Da li će oni da se obrišu ili će njihove kabine da izgledaju drugačija nakon pečovanja igre.

Primetio sam da volan kamiona nije potpuno zaobljen kako bi trebalo nego kao da je izlomljen!? Podesio sam teksture na high (200%) i sve što može da se podesi, ali i dalje mi smeta to što volan tako izgleda. Znam da je igra stara ali gledamo sam na youtube kod drugih ne izgleda tako i čini mi se da ja nisam možda nešto dobro podesio, ali ne znam šta.
 
Poslednja izmena:
Људи је ли могуће ово? Људи радили двије године да би инсталирали игру на рачунар. Ово само код нас у БиХ има хахаха

 
Kakve prevare. Niti u jednom trenutku ne pomenuše ETS. Realno, treba javiti SCS-u da se neko drugi kiti njihovim perjem.
 
Neka samo prave, nemoj te ih cinkariti, hocemo i mi da vozimo nasim dzadama.
Samo da izmoduju i one rupe i kratere, nesto mi ovo nisu verno odradili..
 
Znam kako da ubacim radio stanicu u strim listu ali nigde ne mogu da pronadjem nase radio stanice iako na listi ima Radio S on ne radi samo AS FM i TDI, hteo sam da dodam jos neke radio stanice ali nemam pojma gde mogu da nadjem odgovarajuc URL link koji ce da radi kada ubacim na listu radio stanica.
 
Počeo sam da igram ovo igricu pa imam 2 pitanja:
1.Čemu služi retartder(čitao sam na netu da ima neke veze sa kočnicama), i koja mu je uloga u igrici?
2.Postoji li neki mod za svetlo u unutrašnjosti kabine?
 
Retarder u stvarnosti služi da blokira diferencijal kako bi oba zadnja pogonska točka vukla. To se koristi samo u extremnim slučajevima kada se kamion nađe u situaciji da se zaglavio ili slično.
E sad nemam pojma da li to tako i u igrici radi.
Igrao sam odavno pa se ne sećam.
Modove imaš koliko hoćeš, imaš u temi, pronađi postove od BorisLožač.
 
Retarder služi da uspori vozilo, naročito na nizbrdicama. Nema veze sa blokadom diferencijala.
 
Šta mislite o modu za ETS 2, koji mi je pao na pamet inspirisan vremenom.

ETS 2 GRTALICA MOD

Sad kad skontam super bi bilo, kamion za čišćenje snijega i deri po gradu ko nenormalan. Samo što bi bilo zeznuto izvesti to. Međutim pazite kakav patenat, ideju dajem besplatno samo da se realizuje :d
 
Retarder služi da uspori vozilo, naročito na nizbrdicama. Nema veze sa blokadom diferencijala.

Hvala na odgovoru, i imam još jedno pitanje:
Postoji li način da se volan u igrici nekako ubrza, puno mu vremena treba da napravi pun obrtaj, pre dok sam igrao GTS i 18WOS volan je bio brži,sada kad skrećem i dok namotam pun, skrenem i redovno se slupam jer volanu treba puno vremena da ispravi točkove.
 
^ Moze, pogledaj u opcije pa controls i podesi steering sensitivity kako ti odgovara.
 
Upravljaj misom, bolji je osecaj...
 
S volanom od 900 stepeni ima posebnu dimenziju ova igra, sve ostalo je poprilicna buda*astina i samo 'igras igricu'.

Sent from mTalk
 
S volanom od 900 stepeni ima posebnu dimenziju ova igra, sve ostalo je poprilicna buda*astina i samo 'igras igricu'.

Sent from mTalk


Svestan sam toga, ali za volan sa 900 stepeni, treba izdvojiti poveću svotu novca, a za 1 igricu ne vidim razlog za kupovinu iste, mada kada bi bilo nešto jeftinije kupio bih bez razmišljanja.
 
Prije svega pozdrav svima :) Imam pitanje za radio jer ne radi TDi i jos neki i evo ubio sam se par sati pokusavajuci razne url i ip adrese pa ako ima neko da mu radi da podjeli sa mnom jer mi je ipak zanimljivije da pustim u igrici i mogu in game da kontrlisem sve nego da moram Alt-tab. Hvala unaprijed :)
 
Nazad
Vrh Dno