Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Meni najviše daje na dcr 7 u solo modu.

Takođe nema promene u potrošnji.

Ako će nekom značiti, ud3p sa athlon ii x2 260-270 troši 40-50w više nego bilo koja druga matična sa 1150 socketom i G1840.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene su dve ds3p ploče sa x2 240 atlonima i jedan NB je mlak dok je drugi vreo. Dok sam imao BTC Pro bile su skroz ladne... Što će reći da AMD više troši struje a to je zbog procesora...

Sent from my M2 using Tapatalk
 
Gde upisujete te komande '' -asm 1 i -dcri 1'' u bat file? dajte neki primer kako je najbolje za solo a kako za dulal mining

470 4BG kartice
 
Gde upisujete te komande '' -asm 1 i -dcri 1'' u bat file? dajte neki primer kako je najbolje za solo a kako za dulal mining

470 4BG kartice

Sve komande koje želiš da upišeš možeš pronaći u readme.txt, ja lično ne koristim config file jer sve svoje mašine pratim preko teamviewera i tako ih i podešavam( ne koristim onaj ETH Man ). Znači sve komande upisujem u bat file u mom slučaju, sve jedno kojim redosledom, ali bi bilo poželjno posle izbora poola, walleta, passworda.

U prevodu ako ces koristi bat file, koji je nepregledniji ali po meni sigurniji od configa, ubaci sve što želiš na kraj u bat file bas tako kako si napisao pod navodnicima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel moze neko na brzinu da mi kaze koja je komanda da se posalje mejl kada miner prestane sa radom..?
 
Sa Clay 9.0 ja sam dobio neko malo ubrzanje. Rig 6x470 je bacao 170, a sada 172. Potrošnja iz zida se nije promjenila (825W).
 
Evo sad sam video i namestio da mi dwarf salje notifikaciju ako nema share poslednjih 15 min..
 
Sve komande koje želiš da upišeš možeš pronaći u readme.txt, ja lično ne koristim config file jer sve svoje mašine pratim preko teamviewera i tako ih i podešavam( ne koristim onaj ETH Man ). Znači sve komande upisujem u bat file u mom slučaju, sve jedno kojim redosledom, ali bi bilo poželjno posle izbora poola, walleta, passworda.

U prevodu ako ces koristi bat file, koji je nepregledniji ali po meni sigurniji od configa, ubaci sve što želiš na kraj u bat file bas tako kako si napisao pod navodnicima.

Nema config fajl veze sa dodatnim aplikacijama. Napuniš ga parametrima i samo pokreneš exe file minera, on automatski poziva config.txt i to je to
 
Nema config fajl veze sa dodatnim aplikacijama. Napuniš ga parametrima i samo pokreneš exe file minera, on automatski poziva config.txt i to je to

Config file mozes da obrises i miner i dalje radi.
Ima veze ako zelis da dodas jos neko podesavanje i onda ethman salje drugi config file itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve komande koje želiš da upišeš možeš pronaći u readme.txt, ja lično ne koristim config file jer sve svoje mašine pratim preko teamviewera i tako ih i podešavam( ne koristim onaj ETH Man ).

Mislio sam na ovaj deo, to što pristupaš rigovima preko tw ne znači da ne možeš da koristiš config fajl :)
 
Mislio sam na ovaj deo, to što pristupaš rigovima preko tw ne znači da ne možeš da koristiš config fajl :)

Upravo tako, samo sto ja gledam da eleminišem sve načine zloupotrebe mojih rigova, svima je dobro poznato kako su na Zecu upadali neki čudni config fajlovi [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, pocelo nesto cudno da mi se desava na svim rigovima. Poceo da mi izbacuje svako malo "miner thread hangs need to restart miner". U pitanju je Claymore 8 i 9, majnuje dual ETH+DCR ili ETC+DCR, i svi idu preko ethermine pool-a za ETH a DCR suprnova. I jedan drug mi se zali da se njemu to desava ceo dan. Kartice su rx 470 i rx 480. Neka informacija?
 
Meni sve puca ceo dan, gotovo svaki rig u istom momentu... Ne znam vise sta da radim
 
Ljudi, pocelo nesto cudno da mi se desava na svim rigovima. Poceo da mi izbacuje svako malo "miner thread hangs need to restart miner". U pitanju je Claymore 8 i 9, majnuje dual ETH+DCR ili ETC+DCR, i svi idu preko ethermine pool-a za ETH a DCR suprnova. I jedan drug mi se zali da se njemu to desava ceo dan. Kartice su rx 470 i rx 480. Neka informacija?

evo informacija ja kopam isto eth preko ethermine i dcr na suprnovu i ne desava mi se nikakvo pucanje.
Ovako je vec nedeljama, ranije sam koristio clay 8 sad sam na 9 otkad je izasao i nikakvih problema nemam.
Inace su 470 kartice safirove i xfx, mada to nema veze :)
 
Upravo tako. Malo nizi klok memorije i ima da pici...

Sent from my SP6.2 using Tapatalk
 
Ljudi, imam strasnih problema sa ovim jednim rigom i nikako da ga dovedem u red. U pitanju su rx 470 sapphire nitro+ oc 4gb sa elpida memorijom i asrock h81 pro btc ploca. Imam 4 kartice, napajanje nije problem, win 10 64 je na njemu, riseri su isto svi ok, instaliran je crimson 16.11. Klokove nisam postavljao nesto visoko 1080/1980 voltage -60 i cesto se desava da mi claymore (probao i 8 i 9) stane sa radom i pise select i onda ja kad stisnem enter on krene sve iz pocetka i radi, i onda opet isto nakon nekog vremena.
 
Nazad
Vrh Dno