Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci bukvalno 4k sadrzaj ili sa yt ili sa nekog drugog eksternog izvora (skidanje na hard pa pustanje na tv...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Tako je. Netflix, Amazon Prime Video i YouTube, to su opcije za 4K, eventualno neki 4K blu-ray rip ili Kodi, ali to je već druga tema... Ovo za legalne striming servise mislim generalno kako se može gledati 4K, nisam siguran da je moguće instalirati te aplikacije na EON boxu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Tako je. Netflix, Amazon Prime Video i YouTube, to su opcije za 4K, eventualno neki 4K blu-ray rip ili Kodi, ali to je već druga tema... Ovo za legalne striming servise mislim generalno kako se može gledati 4K, nisam siguran da je moguće instalirati te aplikacije na EON boxu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Kodi moze bez problema

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Jutros bio neki update

Jeste. Verzija app je sad 3.2.3

Jos da napisu sta je u novoj verziji "unapredjeno" bilo bi super.

Ono sto je meni prvo zapalo za oko je da aplikacija radi dosta brze. Kada se izadje na O pa se vrati u app bukvalno je iste sekunde. I nekako mi brze ide kroz sam meni EON aplikacije.
 
U novoj verziji aplikacije je moguće blokirati pojedine kanale, a do sada to nije bilo moguće.
 
*mjau**mjau**mjau* ne postoji ono dugme 'zahvali' i ja sam hteo da pohvalim
 
Ali sad zaista primecujem da sve brze radi.....konacno rekao bih jedan update koji vredi...
 
Je l se nekom pojavilo ažuriranje softvera daljinskog upravljača?

Ako jeste, jel neko uspeo da je instslira? Meni skine dodatak i posle toga konstantno prilikom instalacije izbacuje "ažuriranje softvera nije uspelo".

Ažuriranje mi izbacio pošto sam daljinac ponovo upario sa eon box-om.

Je l vam svima uključeno pozadinsko osvetljenje na daljinskom ili samo ja ne mogu da pristupim tome?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Imaš ovde na temi, iskopaj, kombinacija dva tastera na daljinskom pali opciju automatskog pozadinskog osvetljenja.
 
Svetlo uključuješ tako što par sekundi držiš istovremeno Back strelicu i čovečuljka.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Kada su baterije pri kraju pozadinsko osvetljenje prestaje sa radom. Kada sam stavio nove baterije opet radi. To sam primetio na 11% baterije.

Sent from my ASUS_X018D using Tapatalk
 
Ni meni, kad držim ta sva dugmeta, upale se obe stb/tv lampice i to je sve. Pozadinsko nemam

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Evo kako se pali pozadinsko osvetljenje
6d790ed7d17c28f0d055ab392354a401.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo i slike za pozadinsko osvetljenje:

tKjJFWy.jpg

Pritisnuti dve zaokružene tipke u isto vreme i držati dok se gore na vrhu daljinskog upravljača ne pojave plave i zelene lampice, a onda potvrditi sa tipkom OK.
 
Poslednja izmena:
Evo i slike za pozadinsko osvetljenje:

Pogledajte prilog 270305

Pritisnuti dve zaokružene tipke u isto vreme i držati dok se gore na vrhu daljinskog upravljača ne pojave plave i zelene lampice, a onda potvrditi sa tipkom OK.
Kako da uparim daljinski od televizora sa eon daljinskim?

Do pre nekog vremena je radilo kako treba ali sad vise ne radi...
 
Uradio sve, daljinski se raspario, nisam mogao da ga uparim. Resetovao box, upario daljinski, krenuo da instalira neki update i ne uspeva. Izaberem skip i opet se vraća ovaj ekran posle 10ak sekundi. Osvetljenja nema pa nema :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
21f2a2319a1e2ab5f518c97aba039a06.jpg
 
Proradilo osvetljenje i upario se nakon vađenja baterija, i dalje pokušava onaj apdejt bezuspešno, isključio napajanje na malo duže da probam, ako ne uspe, reset boxa je sledeći korak

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Probaj da raspariš daljinski, resetuj box pa ubodi usb miš i onda upari daljinski i probaj da odradiš update. Meni je uspeo da udradi update tek kada sam ubo usb miš u box, pre toga mi je odbijao update 4-5 puta.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno