Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

I šta time postižu ako otkriju izvor? Ako baš moraju, mogli su to da naprave mnogo diskretnije.
 
Znači, ništa od objašnjenja... OK, hvala.
On topic, kako taj krug dole desno tačno i šta otkriva?
 
Kom postu? Ne mogu da nađem...
 
Ma ne za to...
Admini su mi brisali postove, pa sam ih pitao zašto, nema veze...
A za ovo sam pitao i ne razumem i dalje šta tačno znači taj krug i kako treba da izgleda.
 
Bese razliciti su krugovi u zavisnosti od toga preko cega se emituje-dvb-c,android app,web browser ili Total tv. Kad neko restrimuje njihove kanale tacno znaju odakle je ,,pozajmljen,, signal. Nama to nije bitno osim sto nam bode oci a njima verovatno znaci.
 
Pozdrav,
kupila sam tcl c735 i ne mogu da instaliram eon aplikaciju. Da li ovaj tv može da radi preko supernove i/ili drugih provajdera ili da vraćam dok imam rok 14 dana? Hvala unapred
 
Pozdrav,
kupila sam tcl c735 i ne mogu da instaliram eon aplikaciju. Da li ovaj tv može da radi preko supernove i/ili drugih provajdera ili da vraćam dok imam rok 14 dana? Hvala unapred
Како мислиш да ли може да ради преко супернове?
Ја имам тај ТВ и супернову.
Не користим апликацију,има ресивер.
Нет је накачен на тв.

Еон апликација се ваљда скида као апк па се инсталира,можда грешим.
 
Како мислиш да ли може да ради преко супернове?
Ја имам тај ТВ и супернову.
Не користим апликацију,има ресивер.
Нет је накачен на тв.

Еон апликација се ваљда скида као апк па се инсталира,можда грешим.
Aleksandre, hvala na odgovoru. Bez problema se povezao na internet, ali eon aplikacija ne može da se instalira. Ne može ni preko kabla, ne reaguje. Mene brine da li će raditi ako raskinem ugoovr sa SBBom, da li će raditi sa drugim provajderima.
 
Aleksandre, hvala na odgovoru. Bez problema se povezao na internet, ali eon aplikacija ne može da se instalira. Ne može ni preko kabla, ne reaguje. Mene brine da li će raditi ako raskinem ugoovr sa SBBom, da li će raditi sa drugim provajderima.
Da li pokušavaš da instaliraš Eon aplikaciju na Tv ili na box?
Ako pokušavaš na TV tu imaš ograničenje da možeš da je instaliraš samo na jedan TV, pa možda zato neće ako ti je aplikacije već instalirana na neki drugi Tv.
Prilično sam siguran da na internet infrastrukturi drugog provajdera Eon neće raditi.
 
Da li pokušavaš da instaliraš Eon aplikaciju na Tv ili na box?
Ako pokušavaš na TV tu imaš ograničenje da možeš da je instaliraš samo na jedan TV, pa možda zato neće ako ti je aplikacije već instalirana na neki drugi Tv.
Prilično sam siguran da na internet infrastrukturi drugog provajdera Eon neće raditi.
Pokušavam da instaliram na TV, a što se boxa tiče ne znam ni šta je to. EON smart TV aplikacija - imam pravo na 1 uređaju, upravo sam proverila, piše mi 0. SBB mi je provajder, ako ste na to mislili ovom zadnjom rečenicom, ne znam šta znači.
 
Pokušavam da instaliram na TV, a što se boxa tiče ne znam ni šta je to. EON smart TV aplikacija - imam pravo na 1 uređaju, upravo sam proverila, piše mi 0. SBB mi je provajder, ako ste na to mislili ovom zadnjom rečenicom, ne znam šta znači.

На супернова интернету неће да ради ЕОН.
На СББ интернету неће да ради супернова.
 
На супернова интернету неће да ради ЕОН.
На СББ интернету неће да ради супернова.
Moj provajder je SBB. TV se povezao na wifi. Pokušavam da instaliram EON aplikaciju i izlazi mi poruka da tv uređaj nije kompatibilan.
Nemam na drugim uređajima već instaliranu eon aplikaciju.

Nadam se da neko zna da mi pomogne jer mi se ne vraća TV.

Da li da menjam provajdera? Da li ću moći da gledam TV preko drugih provajdera i kojih?

Hvala.
 
На супернова интернету неће да ради ЕОН.
На СББ интернету неће да ради супернова.
To bas i nije tacno. Provajder mi je Supernova, imam C635, instaliran EON, Move Smart, Apollon, sve radi bez problema, onaj Move uredjaj nisam ni upalio od kako sam sve app instalirao.
EON app radi odlicno, nemam seckanja, niti kocenja na sta su se neki zalili, jedino mi nekad izbaci za N1 i Nova S kanal nesto tipa izabran kanal nije dostupan na tom provajderu al samo prebacim na neki drugi kanal i vratim pa proradi.
 
Ako pod nekad, misliš u 100% slučajeva posle 30 sekundi gledanja, onda ok.
 
Meni ne izbaci kad gledam kanal, kad prebacim na neki drugi kanal pa vratim izbaci mi to obavestenje ponovo i prilikom prvog ukljucenja eon, pa moram opet da prebacim na neki koji nema zabranu pa vratim na taj.
 
Ti si onda još ok i prošao.
 
I ja sam na tu foru mogao do pre pola godine (prebacim par puta na neki kanal koji nije iz United grupe i odmah vratim na N1 ili SK1 i onda mogu da gledam te njihove kanale).
Ali od pre pola godine ne radi tako. Ne mogu da gledam više te njihove "eklskluzivne" kanale. Onda se na tv-u zakačim na komšijin net koji ima Jotel kao provajdera i onda bez problema mogu da gledam N1, Nova S, SK1 i SK2.
 
Čekajte, nisam u toku. O kojoj varijanti korišćenja EON app pričate? Meni na sony tv, mts net, EON van mreže funkcioniše bez problema.
 
Korišćenje Eon aplikacije sa šifrom od nekog prijatelja (free) na primer, u mreži Supernove.
Ti verovatno plaćaš Eon van mreže. To može.
 
To bas i nije tacno. Provajder mi je Supernova, imam C635, instaliran EON, Move Smart, Apollon, sve radi bez problema, onaj Move uredjaj nisam ni upalio od kako sam sve app instalirao.
EON app radi odlicno, nemam seckanja, niti kocenja na sta su se neki zalili, jedino mi nekad izbaci za N1 i Nova S kanal nesto tipa izabran kanal nije dostupan na tom provajderu al samo prebacim na neki drugi kanal i vratim pa proradi.
Koji firmware imas na C635?
 
Ja napravio ovu varijant, cale ima sbb, ne koristi app za tv. Instalioro je kod sebe. Kako sam na Telekomu SK naravno ne radi, pa sam naso "rupu"
Napravim na telefonu hotspot, televizorom se konektujem na taj wifi i radi. Nije za koricenje po celi dan al bar da odgledam Euroligu jednom nedeljno. Oko 6gb neta pojede za tekmu cisto da znate ako neko planira isto :)
 
Nazad
Vrh Dno