Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
@Milance i ja koristim taj 0.9.41 (1.0.3) to je taj miner na njemu puca

Da je do kratica vjerovatno bi neka radila puca i kad samo jedna kopa nekad pukne iza ponoci tamo kad je isplata bila bas u tom momentu pukne, gdje vi kopate jeste li na cointronu?

Je li taj new2 ustvari ovaj (1.0.3) miner aj ako neko ima link da mi posalje da isprobam i te minere digo sam sad malo napone moguce da je vremenom zatrebalo napona nekoj ko ce sad znati, ali idalje mislim da je miner problem.
 
Poslednja izmena:
Pa ne bi miner pukao da je problem sa grafikama, tj naponima, već drajver i / ili windows bi se zamrzavao, restartovao, možda je i sam windows u pitanju
 
kad pukne driver na bilo kojoj kartici u rigu , miner zabode i izbaci takvu poruku posle nekog vremena...
new 2 je stariji miner od ovog 1.0.3 al ja ga koristim posto ovaj novi samo povecava potrosnju ja efektivno veci hash rate nisam video od njega...
 
Poslednja izmena:
windows se ne zamrzaje sve normala samo miner zakuca pokrenem ga ponovo i radi ali ne moze spojit 24h :) bez prekida.
Nasao sam sad 0.9.4.1 (1.0.2) malo i napone podigao cisto da oprobam pa cemo vidjeti do kada ce ;)

@Bojane izbaci li poruku da je driver pukao ono kao kad pretjeras sa Oc-om ili samo ovako zakuca miner, jer u mene samo zakuca miner nemam nikakvu poruku da je pukao driver.
 
Poslednja izmena:
Nemoj koristiti taj genoil miner(ni jednu verziju,ima problema), i da, troši više. Onaj zvanicni iz avgusta radi , kao i od 3. septembra.
 
Poslednja izmena:
windows se ne zamrzaje sve normala samo miner zakuca pokrenem ga ponovo i radi ali ne moze spojit 24h :) bez prekida.
Nasao sam sad 0.9.4.1 (1.0.2) malo i napone podigao cisto da oprobam pa cemo vidjeti do kada ce ;)

@Bojane izbaci li poruku da je driver pukao ono kao kad pretjeras sa Oc-om ili samo ovako zakuca miner, jer u mene samo zakuca miner nemam nikakvu poruku da je pukao driver.

da izbaci poruku u donjem desnom uglu ali ona traje par sekundi i nestane , ako hoces uploadovacu ti ovaj new 2 pa probaj , ja imam minere koji rade po 20 dana bez prestanka...

u stvari evo ti pa probaj, ja ovaj koristim od kad se pojavio, nije da nisam probao ova zadnja dva genoil ali nekako mi ovaj bolje radi...:
https://www.dropbox.com/s/2o7fgemj0ny7xib/ethminer-cuda-0.9.41-new2.rar?dl=0
 
Poslednja izmena:
da izbaci poruku u donjem desnom uglu ali ona traje par sekundi i nestane , ako hoces uploadovacu ti ovaj new 2 pa probaj , ja imam minere koji rade po 20 dana bez prestanka...

u stvari evo ti pa probaj, ja ovaj koristim od kad se pojavio, nije da nisam probao ova zadnja dva genoil ali nekako mi ovaj bolje radi...:
https://www.dropbox.com/s/2o7fgemj0ny7xib/ethminer-cuda-0.9.41-new2.rar?dl=0

E hvala ja nabacio ona genoil 1.0.2 jos gore puca na po sata sad cemo probati ovaj new2, izgleda da se stvarno ne mirisu svi mineri sa svim rigovima, treba bas ubosti ono odgovarajuce.
 
Ovo ti je verovatno do grafe,ja sam na jednom rigu imao taj problem.Miner mi non stop pucao,nekad izdrzi 8h,nekad 12h,nekad 24h..Na kraju je ispalo da jedna od grafe ima neki problem i nece vise da radi sa oberenim naponom,probao sam da povecam napon po malo i ista prica. Na kraju sam podigao napon na deff. i od tada radi bez problema.
 
pa posto smo iznarucivali brdo grafika jelte sada marfi stupa na scenu :D
 
Talasanje izmedju $9-$12....oko 15-20 marta ćemo videti na čemu smo tj. da li ide gore (@la ~0.05) ili se vraća ispod 0.02...

edit:
nego jel' primetio neko kako XMR prati ETH (samo sa jednom nulom viška)

Pazi, nisam dao prognozu za 0.05, nego sam napisao da ko ima malo vise neka ostavi par komada za sulude vrednosti koje se generalno mogu desiti. Jesu sanse za to jadne ali ima ih.

Prognoza je bila 0.03, rekao sam da posle toga ne treba prognozirati jer je ogromna sansa za korekciju.

Mislim da je dno 0.015, pa cemo kasnije videti jel ide jos neki krug ili je to to, da prelazimo na drugi coin. :)
 
ja sam vec presao u dva...i cekam eth da se konsoliduje i smiri pa cu nazad
 
Bilo bi vrh ovde jos jedan krug da se odradi. 0.015 -> 0.03, 100% Profit.
 
Ma neka bude i u narednih 2 meseca, opet top.

Eh kad bi imali jednom godisnje ovakvo pumpanje...
 
pa evo na fct i xmr se moglo lepo zaraditi...imam neki pik na RADS mislim da moze nesto brzo da se desi i tu veceras naravno
 
to sa ostalim djubretom...samo hoce da vam uzmu btc sto smo na ethu uzeli. pobednicka kombinacija je shortovati eth na svakom bounce-u.
 
Buy podrska za ETH izrazena u BTCu i dalje raste, mislim da ovo mora ponovo da skoci bar na max vrednost od juce.
 
A konj opet kasljuca... :S:
 
Nazad
Vrh Dno