Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

ne znam čemu sprečavanje korisnika da koriste svoje uređaje, bez obzira da li su rutovani? ako plaćaš uslugu i imaš pravo na nekoliko sprava zašto je rutovan uređaj tolika drama...
 
Теоретски да не снимаш садржај са неких канала и сервиса.
 
Au, šok. Sreća pa sam ovo pročitao što ste doživeli sada, iznervirao bih se da sam bio negde u nekom momentu i pustio na kratko EON da bih odgledao tipa F1 ili neki sport. Koja je poslednja verzija APK bez ove banalnosti, pa da može da se koristi?

Probao sam da odradim i MagiskHide, ali ne radi, i dalje provaljuje da je telefon rutovan.
Nemoj da me držiš za reč 2.28 od 19.08.
 
ajde rutovan uređaj, ali zašto ne može custom rom da se koristi?
 
Теоретски да не снимаш садржај са неких канала и сервиса.
Ovo stoji, ali...
Meni su njihovi ljudi (doduše Beogridovci) na primedbu da ne može više od 2 TV-a kod njih i to čak uz doplatu za drugi, zbog čega je cena čak veća od SBB optike sa većom brzinom i 3 TV-a, sami sugerisali da ovako rešim problem. I sad šta? Plaćam uslugu, koristim sve ukupno EON box + 2 boksa koja sam sam platio i kupio. I drndaju me. Da ne pričam o ucenjivanju da zamenim D3i za EON (uz UO na 2 godine), pre nekih mesec-dva su ubacili optiku u zgradu, pa sad moram da pređem na nju (opet uz UO na 2 godine) jer BG mrežu gase. Kad prestane da radi, bilo ovaj improvizovani EON ili Beogrid mreža izgubiće korisnika, pa nek im onda Telekom bude kriv. Kad im je samo bitno da li je uređaj rutovan i da te drže na neku foru vezanog pod UO.

Najviše volim vređanje inteligencije kad zovu za produženje UO i kažu povoljnost je da ćete prvih 6 meseci plaćati staru cenu. Pa ako ne potpišem UO ostajem na staroj ceni? Pa da, ali znate to je stari paket, ovo je sad novi. A evo nudimo vam ljubičasto smeće gratis tokom trajanja UO. Da li su ljudi stvarno toliko glupi da im to prolazi? Nek mi oproste stariji ljudi koji ništa ne razumeju, nego samo žele da se reše problema, pa pristaju na sve...
P. S. Ti koji im skidaju strimove i reemituju sadržaj će prevazići svaku njihovu zaštitu. Ovde drndaju isključivo svoje korisnike i nešto onih koji koriste pozajmljen nalog da pogledaju Sport klub povremeno. Veća šteta, nego korist. Ko zajmi nalog ili nema tehničkih uslova za SBB ili neće da plaća onu online varijantu za sportske kanale. Dodatne novce izvući neće, samo će oterati svoje.
 
Poslednja izmena:
Pa ako ne potpišem UO ostajem na staroj ceni?

Erm, ne? :D Tako je bilo na D3i (da se cena ne menja kad istekne UO) ali sad kad smo prebačeni na Eon OTT druga priča važi. Tj ne znam za baš Beogrid ex D3i korisnike ali meni kao bivšem D3i korisniku ne-Beogrid vrste UO ističe 30.10.2021. i momentalno kreću sa naplatom rente za prvi TV / primarni Eon box (što ne radi ni jedan drugi TV provajder u državi) & cena ode sa 1090 din na 1499 din. (pri "migriranju" sa D3i na Eon OTT sam dobio 24 meseca Eon Light po staroj ceni / ceni D3i Start paketa)
 
Mene su jurili 2-3 puta da pređem sa "kako god da se zvao duo" paketa na Eon lite. Skok cene je bio sa mislim 2480 na sadašnjih 3099 uz e-račun. Na kraju su mi rekli da se D3i platforma gasi i ili da raskinemo ugovor ili da pređem. Tada su ponudili i opciju bez UO 3099 ili bar 12m UO po staroj ceni, pa tek onda nova. To sam prihvatio. I EON box je za dž. Mislim da su u prvoj ponudi za prelazak na EON velikodušno nudili da platim samo 50% cene boksa.

UO je istekla, ne plaćam rentu boksa.
 
Ti si dakle na Eon Light Duo? Ko će ga znati kako vas ex-Beogrid tretiraju i kako tumače ekvivalenti "SBB mreža" paket gde po paketu sleduje D3 risiver umesto Eon boxa a vama ne može da funkcioniše D3 risiver jer nemate DVB-C signal? pa vam zato daju Eon box bez rente?
Da li na MojSBB portalu u "Dokupljene opcije" imaš stavku/ dodatak "Renta Eon boxa"?

Kako god pitao sam mailom i odgovorili su da po isteku UO ide naplata rente Eon boxa a takođe su i Premium OTT korisniku koji je nedavno raskinuo ugovor i kojem je otkazni rok 30 dana trajao 10-12 dana preko datuma isteka UO uredno naplatili rentu Eon boxa tj srazmerno broju dana korišćenja bez UO.

Još uvek im nisam ni dostavio kontakt telefon da me zovu sa "specijalnim" ponudama za "produžetak" jer i nisam načisto šta bih to prihvatio i da li bih za bilo šta pristao na novih 24 meseca UO. Dug je to period (tip pre 2 godine nisam imao alternativu za DSL internet a sad postoje 2 provajdera koja nude optiku) a nisam baš najzadovoljniji Eon uslugom i kvalitetom stream-a... verovatno je pametnije da do marta/aprila plaćam skuplje istu stvar i da nemam UO već slobodu da odlepršam ako se nastave "sitni problemčići" sa Eon streamom i/ili konkurencije ponudi bolju uslugu.
 
Poslednja izmena:
Инсталирај неки АТВ РОМ - моја препорука СЛИМБОКС.
Све ће радити најнормалније.
Ali na ATV romu nece raditi mobilna verzija aplikacije, a ja nemam mogucnost da koristim TV verziju

U mom romu imam prekidac da sakrije root, nisam probao da li pomaze, meni u principu ne treba rutovan box, ali mi znaci klasican android...
i svi kinezi dolaze rutovani, tako da tu nema biranja.

To je verovatno odgovor na na moje pitanje na koji nacin sbb kontrolise i blokira gledanje na android boxovima.
madaimam primer da od tog pravila odudara moj stari rutovan box sa androidu 7 radi najnovija verzija mobilne aplikacije
 
Замолио бих неког ако може у поруци да ми пошаље линк ка последњој верзији апликације која је радила пре ових глупости.
Унапред хвала!
 
Хвала пуно, али избацује ми да је недоступна страница.
 
Instaliraj Aptoid aplikaciju van Play prodavnice pa posle otvori link sa preuserenjem, da ti otvori preko Aptoid aplikacije.
 
.

To je verovatno odgovor na na moje pitanje na koji nacin sbb kontrolise i blokira gledanje na android boxovima.
madaimam primer da od tog pravila odudara moj stari rutovan box sa androidu 7 radi najnovija verzija mobilne aplikacije
ništa ne brini, sad će izdati naređenje da se brzo reši i taj "problem" :) nisam verovao da će se to desiti, ali počinjem da imam sve više simpatija za poteze telekoma prema sbb...
 
Aptoid Link apk - mobilna verzija

Evo ko ne može da pristupi preko prvog linka, neka ide na ovaj. Skinite 2.0.28 verziju.

Prvo obrišite aplikaciju ažuriranu sa Play prodavnice i uklonite mobilni uređaj sa Moj SBB kako ne biste imali dupli isti uređaj.
 
Poslednja izmena:
Skinuo Aptoid ali kada kliknem ne kreće instalacija iako je dozvoljena instalacija sa napoznatih izvora, gde grešim?
 
Ovi se raspadaju, ne mogu Novičin oproštajni meč pogledati bez tetris rezolucije...

I tako svaki gledaniji događaj...

Ali zato jbn reklame idu 4k i zvuk odjednom bolji... ;)
 
Ima neki savet kako sakriti root?
Onaj root prekidac bas i ne sakriva :)
 
Ima neki savet kako sakriti root?
Onaj root prekidac bas i ne sakriva :)
Пробај МАГИСК или СуперСУ да инсталираш, наравно мораш наћи верзију за свој бокс, а можда и TWRP за тај бокс како би их убацио.
 
^ MagiskHide ne prolazi, probao na rutovanom Android telefonu. Samo starija verzija i bez ažuriranja, dok ne odluče da zakinu i korišćenje zastarele aplikacije pa da sama aplikacija zatraži ažuriranje kako bi se dalje koristio EON.
 
da li isti problem sa rutovanim uređajima postoji i kod eon tv verzije aplikacije?


Ima neki savet kako sakriti root?
Onaj root prekidac bas i ne sakriva :)
na beelink gt king sam osim promene roma probao sve što sam mogao da sakrijem root ali ne vredi...čak i kad je navodno prihvatio u par situacija svejedno se uređaj i dalje prikazivao kao rootovan...a mislim da i kod mene postoji prekidač...
 
Imam A95x F3 pise da je root Eon tv apk 3.94..... radi normalno
 
Nazad
Vrh Dno