Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
I meni se slično dešava. Proteklih par dana Rig zakucava više nego obično. Verovatno su previsoki klokovi u kombinaciji sa rastom spoljne temperature...
 
ja mislim da su se promjenili dag-ovi sa svakom epochom Dag raste, ako je memorija bila stabilna tj bila na ivici stabilnosti sad porastom Dag-a puca, mozda je samo jedna malo losija ali aj sad potrefi koja, malo samo opustite takt memorije pa probajte i pratite naredno mjenjanje dagova
https://eth.nanopool.org/

naredni dag za 4 dana i 19h tad se ulogujete i pratite hoce li zakucat rig :) a 99% je do toga.
 
sta bi od one price da ce od bloka 3700000 da smanjuju reward na 4eth po bloku, nisam vec jedno 20 dana nista novo video o tome, a 11 mart se blizi
 
Jel postoji vudu koji ce naterati sgminer da radi na dwarfu? :)
 
Kako su se svi ućutali kako je eth skočio (sad svi broje šuške)
 
Koliko bi trebala R9 290x da baca,da li je normalno da baci 29 mhs?
 
Da, ako stavis klokove od 390x baca kao ona, tj mali preko 30

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Ma ja mislio da je u problemu kao r9 280x, baš sam se iznenadio, ali pozitivno

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Isto sam i ja mislio, kad ono prijatno iznenađenje :)

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav forumasi, imam problem. Rig koji je radio besprekorno 2 meseca, iz cista mirna pregorevaju mu 3 slota na maticnoj karti za extendere iz grafickih. U pitanju su RX480 4GB. Da li mozda neko zna sta bi moglo biti ili je neko imao slican problem ? Unapred zahvalan :)
 
na cemu? koje extendere si koristio? kokiko kartica ima rig? koja ploca? koje napajanje?
 
Znam jedino da iz cistog mira nije 100%... sad reci kakve si extendere koristio, najbolje ih uslikaj :d
 
Da mu nije termal iz grafike curio na pločicu od extendera...?

@kiclu95 post/pitanje je više za ovu temu nego za ETH....
 
Poslednja izmena:
Drugari da li koristite coinmine.pl sa Claymorom, ako koristite moze bat podešavanja, ebevam se pola sata i ne mogu da namestim, ili koristite neki drugi miner za koji ja ne znam. :D
 
Poslednja izmena:
Coinotron
 
Izvinjavam se sto nmg slikati nisam na istoj lokaciji gde je i rig. Rig ima 5 karti, radio je eth. Sve extenderi su usb. Napajanje je ako se dobro secam Cobra Power 1200w
 
Da li bi neko mogao da iskopa 0.27 eth na moj coinotron nalog. Toliko mi fali do 1eth, da bih ga povukao na poloniex... Platicu, naravno.
Ne kopam vise,tj nemam cime, a ostalo mi zarobljeno to,pa da ne propadne.
 
Najlakse

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno