Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

pa nije ni to zahvalno, sta ako stavim 0.01 recimo, a on pretera zesce... :D ili, dodje do 0.0097, pa popusti...

imam pozicije u svojoj glavi, pratim, videcemo kako ce se razvijati dalje...
 
Screenshot_5.png


lepo ga crtaju jos malo paraketa ili ipak corak neuspesno lansiranje :)
 
Za sada je trend da ce cena da ide gore, to je skoro sigurno. Danas sam malo trgovao ali volume je ocajan, pojedose me provizije bzvz. Realno, zaradio sam nsku sicu. Mislim da je na kraju bilo bolje da sam samo sedeo i da nisam nista radio. Mislim da ce jos skakati, odlican je buy ali je volume nikakav da bi skocilo nesto ozbiljnije. Danas se nece nista posebno vise desiti, za dalje cemo da vidimo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
pa nije ni to zahvalno, sta ako stavim 0.01 recimo, a on pretera zesce... :D ili, dodje do 0.0097, pa popusti...

imam pozicije u svojoj glavi, pratim, videcemo kako ce se razvijati dalje...
Stavis i pomiris se...cekajuci bolje nikada neces docekati.

@saj

Deluje da se pracka nateze
 
Samo da ne pukne guma inace popicemo po nosu :d
Ja izasao na 300, ne znam kad opet da udjem. Usporila trgovina toliko da mi je muka da gledam.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Screenshot_6.png



poredjenje start eth vs start etc...etc je krenuo snaznije

eth dostizanje plafona 0.0372 trajalo je od 14.08.2015-14.03.2016....videcemo sta kaze etc


prvi pump eth je bio 0.00888 prvi pump etca 0.00487

dno eth posle pocetnog pumpa je bilo 0.00137 ako je odokativno pocetni pump etc polovina eth iako odnos bude bio u buducnosti taj ...lupam
dno za etc posle ovog pumpa bi trebalo da bude negde oko 0.00070000 za etc......


prvi udarniji pump posle dna eth je bio 0.0175 za etc recimo 0.00850-0.00900
pa pad na 800 eth 400 etc :)

skok na 0.0300 eth 0.0150etc

pad na 0.0210 eth 0.0105 etc

i finale skok na 0.0372 eth :) skromnih 0.0185 etc gde se izlazi iz njega


nadam se svemu tome u mesec dana kako je ludilo pocelo a ne da me smori ko eth 7 meseci do top-a :)
 
Poslednja izmena:
Tako bi trebalo :d
Trenutna situacija mi je krajnje sumnjiva. Nesto mi govori da to moze jos dole iako miruje na 296. Nesto mi se ne ulazi ponovo na ovoj cifri i ne vidim da ce skociti trenutno. Umrtvilo se skroz, ne volim tada da pipam nista. Izgleda da cu prenociti u btc-u.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ma jok, bas se vidslo da ce da rokne. Umirali orderi celo vece, volume bio nikakav... Markeri su bas slutili na zlo. Znas kad su mi sva cula govorila da ne ulazim ni u ludilu. Danas me je osecsj bas lepo posluzio u nekoliko navrata ali je bas bilo tesko da se trguje. Smorio sam se ko plovak za 100e danas.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
jel kopate vi ovo chudo? jel ima neko neki pool da preporuci? jel ista brzina u MH kao i ETH ili je veca zbog diffa i brzine mreze? Ima li matematike u ETC-u
 
jel kopate vi ovo chudo? jel ima neko neki pool da preporuci? jel ista brzina u MH kao i ETH ili je veca zbog diffa i brzine mreze? Ima li matematike u ETC-u

kopas lbc i pretvaras u etc tako imas tri puta vise pod jednim uslovom :)
 
kakvo mucenje na 305 ufffff

edit: fala k....
 
Poslednja izmena:
Ovo će do kraja nedelje da otrese LTC lagano.
 
kako radi nas pool? vidim ima kopaca
 
Upravo izasao na 353K. 40% Plus u odnosu za ulazak, ja zadovoljan. 2 BTC cisto.

Vi slobodno cekajte 0.012+, meni to ne deluje tako.
 
Generalno frka mi bilo sve preko 2BTC da ulozim, jer znas i sam kako je sve expresno proisteklo i odjednom prenaduvano.

Ne znas vise gde je support, odakle je poceo pump i dokle bi isao dump. :)

Pazi, nije iskljuceno da ode do 600-700K, jer koliko vidim lavina jos nije krenula. Ali lepse ces se osecati kad prodas barem deo, tj 10-15-20% na ceni koja je 40%+ veca od one sto si kupio. Mirnije ces glave biti jer u startu znas da si u plusu. Naravno kako cena bude rasla, tako i postavljas sell-ove.

Ne moras se od jednog trade-a obogatiti, dozivecemo mi jos dosta dosta povoljnih situacija kao ovih i jos boljih. A za ta vremena treba ostaviti i stekati novcice. ;)
 
Poslednja izmena:
Videcemo. Za sada nije tako nerealno sve dok rudari jasu mrezu ovim tempom. Jeste pomalo rizicno ali moze gore bez problema. Isplativost je dobra, nema razloga da se snaga mreze i dalje ne povecava. Kapiram da to moze da bude znak za manipulatore da dignu cenu jos.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ako bude lavine uopste. Nadam se jos jednom probijanju naredna dva dana.
 
Poslednja izmena:
Za sada je stanje na berzi odlicno, buy raste, volume je sada vec na dobrom nivou, sell se polako trosi... Ima materijala da ide jos gore. Mislim da ovo moze potrajati jos koji dan.
Opet, mislim da zavidi od rudara dosta. Primecujem da konstantno drze isplativost 20% iznad eth-a. Mozda je slucajnost, mozda ne ali mi sluzi kao marker za sada.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno