Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Pozz svima... da li neko moze da mi kaze kako i gde treba da ukucam kod koji dobijem u eon aplikaciji na smart tv-u? Da li moram da imam neki odredjeni paket da bi radilo na smart tv-u ili...? Citao sam da treba preko sajta da ukucam taj kod ali nikako da nadjem gde treba da se ukuca! Inace koristim na dva telefona bez problema! Hvala unapred
 
Evo kako radi EON AndroidTV verzija na mom Mibox-u na MTS VDSL-u
 
Da treba odgovarajući paket da bi ti MojSBB portal nudio mesto gde unosiš taj kod.
Od starih paketa : samo Gold Exta i Gold Premium mogu da aktiviraju SmartTV app
Od novih "EON" paketa: svi paketi imaju pravo na 1 Smart TV app.

Tako da ako si tipa na Gold paketu moraćeš da pređeš na "Eon Full" (jer ti neće da ti da pređeš na "Eon Light" pošto je ~100 din jeftniji) ako želiš da koristiš i SmartTV aplikaciju.
 
Hvala na odgovoru... inace ima mix paket sa 3 risivera pa sam mislio da dozvoljavaju da ide i na tv ali ocigledno da ne... hvala u svakom slucaju :)
 
Da treba odgovarajući paket da bi ti MojSBB portal nudio mesto gde unosiš taj kod.
Od starih paketa : samo Gold Exta i Gold Premium mogu da aktiviraju SmartTV app
Od novih "EON" paketa: svi paketi imaju pravo na 1 Smart TV app.

Tako da ako si tipa na Gold paketu moraćeš da pređeš na "Eon Full" (jer ti neće da ti da pređeš na "Eon Light" pošto je ~100 din jeftniji) ako želiš da koristiš i SmartTV aplikaciju.
Kod mene imaju 2 TV EON aplikacije
Screenshot_20181023-201249_Moj SBB.jpeg
 
Imam VOX 43'' Smart Android 6.0 4K 2018 tv. Kada udjem u google prodavnicu i skinem EON aplikaciju i pokrenem je, izadje mi kod za aktiviranje. Imam Gold Duo paket i na 2 telefona mi radi EON i na PC-u. Kako i gde da aktiviram na mom TV-u. Znam da EON zahteva nove 2017-2018 Smart TV (LG,Samsung,Sony i Tesla) al valjda moze i ako je TV Android 6.0 i to je 2018. Na sajtu nema nigde opcija za aktivaciju TV-a. Cuo sam da sad uvode te EON box pakete, al zasto ne moze appikacija da se aktivira na TV-u. Zelim neki konkretan odgovor ? U SBB su mi rekli da svi, ponavljam svi, Gold paketi imaju opciju EON za bar 1 TV. Hvala unapred
 
Da li ti rade SK 1-3 HD na m:ts vDSL tj. da li imaš nekih limita u pristupu kanalima u EON pošto koristiš Telekomov net ?

Ne rade jer su van sbb mreze. Meni konkretno rade zato sto koristim vpn.
 
Imam VOX 43'' Smart Android 6.0 4K 2018 tv. Kada udjem u google prodavnicu i skinem EON aplikaciju i pokrenem je, izadje mi kod za aktiviranje. Imam Gold Duo paket i na 2 telefona mi radi EON i na PC-u. Kako i gde da aktiviram na mom TV-u. Znam da EON zahteva nove 2017-2018 Smart TV (LG,Samsung,Sony i Tesla) al valjda moze i ako je TV Android 6.0 i to je 2018. Na sajtu nema nigde opcija za aktivaciju TV-a. Cuo sam da sad uvode te EON box pakete, al zasto ne moze appikacija da se aktivira na TV-u. Zelim neki konkretan odgovor ? U SBB su mi rekli da svi, ponavljam svi, Gold paketi imaju opciju EON za bar 1 TV. Hvala unapred

Ako nisu nista menjali, Gold nema Eon Tv u paketu
 
I sad ovu aplikaciju na TV-u ne mogu da koristim. Inace je paket od moje majke koja zivi na drugoj adresi a ja koristim silver. Ona ima vise kanala, zato zelim da eon imam na smart TV. Samo ne znam kako aplikaciju aktivirati sa kodom koji dobijem na ekranu? Gde uneti taj kod za aktivaciju?
 
Poslednja izmena:
Po 1000-ti put, eon smart tv aplikacija i eon android/desktop nisu jedno isto. Eon smart tv aplikaciju imaju omogućenu samo korisnici skupljih paketa. Možeš da instaliraš ali nemaš aktivacioni kod.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pitanje za vlasnike novog box-a:
Pošto je u pitanju Android TV sistem i nema u ponudi HBO Go na play store-u da li je neko probao da ga instalira "peške" i kako radi na njemu?
 
Da li se neko od vas koji koristite EON TV aplikaciju na Android boxevima susreo sa time da mu je slika vecih dimenzija od ekrana? Mobilna app radi bez greske ali TV varijanta mi ima taj bag. Opisao sam detaljnije na temi o Android boxevima.
 
Pitanje za vlasnike novog box-a:
Pošto je u pitanju Android TV sistem i nema u ponudi HBO Go na play store-u da li je neko probao da ga instalira "peške" i kako radi na njemu?

Ja nemam taj novi box, ali imam Mi Box (Android TV, Oreo 8.0).

HBO GO radi, s tim što:

- Slika je okrenuta popreko. To se lako rešava instalacijom "Set Orientation" aplikacije.

- Treba ti Air miš.

- I sad, barem kod mene i za mene, slova u subtitlovima su bila premala (TV je 50 cola i u podešavanjima HBO GO aplikacije nameštena na najveća). To sam rešio sa "App Cloner" aplikacijom. Sa njom možeš da prepraviš svašta nešto u APK-u, pa kad sam već prepravljao fontove, onda sam malo doterao i veličinu onih postera, namestio da se ono dugme o autorskim pravima, ili šta se već pojavljuje na početku, samo klikne, ubacio u APK baner - sličicu za Home, štiklirao opciju da se aplikacija predstavlja kao da jeste za Android TV... i još možda nešto, ne mogu da se setim. Te settinge App Cloner zapamti, pa kad izađe nova verzija HBO GO, ti mu samo kažeš da ih sad primeni na novi APK.
 
Pitanje za vlasnike novog box-a:
Pošto je u pitanju Android TV sistem i nema u ponudi HBO Go na play store-u da li je neko probao da ga instalira "peške" i kako radi na njemu?

Nisam jos registrovao nalog i zezao se sa aplikacijama.

Ono sto sam primetio i sto mogu da kazem za danasnje gledanje TV-a i vracanje unazad preko Box-a, ubedjen sam da radi mnogooo tecnije, lakse i za sad (pu pu ) bez problema, u odnosu na Web aplikaciju i na aplikaciju preko fon-a. Toiliko od mene za sad, za par dana pisem sire utiske
 
Da li se neko od vas koji koristite EON TV aplikaciju na Android boxevima susreo sa time da mu je slika vecih dimenzija od ekrana? Mobilna app radi bez greske ali TV varijanta mi ima taj bag. Opisao sam detaljnije na temi o Android boxevima.

ja sam imao problem slican tebi i evo sta mi je kolega @saleanddeki rekao
"U androidu proveri veličinu fonta da li je normal, hoće zbog toga app da im brljavi."
Doduse meni je cela aplikacija bila nesto zumirana i isecena
 
To je to! Vratio velicinu fonta na podrazumevano i sve je sad normalno.
HVALA!
 
Ljudi ja sam samo pitao da li EON apk. (aplikacija skinuta sa googla ili google playa ) moze da radi na Vox 4k Android smart TV-u ( Android 6.0) ? Skinuo sam jednu direktno sa google.com i instalirao al na pocetku pri odabiru jezika za aplikaciju ne zeli da ide dalje. Kad skinem sa google play-a pokrene se posle odabira jezika, izbaci kod za dodavanje tv-a za eon aplikaciju preko naloga ? Da li neko moze blize da me uputi ? TV je proizveden 2018 god.
 
Odgovorio ti je psaras odmah ispod tvog pitanja, samo najjači paketi uključuju Eon za smart tv.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
@mrle

Zato sam i postavio pitanje. Moj box je klasičan android sa atv podrškom i kada sam podigao čist atv isto je brljavio hbo go. Kod mene sve normalno radi, nemam problema sa orijentacijom i nikad nisam video to o autorskim pravima. Update skidam direktno sa play-a. Jedino što se nekad pojavi da ocenim aplikaciju. Naravno, sve radi samo sa air mišem.

Edit:
Kod mene sam isto podesio na najveći font i za mene je bolji i veći od Cinestar VOD-a.
 
Poslednja izmena:
jel ima neko problem sa zvukom? Imam dobar samsungov soundbar koji je na d3 uređaju bio prejak kada se odvrne do kraja, na eon-u je zvuk najmanje 30% tiši u odnosu na d3.
 
Не знам да ли је неко ово приметио али eon full tv и eon full duo/trio пакет се разликују у понуди ТВ канала иако званично и један и други укључују исти (ХИТ) ТВ пакет.
Ако се узме EON FULL TV (без интернета и телефона) онда се добија 39 HD канала у понуди укључујући FOX HD и FOX Crime HD.
Ако се неко одлучи за EON FULL DUO/TRIO пакет (са интернетом и/или телефоном), губи 3 HD ТВ канала (два горе наведена и још један) и остајe му 36.

https://sbb.rs/n10486/EON-TV/TV-paketi

https://sbb.rs/n10480/EON-paketi/EON-paketi
 
Poslednja izmena:
Nisu isti hit paketi za stare (D3) i nove EON pakete. Pomenuo sam to na drugoj temi.
 
Nisu isti hit paketi za stare (D3) i nove EON pakete. Pomenuo sam to na drugoj temi.

Прочитао сам. И ја сам у једном коментару написао шта се добија а шта губи када се пређе са "старог" D3 Gold Extra на "нови" EON FULL (оба за по 4000 дин).

Ја сам данас писао о два "НОВА" ЕОН FULL пакета чија је понуда актуелна на сајту СББ:

EON TV FULL:
https://sbb.rs/n10486/EON-TV/TV-paketi

EON TV+NET+Telefon:
https://sbb.rs/n10480/EON-paketi/EON-paketi

"стари" D3 уопште нисам споменуо.

Ако се уз "нови" EON FULL TV узму интернет и телефон (EON FULL пакет), губе се 3 HD TV канала из истог ХИТ пакета.
Зато сам и убацио линкове са садржајима пакета и листама канала у свој пост.
 
Poslednja izmena:
Nisu isti hit paketi za stare (D3) i nove EON pakete. Pomenuo sam to na drugoj temi.

Прочитао сам. И ја сам у једном коментару написао шта се добија а шта губи када се пређе са "старог" D3 Gold Extra на "нови" EON FULL (оба за по 4000 дин).

Ја сам данас писао о два "НОВА" ЕОН FULL пакета чија је понуда актуелна на сајту СББ:

EON TV FULL:
https://sbb.rs/n10486/EON-TV/TV-paketi

EON TV+NET+Telefon FULL:
https://sbb.rs/n10480/EON-paketi/EON-paketi

"стари" D3 уопште нисам споменуо.

Ако се уз "нови" EON FULL TV узму интернет и телефон (EON FULL TV+NET+TEL пакет), губе се 3 HD TV канала из истог ХИТ пакета.
Зато сам и убацио линкове са садржајима пакета у свој пост.
 
Da li neko ima inforamciju sta se desava sa VideoKlubom na novim EON paketima?
Pise na SBB sajtu, za EON full paket, preko 4000 naslova. Trenutno sve ukupno ih ima cca 1300 od cega je vecina na HBO OD, koji, naravno, sa EON full paketom ne moze da se gleda, tako da ostaje nekih cca 250 ( ne bitno sto su naslovi uzas ).
U "podrsci" su mi rekli da su primetili "problem" i kao rade na tome, ma sta god to znacilo. Mislim, ili imas sadrzaj ili nemas.
 
Nazad
Vrh Dno