Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Pa onda nek se zena zali mts akviziteru koji joj je obecao SBB pakete...

Eventualno da taj ko vec daje pristup EONu prebaci svoj paket sa onog u mrezi na onaj van mreze, rece mi neko da je to moguce (ili je bar bilo moguce).
 
Da li korisnicima Total Tv - a koji na osnovu toga imaju Eon aplikaciju, takođe blokiraju kanale van Sbb mreže?
 
Ne blokiraju, sve fercera, na mobilnom, na laptopu kao i ona modovana aplikacija na recimo HPH07 Iris boksu, doduše uz gimnastiku i miš ili daljinski sa aplikacijom koja izigrava miša ali radi bez problema za sada.
 
Ne znam kako, ali izgubilo mi se dugme za gledanje picture in picture mode... I sad nmg da gledam eon dok nešto drugo radim..
Jel zna neko o čemu se radi, u smislu da su izbacili tu opciju i slično?
 
@The PunisheR Proveri da li baš na svim kanalima nemaš PIP ikonicu ili imaš na većini a nemaš na Nova S, Nova BH, Nova Sport... SK HD, SK 3- SK10 (dakle većina United Media kanala, sa par izuzetaka tipa SK 1, SK 2, N1)?

Igraju se sa watermarking-om a za kanale za koje aktiviraju to deaktiviraju PIP tj sakriju ikonicu.
Ako se dobro sećam pre par meseci kad su testirali watermarking na Eon sajtu je radila varijanta da dok si na drugom kanalu uključio PIP pa kad nakon toga prebaciš na kanal koji nema PIP ikonicu da ga naravno najnormalnije pusti u PIP prikazu. Da li još tako radi nisam siguran.
 
Poslednja izmena:
@The PunisheR Proveri da li baš na svim kanalima nemaš PIP ikonicu ili imaš na većini a nemaš na Nova S, Nova BH, Nova Sport... SK HD, SK 3- SK10 (dakle većina United Media kanala, sa par izuzetaka tipa SK 1, SK 2, N1)?

Igraju se sa watermarking-om a za kanale za koje aktiviraju to deaktiviraju PIP tj sakriju ikonicu.
Ako se dobro sećam pre par meseci kad su testirali watermarking na Eon sajtu je radila varijanta da dok si na drugom kanalu uključio PIP pa kad nakon toga prebaciš na kanal koji nema PIP ikonicu da ga naravno najnormalnije pusti u PIP prikazu. Da li još tako radi nisam siguran.
To je to brate, u pravu si. Nema na SK a na tipa RTS ima... Nisam to video do sada. Ne kapiram zašto al ajd..
 
Ne znam u koju bih temu svrstao ovo pitanje.

Na mobilnom imam A1 net i gledam sve EON kanale preko EON aplikacije. Na televizoru mi je Mi stick i MTS adsl, imam EON aplikaciju i znate već svi da određeni kanali imaju zabranu na MTS netu. Kako mogu te EON kanale da gledam na TV-u? Neka aplikacija da šalje sadržaj s mobilnog na tv?
 
Pa imas cast u eon aplikaciji a mozes i mi stick da zakacis na hotspot telefona
 
Hm, da, cast sa eon aplikacije na mobu šljaka samo ako mi tv prikačim na hotspot telefona.
Postoji li neka druga aplikacija koja šalje sadržaj s mobilnog na tv-a nezavisno od neta na koji su prikačeni?
 
ne, koliko znam. no, vidi u delu za mobilne aplikacije pošto ovo nije tema za to
 
Hm, da, cast sa eon aplikacije na mobu šljaka samo ako mi tv prikačim na hotspot telefona.
Postoji li neka druga aplikacija koja šalje sadržaj s mobilnog na tv-a nezavisno od neta na koji su prikačeni?
Ne, cast sljaka i ako su TV/stick i telefon na istom ruteru. A ako mi stick kacis na hotspot telefona cast ti ne treba, jer nema zabrane
 
Imam EON paket koji može da se koristi na 1 tv i na 3 mob/pc uređaja. Tv je odmah zauzet, instalirana app na android tv. Jedan mob sam dao ocu jer nema SK kanale. Gleda utakmice preko mobilnog. Uzmem pre neki dan Mi Stick 4K sa ciljem da čovek može da cast-uje EON sa mobilnog preko stika na tv koji nije smart.
Sve povežem kod oca, pustim cast, traje neko kratko vreme i... Pojavi se slika sa EON uređajima kao reklama u stilu "bilo kad, bilo gde" i nema više kanala na tv. Posle toga je svaki pokušaj cast-ovanja bezuspešan. Možda se nešto promeni nakon gašenja uređaja. Kao da EON ima neku zaštitu za cast-ovanje. Opet, čemu opcija cast? Ako znači nešto, on je na supernovi, telefon je neki Huawei.
Pokupim pinklice, prebacim kod mene, uključim stik na moj tv i... radi cast eon-a bez prekida. Nisam puštao duže od oko 5 min. Ja na mts, isto Huawei ali noviji, mada mislim da nema veze.
Da li neko zna u čemu je problem?
 
Kod mene radi eon van mreže nalog, mi box, mts internet, telefon redmi neki iz 2022.godine. Primetio sam jednom taj logo eon ali nisam shvatio o čemu se radi, kada se pokrene cast to nestane. Probaj da izađeš na dugme back na home screen pa onda pokreneš cast opet. Inače kod mene radi sve na taj način ok, baš zbog utakmica se najviše i koristi.
 
Može li EON aplikacija da radi u pozadini na android telefonima. Mogu da je pokrenem u PiP modu, ali čim display ode u standby, aplikacija se isljuči.
 
jel koristi jos neko mobilnu Eon aplikaciju na android TV

U zadnje vreme mnogo zeza, vraca sama od sebe na pocetak emisije i izbaci random neki problem sa konekcijom koji zapravo nema.
Desava li se jos nekom?

Postoji li neka novija verzija mobilne eon apk koja radi kako treba?
 
^ Koristim ja, eon van mreže. Pošto mi je na jednom tv-u tv aplikacija na drugom koji je android je ta mobilna Eon aplikacija. Meni ne zeza, mada iskreno ne koristim je baš puno, po pola sata- sat dnevno. Nisam primetio to što kažeš
 
Imam Eon aplikaciju, na jednom TV pa me zanima kako da instaliram eon na TV Box X96 MAX PLUS Android 9,0, tj na drugom TV?
 
Jedan slot si iskoristio, ostaje ti samo mobilna verzija na box, pa onda gimnastika sa air mouse jer apk ne radi s daljinskim.
 
Na tabletu imam Eon, trenutno sam na lokaciji gde je MTS net tako da nemam Novu S. Na mobilnom imam paket sa neograničenim netom, napravio sam hotspot i povezao tablet na njega ali i dalje na tabletu neće da pušta Novu. Na mobilnom imam takođe Eon i tu normalno pušta sve kanale. Šta može biti problem?
 
On onda vidi tablet kao da koristi wifi sa mts internetom ako ti je i mobilni net od mts-a , ako je tako onda jedino da sim kartica bude u tabletu i da onda vidi i koristi kao mobilni net
 
Mobilni net mi je Yettel i na mobilnom aparatu preko mog Yettel neta radi Nova S.
 
Sa mobilnim netom bilo kog provajdera Eon aplikacija radi ( ili ti UM kanali ) kolko ja znam , ali ako napravis hotspot onda ga apk vidi kao wifi i to je onda druga prica i isto mislim da je Yettel stavljen u isti kos ko mts ako se ne varam
 
Jel probao neko da instalira neku aplikaciju koja se ne nalazi na play store(eon)a ima je za android telefone ?
 
da li se nekome desava da ga eon u browseru izloguje posle pola sata-sat gledanja programa?
to je pocelo da se desava zadnjih mesec dana...
nije me niko izbacio od korisnika naloga/slotova, svi slotovi su kod mene na racunarima/telefonima.. a i kada proverim listu uredjaja na mojsbb, vidim da ni jedan uredjaj nije logovan na eon danima...
 
Koristim mi tv stick samo za eon. Da li mogu taj stik da ponesem u Grcku, da se konektujem na njihov WiFi i gledam eon? Verovatno ima vec odgovor ali mi je hitno, ne mogu toliko da listam.
 
Nazad
Vrh Dno