Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Probaj slo ili hr IP

Sent from my STV100-3 using Tapatalk

Ugrabih vremena da testitam to sve i sa Nord vpn-om i nije bas izvodljivo, jer imaju kao sto je neko napisao lose servere.. Jedino SLO server radi,ali je zato los i brzina mu je slaba,sto znaci da je i slika losa.
Ostaje mi samo da nadjem neki drugi paid VPN pa javljam utiske...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam vox android tv instalirao sam eon ali ne mogu da ga pokrenem, koristim telenor
kucni internet! Na mobilnom radi ok!

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
Vidi koja je verzija androida na tvom vox tv? EON TV mislim da zahteva andoid 6 i vise

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Android je 6.0! interna memorija je 1.5 gb! Otvori samo pocetni ekran da se izaberu jezici i dalje nece!
Da li mu je potreban mozda eksterni hard disk?
 
Poslednja izmena:
Treba ti miš da bi izabrao jezik i ostala podešavanja. To je verzija za telefone, pogledaj ranije u temi, postavljen je link ka verziji za Android tv.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Prebacim daljinski na mis opciju i mogu da skrolujem do jezika i potvrdim ga ali se nista ne desava! Probacu da nadjem link u temi pa da vidim da li je pomoglo!
 
Treba ti miš da bi izabrao jezik i ostala podešavanja. To je verzija za telefone, pogledaj ranije u temi, postavljen je link ka verziji za Android tv.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


U pravu si, ja sam samo skrolovao do jezika i potvrdjivao sa enter i nista se nije desavalo! Kad sam prebacio na mis i sa strelicom potvrdio otvorio mi je eon i sve radi ok! hvala puno na objasnjenju!
 
Ugrabih vremena da testitam to sve i sa Nord vpn-om i nije bas izvodljivo, jer imaju kao sto je neko napisao lose servere.. Jedino SLO server radi,ali je zato los i brzina mu je slaba,sto znaci da je i slika losa.
Ostaje mi samo da nadjem neki drugi paid VPN pa javljam utiske...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajde kad budes nasao neki VPN na kojem radi javi posto i meni ovo treba.
 
Do pre nekog vremena na kompjuteru Googl pretrazivac posle izlaska iz Eon-a nisam morao ponovo da se logujem i tako je radilo bez logovanja od kako imamo Eon.Sada nam svaki put trazi ponovo logovanje svaki put kada izadjemo iz EON-a ili iskjucimo komp,zna li neko sta da radimo posto su u SBB ocigledno nesto cackali ali nece da priznaju.Kako da nam EON uvek bude na ekranu i da je ulogovan uvek
 
Možda mu je procesor preslab... da li ima 1.5GB rama ili je to skladišna memorija na tv-u?
Resio sam, stavio sam gore u postu! Morao sam da prebacim daljinac na mis opciju i tek onda mi je potvrdio opciju. Da ne trujem temu,samo kratko, ostao mi je jos kodi, kad ga startujem trazi mi eksternu memoriju. Da li moze neki veci usb ili bas mora veci eksterni hd? Hvala!


Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima info kada bi konačno mogli da pute i video klub na EON TV aplikaciji?
 
Nemate video klub ?
 

Prilozi

  • vk.png
    vk.png
    511.6 KB · Pregleda: 211
U pravu si, ja sam samo skrolovao do jezika i potvrdjivao sa enter i nista se nije desavalo! Kad sam prebacio na mis i sa strelicom potvrdio otvorio mi je eon i sve radi ok! hvala puno na objasnjenju!

Mnogo ti je bolje da instaliras ovu aplikaciju predvidjenu bas za android televizore.
https://apkpure.com/eon/com.ug.eon.android.tv
Ne moras da se zlopatis da daljinac pretvaras u misa.
Sve ide jako lagano i relativno brzo komandama daljinca.
Mnogo brze nego kad daljinac pretvoris u misa.
Izbrisi tu verziju za mobilne sa google playa i instaliraj ovu sa ovg linka i
bog da te vidi.
 
Hocu, probacu kad dodjem kuci sa posla! Da li mogu odatle i youtube da skinem posto je i on nezgodan za koriscenje!

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Obe imaju svoje dobre i loše strane. TV aplikacija nema video klub, piše uskoro samo pola godine. Dosta kanala na TV aplikaciji su "krzavi", kao da su interlaced. Android aplikacija ima video klub ali mi se čini da je slika mutnija u odnosu na TV aplikaciju. Naravno, kod nje moraš da sačekaš par sekundi da izoštri sliku za razliku od TV verzije gde je odmah na 7 mbps.
Lično više koristim android verziju, brže je skrolovanje sa air mouse-em kad se navikneš.
 
Mnogo ti je bolje da instaliras ovu aplikaciju predvidjenu bas za android televizore.
https://apkpure.com/eon/com.ug.eon.android.tv
Ne moras da se zlopatis da daljinac pretvaras u misa.
Sve ide jako lagano i relativno brzo komandama daljinca.
Mnogo brze nego kad daljinac pretvoris u misa.
Izbrisi tu verziju za mobilne sa google playa i instaliraj ovu sa ovg linka i
bog da te vidi.

To i dalje samo za one sa dva najskuplja paketa SBB?
 
To i dalje samo za one sa dva najskuplja paketa SBB?

Ne ja imam D3i uslugu.
Android TV apliakciju sam instalirao na android box i radi savrseno daljincem od X96 android boxa.
Pre te aplikacije sam imao ovu obicnu sa google playa, pa sam se ziv ubijao air tastaturom,koju sam u nastupu besa na kraju i razbio ili daljincem od boxa koji bhi stavio u mode mouse.
Prevelika smaracina, ovako na ovoj TV aplikaciji laganica daljinskim odradim sve u par sekundi.

Naravno da bi ti radila ta tv aplikacija moras da upises otp kod sa pokrenute aplikacije u portalu mojsbb u delu gde je Smart TV.
 
Poslednja izmena:
Tako sam i pretpostavio, ok.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Ima li neko da postavi link za novu verziju 1.12, nema je na apkpure?
 
Poslednja izmena:
Može li neko da napiše koje televizore uzeti u obzir da bi ovo radilo na TV-u.

Imaću gold extra paket (valjda se tako zove, onaj paket ispod najskupljeg). TV tek treba da kupim, a o EON-u tek ništa ne znam. Tamo piše da mogu da koristim EON na jednom TV-u (samo ne piše i kako se to koristi).

Vidim da tu pišete svašta. Da li treba da jurim TV sa android OS-om, ili može neki drugi koji pokreće sopstveni OS.

Nisam ni neki stručnjak za televizore, jedva sam prelomio da uzmem 4k (najverovatnije), a za ostale opcije kako bude.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno