Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa preko mobilnih mreža od uvek i radi
 
Aman citajte malo a ne samo zadnji post, napisao sam da mi preko vip-a pre par godina nije radilio, tako da nije oduvek.
 
Ne znam za MTS TV ali ako ti neko da login podatke za EON ti ćeš moći da vidiš sve privatne podatke o tom korisniku, broj kartice, broj ugovora itd.

Verujem da niko neće dati tek tako podatke u zamenu za servis koji ima šta, Arena kanale i katastrofa UI? Mogu se gledati na Kodi-ju Arene.

Koristim EON jer ima SK kanale jer gledam Moto GP, Arena kanale retko gledam, preko Kodi-ja. Kome su Arena kanali primarni sport kanali taj će SK kanale povremeno gledati takođe na Kodi-ju jer se neki sportski događaj nalazi baš na SK.
Ne tražim ja log in.
Ja BiH gledao na Smart TV, a za to treba da ja sam broj šifre na TV-u , i da me korisnik koji ima eon registruje.
Tako da meni uopšte i ne treba log in podaci.
Ako ne eazumes

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
E pa mnogo trazis. Eon smart tv app nemaju svi,a ko je ima obicno mu je zauzeta.
 
E pa mnogo trazis. Eon smart tv app nemaju svi,a ko je ima obicno mu je zauzeta.
Samo kažem, ako ima neko da je ne koristi, ja njemu "MTS go" on meni "eon" i to je to.
Ako nema nema...što kaže moj ćale nekad je bilo dva kanala pa su svi živi i zdravi....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Bilo bi to OK da nema ograničenja u vidu samo jedne eon tv aplikacije po korisniku eon paketa. A i onda Sbb može da blokira ukoliko se koristi van Sbb mreže.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako je sa nalozima za komp, ima ih valjda 5, jel i tu blokiraju ako je van sbb mreže?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Restrikcije nemaju apsolutno nikakve dodirne tačne sa tipom Eon aplikacije (u prevodu iste su restrikcije i za sajt, mobilnu i SmartTV aplikaciju) već sa tipom Eon / MojSBB naloga (da li je "u mreži" ili "van mreže" ugovor).

Razlika u kvalitetu stream-a ima veze sa tipom aplikacije... restrikcije (kanala i broja istovremenih streamova) jok.

Većina "pozajmljivača" ima "u SBB mreži" nalog...
 
Poslednja izmena:
Šta to u prevodu znači, ne radi na mtsu, a radi na sbb i inostranim mrežama?
I da li ima neke posledice ako se koristi van sbb mreže?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Moze da se gledaju SK, cak i iz inostranstva. Problem je sto nova s (sada ne moze) i buduca nova sport (kad krene) nece moci da se gleda a tu ce biti premijum sportski program a ne na SK

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moze da se gledaju SK, cak i iz inostranstva. Problem je sto nova s (sada ne moze) i buduca nova sport (kad krene) nece moci da se gleda a tu ce biti premijum sportski program a ne na SK

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Šta se podrazumeva pod premijum sportskim programom?

Fudbal uglavnom ili se ne zna još uvek?
 
Pod premijum sportskim programom podrazumevaju sve utakmice koje imaš želju da gledaš, Ligu Šampiona, Euroligu, reprezentaciju, jače klubove u fudbalu iz stranih liga. A na SK pošto ga ustupaju i drugima verovatno će da prenose Albansku fudbalsku ligu, Prvu Ligu Andore, 3. Finsku i večiti derbi Indijske fudbalske lige Mohun Bagan protiv Churchill Brothers.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Pod premijum sportskim programom podrazumevaju sve utakmice koje imaš želju da gledaš, Ligu Šampiona, Euroligu, reprezentaciju, jače klubove u fudbalu iz stranih liga. A na SK pošto ga ustupaju i drugima verovatno će da prenose Albansku fudbalsku ligu, Prvu Ligu Andore, 3. Finsku i večiti derbi Indijske fudbalske lige Mohun Bagan protiv Churchill Brothers.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Osim toga da li će biti nečeg drugog na tom novom kanalu? Ili samo Promo program po ceo dan? :D

Na onoj slici iznad vidim Košarku, F1, Tenis i Fudbal. Pretpostavljam da će prenositi sve paralelno sa Sport Klub-om a taj premijum program samo na novom kanalu.

Samo da mi ne diraju MotoGP. :D Glu*avo bi bilo da na SK ide trening/kvalafikacija/onBoard a na Nova Sport trka.

Danas moraš da plaćaš dva operatera jer se svi bore za neku ekskluzivnost...

Bolje da pređemo na EON temu, mi se zaleteli ovde na EON Box temi. :D
 
Za njih nije glupo da trka ide na nova sport i u potpunosti ih razumem ako to urade

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Da li neko zna da li moze da se instalira app Nba live games & scores na Eon box- u unapred zahvalan:)
 
Da li neko zna da li moze da se instalira app Nba live games & scores na Eon box- u unapred zahvalan:)
Sve može da se instalira na Box. Gledaj na Box kao na neki najobičniji tablet/telefon. To što ima prilagođen interfejs za daljinac i prazan Play Store to ga ne čini zaključanim za sve ostale aplikacije.

Samo treba da se traži odgovarajuća arhitektura (x86, x86_64, Armeabi-V7a, arm64-V8a). Možda je nepravilno reći arhitektura, to je ABI zapravo.
 
Treba da se traži odgovarajuća arhitektura i onda uzmeš navedeš sve koje Android podržava? :d
 
Poslednja izmena:
Aida i cpuz pokazuju, ali tek kad kupiš uređaj.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Gospode, nocas se je televizor palio sam svakih 15 minuta zbog tupavog EON Boxa. Tek sam ujutro shvatio u cemu je stvar. Klasican restart boxa i sve se vratilo u normalu. Dakle zalosno je moram reci, koliko je zapravo koncept EONa dobar, a realizacija apsolutna katastrofa.
 
Gospode, nocas se je televizor palio sam svakih 15 minuta zbog tupavog EON Boxa. Tek sam ujutro shvatio u cemu je stvar. Klasican restart boxa i sve se vratilo u normalu. Dakle zalosno je moram reci, koliko je zapravo koncept EONa dobar, a realizacija apsolutna katastrofa.
Ja sam imao isti problem. Morao sam da onemogućim Chromecast kao i HDMI CEC da bi već jednom prekinuo da se uključuje...
 
Ja TV ne mogu da palim/gasim preko daljinca od EON-a, sve je podeseno kako treba. [emoji52]

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Ja TV ne mogu da palim/gasim preko daljinca od EON-a, sve je podeseno kako treba. [emoji52]

Sent from my 3310 using Tapatalk
Ja sam to rešio uključivanjem HDMI-CEC na oba uredjaja (TV i EON box). Doduše, uglavnom koristim daljinski od TV-a, ali TV kad se upali, upali i EON. Isto i prilikom gašenja. Ovakav setup ima i svojih mana, ali me u ovom trenutku ne pogađaju.
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Hvala, pokusacu da nadjem na TV-u tu opciju.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Ja sam to rešio uključivanjem HDMI-CEC na oba uredjaja (TV i EON box). Doduše, uglavnom koristim daljinski od TV-a, ali TV kad se upali, upali i EON. Isto i prilikom gašenja. Ovakav setup ima i svojih mana, ali me u ovom trenutku ne pogađaju.
Pozdrav

Gde se uključuje HDMI-CEC na Eon Box-u?
 
U Android settings delu, pod Display.
Otprilike: na daljinskom dugme sa kružićem, pa ikonica gore desno za settings, onda Display, HDMI control.
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno