Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Hvala, sve jasno. Možda sam preterao sa 15 sati dnevno na dva televizora.

Da li u Eon aplikaciji koja bi bila instalirana na Android TV box-u može da se izabere kvalitet slike, recimo 720p, 480p?

ako bi zanemarili ovaj problem da li postoji još neki? :)
Druže stari, preporučio bih ti da zaboraviš na box, neka ostanu na totalu. Daljinski od boxa ne radi sa eonom, airmouse je agonija za stare ljude. Na gomili boxova eon ne radi, morao bi dobro da se raspitaš da bi kupio odgovarajući, a i to ti ne garantuje dokle će da radi, svaki update je rizik. Kad uracunaš cenu boxova, airmous-eva, interneta... batali.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da ali za total placas na ugovor- verovatno na godinu ili dve i to svaki mesec. Koristio ili ne. Ovo placas samo kad koristis. Kucni net za striming eon i sl ne preporucujem ( bilo kod vipa ili telenora). Ja potrosim bar pola terabajta mesecno. U svakom slucaju treba da vidi u skladu sa potrebama da odluci.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Sad videh da je pripejd total. Opet sa kucnim netom koji imaju mislim da im je to losije resenje ako su povremeno tamo.

Imađ prepaid Total, plaćaš kad želiš da gledaš, bez ikakvog ugovora
Ali ovo što SickMF kaže
OStani na Totalu, nemoj da experimentišeš ništa
 
Hvala veliko svima! Divni ste. Onda ostaje TotalTV. :)

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Samo da dodam još nešto, ja preko android boxa i MTS interneta (box 4) uključim VPN besplatan i onda najnormalnije gledam i N1 i NOVA S preko Eon aplikacije instalirane na android boxu.


Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Daljinski od boxa ne radi sa eonom, airmouse je agonija za stare ljude. Na gomili boxova eon ne radi, morao bi dobro da se raspitaš da bi kupio odgovarajući, a i to ti ne garantuje dokle će da radi, svaki update je rizik.
Ovo me je najviše pokolebalo.


Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Najbolja i naj jeftinija varijanta bi im onda bilo da na mestu stalnog boravka otkažu trenutnu televiziju i ugrade total,a pošto tamo gde imaju letnju kuću imaju instaliranu antenu kad dolaze da ponesu stb resivere i da imaju normalno total televiziju.
 
Samo da dodam još nešto, ja preko android boxa i MTS interneta (box 4) uključim VPN besplatan i onda najnormalnije gledam i N1 i NOVA S preko Eon aplikacije instalirane na android boxu.


Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka

Koji VPN besplatan zavrsava posao?
 
Najbolja i naj jeftinija varijanta bi im onda bilo da na mestu stalnog boravka otkažu trenutnu televiziju i ugrade total,a pošto tamo gde imaju letnju kuću imaju instaliranu antenu kad dolaze da ponesu stb resivere i da imaju normalno total televiziju.
Drugim rečima, najbolja i najjeftinija varijanta je da sve ostane kako jeste: :D
- na mestu stalnog boravka imaju SBB Trio
- u letnjoj kući imaju TotalTV.
Njima je to malo skupo, ali bar sve radi i nema budženja. Sve jasno, hvala još jednom svima!
 
Ujedno si pitao i za udobnost gledanja s obzirom da su stariji ljudi u pitanju, to jednostavno ne može da se poredi. Jedino vraćanje emisija, a to za ne daj Bože završava eon na tabletu ili telefonu.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Sa Eon nalozima svakako ne manjkaju imaju i uz TotalTV 1/3 i uz SBB Trio 3/5 + ako je ovaj trio paket EON onda imaju i EON za Smart TV.Za non stop gledanje nemaju dovoljno interneta ali za omiljenu seriju za tih 15 dana da vrate svakako može i Vip Net da posluži pa sad na njima je da li će to raditi preko laptopa ili tableta telefon i ako može verujem da je to za starije ljude ipak mučenje.A u svakom slučaju za jedno 5000 din mogu naći android box gde bi koristili ovu EON za Smart ako je imaju za nju im sem daljinskog ništa ne bi trebalo da je koriste.
 
Koji VPN besplatan zavrsava posao?
Aktiviram pre EON i sve fercera.
Nije VPN [emoji40]
4a48d76a327b7e8bb6617dbf4152f697.jpg


Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Odlicna fora... i lepo radi i na iOS gde se instalira VPN profil
 
A ima li neka fora za gledanje preko kompa preko eona na mts internetu sk, n1, nova sport i ostale kanale? Nije eon van mreze u pitanju
 
Aktiviras EON preko Windows Store a preko njega nadjes i aplikaciju za free VPN.Ukljucis njega pre Eona i to je to.
 
Ne.
Samo na Telemach mreži, ne rade čak ni na Mtelu
 
Ne.
Samo na Telemach mreži, ne rade čak ni na Mtelu
Rene ima li neke nade da uskoro zaživi Arena Cloud na smart televizorima. Da moze da se kupi ,da bi se mi na SBB nekako spasli i dosli do Arene Sport legalno i u HD formatu

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Jeftinije je da kupis neki kineski .m3u za godinu, predpostavka posto se jos ne zna cena za AC.
 
Pa pošto je spisak kanala vemo sličan anteni plus ispod te cene sigurno neće biti.
A pošto se trude u svemu da kopiraju SBB ovo će biti neki pandan sport + porodični mini paketu koji sbb naplaćuje 999 din,tako da neverujem da će mts manje sebe da vrednuje.Mada ako pravilno odrade pa spoje i NBA League Pass a skoro su postali i partneri i sa Spotify moglo bi u toj nekoj konbinaciji da se nađe računica.
 
Ili neki ugovor na 24 meseca onda ce i cena biti razumna ..Imam listu vec ali nije to to ..Rene javi se [emoji16]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Pozdrav! Ako se neko od vas prijavljivao za neki EON paket van mreže, bez ugovora, da li vam se nakon klika na dugme Završi dešavalo da piše da transakcija možda nije uspešno izvršena, a prethodno niste ni imali mogućnost da unesete broj kartice? Ovo mi se već više puta dešava i ne mogu nikako da dovršim plaćanje.
 
Pozdrav! Ako se neko od vas prijavljivao za neki EON paket van mreže, bez ugovora, da li vam se nakon klika na dugme Završi dešavalo da piše da transakcija možda nije uspešno izvršena, a prethodno niste ni imali mogućnost da unesete broj kartice? Ovo mi se već više puta dešava i ne mogu nikako da dovršim plaćanje.
Desavalo se, ali koliko se sećam, usluga se aktivira i pored te poruke o grešci i bude naplaćena. Probaj, da li radi.
 
Nemoguće je da proradi, kad mi nije ni tražio da unesem podatke o platnoj kartici.
 
Koju rezoluciju ekrana na EONU treba postaviti kakva su Vam iskustva .Kad namestim 2160p cini mi se da je boja bledja na tv nego 1080P . U pitanju 4K tv Samsung .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno