Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

A nemaš jer koristiš duo silver paket, sa njim nemaš pravo na Eon Tv aplikaciju.
 
Untitled.png

Evo sta se meni desi kada se nakacim na hotspot svog telefona (mts mreza). Dok npr na telefonu i mobilnoj aplikaciji radi eon i npr top kanal kako treba.
 
@mikec
SK 4K radi samo na kablu...nisu greskom oni to napisali... lazu kao i za 12500 naslova u video klubu i tako navlace ljude... meni su rekli da ce sve da radi a kad uzmes pretplatu na 24 meseca onda se mozes samo zalit ovde po forumu...u tehnickoj se prave neuki i kao ne znamo zasto to tamo tako pise , taj kanal iz tehnickih razloga ne moze da ide ako niste na kablu itd
ja mogu i da razumem sve to ali brate onda tako i napisi..sta jajaris tu i pravis me debi*om.
takodje, ne mozes registrovat ni hbo go jer je uslov njihov internet ! dzaba imas ugovor i hbo premium ...
tako da ...
 
Poslednja izmena:
Da li neko moze ukratko da mi objasni kako da instaliran EON (i koji verziju) na firestick?


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nađi u podešavanjima daljinski upravljač, klikni na njega pojaviće se upareni daljinski (verovatno samo jedan) klikni na njega i izaberi trajanje pozadinskog svetla tj. isključi ga. Pozz
 
Ja toga nemam u podešavanjima a nemam ni pozadinsko osvetljenje uopšte. Jel moguće?
Ovaj daljinski je u pitanju
e3e0a737b0e5229dfdf457bb0839d6aa.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pozdrav

Jel se može podesiti da EON daljinski automatski uključuje i isključuje tv?

Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li neko moze ukratko da mi objasni kako da instaliran EON (i koji verziju) na firestick?


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Evo iz treceg pokusaja haha... Ja sam ovako uradio. Sa apdoida skines eon ver1.7, e sad problem nastaje kad biras jezik... na daljinskom aktiviras opciju misa tako sto dva puta brzo kliknes na dugme play i pauza... zatim uobicajena procedura.Sve bi bilo puno lakse da postoji daljinski kao za android tv box...pozz.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
@draganano

Hvala. Uspeo sam instalirati. Lepo radi, samo što je malo nepraktično sa ovim daljinskim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pozdrav

Je l ima neko da bi mesecno rentirao svoj EON TV aplikaciju (ukoliko je ima unutar svog paketa, a ne koristi)? :)
 
Sad ce jedan kolega da ti objasni,
 
Sheva7 je napisao(la):
Pozdrav

Je l ima neko da bi mesecno rentirao svoj EON TV aplikaciju (ukoliko je ima unutar svog paketa, a ne koristi)?
Kao sto rekose kolege - da ti objasnim!!! (jok, nisam zaboravio uzvicnike)

To sto pitas je prvo i osnovno - nezakonito. Jer podrazumeva davanje licnih podataka koji su vezani za nalog!!!

Drugo i nama kao korisnicima SBB usluga jako vazno - to se ne radi javno, nikada!!!!!!!!!! Zbog takvih javnih objava
o kupovini / prodaji / ustupanju… nama svima je SBB uskratio uslugu koju koristimo bez problema godinama unazad
tako sto je ogranicio broj kanala koji mogu da se gledaju pristupajuci na mrezi van SBB-ove!!!!!!! Znaci - hebes nas u
zdrav mozak tom recenicom, sve nas zajedno. Sto je lose - jako lose za sve nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znaci 2 - nemoj to vise nikada da uradis. Tacka.


Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Za TV aplikaciju se ne daju lični podaci. Za ostalo se slažem.
 
Ja toga nemam u podešavanjima a nemam ni pozadinsko osvetljenje uopšte. Jel moguće?
Ovaj daljinski je u pitanju
e3e0a737b0e5229dfdf457bb0839d6aa.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

"Svetlo se pali tako sto se ispod ok kruga, drze istovremeno dugme levo i ono gde je coveculjak, kada se upale oba svetla notifikacije u gornjem levom uglu, znaci plavo i zeleno, pritisne se ok i dobije se svetlo kada se pritiskaju dugmici..e sad moze se desiti da izgubite onda vezu daljinca sa boxom pa ga je potrebno opet upariti.."

Probaj, mozda se tako i gasi.
 
Poslednja izmena:
"Svetlo se pali tako sto se ispod ok kruga, drze istovremeno dugme levo i ono gde je coveculjak, kada se upale oba svetla notifikacije u gornjem levom uglu, znaci plavo i zeleno, pritisne se ok i dobije se svetlo kada se pritiskaju dugmici..e sad moze se desiti da izgubite onda vezu daljinca sa boxom pa ga je potrebno opet upariti.."

Probaj, mozda se tako i gasi.

e jedno pitanje jel svetle i dugmici sa brojevima ili samo ovi oko kruga gde je OK
 
Pa ljudi što pišete na ovoj temi o EON uređaju, daljinskim upravljačima i svemu ostalom kad imate temu za to ? Ovo je tema za EON aplikaciju, znači sve vezano za telefone, tablete, računare, televizore i ostale uređaje na kojima radi ova aplikacija a sve ovo što jedan broj vas piše nema veze sa ovom temom nego sa temom EON Smart Box.
 
Realno sbb je genijalno dao imena svojim uslugama. Baš je teško pomešati. :D Još samo da svoj internet i telefon prekrste u eon.
 
Pa ljudi što pišete na ovoj temi o EON uređaju, daljinskim upravljačima i svemu ostalom kad imate temu za to ? Ovo je tema za EON aplikaciju, znači sve vezano za telefone, tablete, računare, televizore i ostale uređaje na kojima radi ova aplikacija a sve ovo što jedan broj vas piše nema veze sa ovom temom nego sa temom EON Smart Box.

Zato se ja isključih iz teme :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas stiglo na kućnu adresu. Lep gest.
988c719dc4b5d06c400a45e524c7cfe5.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Da li na mts internetu rade svi kanali u eon aplikaciji ili ima zakljucanih?

Znam da je pre godinu dana bilo dosta zakljucanih kanala kad se nakacim mts wifi mrezu...
 
Ne rade svi kanali i dalje.

Poslato sa Mate 20 lite
 
Da li na mts internetu rade svi kanali u eon aplikaciji ili ima zakljucanih?

Znam da je pre godinu dana bilo dosta zakljucanih kanala kad se nakacim mts wifi mrezu...

И не само то, додали су скоро и нове на "Црну листу": (Фокс група канала и Н1), тако да не верујем да ће скидати са листе, могу само да додају :/
 
Vidim da je izasla danas verzija 3.1.2 moze li neko da uploaduje negde taj app
 
Vrh Dno