Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

I kod mene prisutan problem sa eonom na mobilnom, a na eon boxu nema epg-a i video klub je nedostupan, dok unazad radi bez problema ali samo piše no information. Screenshot_20181217-004324_EON.jpg
 
Meni veceras radili svi kanali u EON TV aplikaciji iako nisam na SBB mrezi. Dakle SK, Top kanal, N1.. Jesu nesto menjali ili je do ovoga sto si otkljucali sve kanale zbog nove godine?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Mislim da je korisnicima MTS interneta i dalje blokirano, cak su dodali n1 i fox na blok listu
 
Ja sam na BeotelNet, i nije mi radilo do juce. Videcu danas sta se desava


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Народе,
Само да јавим у случају да неком нису активна обавештења, изашла је надоградња за ЕОН мобилну верзију. :wave:

Верзија: 1.7.350
Ажурирано: 13.12.2018.
Опис надоградње: UX/UI improvements and pixel perfect design ; Various bugs and stability improvements.
 
Da li neko zna zbog chega Sport Klub 4k nije na EON listi za smart tv? Radi samo preko eon box-a. Imam LG 4k model na kome perfektno radi eon aplikacija ali na spisku tv kanala se ne nalazi SK4K.
Ispada da ako hocu da gledam sk4k u punom kvalitetu, onda moram da na 4k televizoru prikacim eon box, a chemu to kad skoro svi 4k televizori vec podrzavaju eon aplikaciju. Znaci da imam i box i aplikaciju na jednom tv-u. Chemu ovo glupiranje i nelogicnost.
Ja sam pisao ali nema odgovora, pisite i vi i kritikujte pa se mozda dozovu pameti. Jer mi je prosto nemoguce da aplikacija nepodrzava 4k. Ako je tako onda su je dzaba pravili jer vec u startu nepodrzava novu tehnologiju.
 
A pritom preko cam modula radi. :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da li neko zna zbog chega Sport Klub 4k nije na EON listi za smart tv? Radi samo preko eon box-a. Imam LG 4k model na kome perfektno radi eon aplikacija ali na spisku tv kanala se ne nalazi SK4K.
Ispada da ako hocu da gledam sk4k u punom kvalitetu, onda moram da na 4k televizoru prikacim eon box, a chemu to kad skoro svi 4k televizori vec podrzavaju eon aplikaciju. Znaci da imam i box i aplikaciju na jednom tv-u. Chemu ovo glupiranje i nelogicnost.
Ja sam pisao ali nema odgovora, pisite i vi i kritikujte pa se mozda dozovu pameti. Jer mi je prosto nemoguce da aplikacija nepodrzava 4k. Ako je tako onda su je dzaba pravili jer vec u startu nepodrzava novu tehnologiju.

Pogledaj malo ovde

https://en.wikipedia.org/wiki/HTML5_video#Browser_support

Koliko browsera podrzava HEVC? Znaci stvar je zasad tehnicke prirode. Ne mislis valjda da ce da enkoduju 4k strim sa H.264?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne govorim o browseru vec o eon aplikaciji koja je instalirana na LG televizorima. Ako moze da pusta 4k sadrzaj sa youtjuba, netflixa i usb memorije zasto nebi i preko drugih aplikacija.
 
A zato mislis da EON aplikacija za smart televizore nije samo EON sajt upakovan u aplikaciju? Kakve veze ima sta tvoj TV moze da pusta? Youtube i Netflix imaju taj luksuz da 4k sadrzaj ne ide live, nego je enkodovan unapred preko gomile servera i onda spreman za gledanje. Sk4k ide uzivo a SBB jos nema resenje koje bi omogucilo da SVI korisnici mogu da gledaju taj kanal. Zamisli da nekako i moze taj SK4k na tvom TV-u. Onda bi stigle prituzbe kako ne moze za korisinke koji gledaju preko browsera na PC-u itd.
 
Da li su otkljućani i HBO kanali u ovom promo periodu?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jesu, kao i svake (nove) godine.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da li postoji neka varijanta da se EON SMART TV aplikacija instalira na tabletu? Kada pokusam da je skinem kaze mi da ne podrzava uredjaj...

Hvala unapred
 
Da li postoji neka varijanta da se EON SMART TV aplikacija instalira na tabletu? Kada pokusam da je skinem kaze mi da ne podrzava uredjaj...

Hvala unapred

Ne postoji nacin. Za tablet imas obicnu EON aplikaciji u prodavnici koja lepo radi,ako je tablet ok
 
Ne postoji nacin. Za tablet imas obicnu EON aplikaciji u prodavnici koja lepo radi,ako je tablet ok

Hvala na odgovoru. Znam da ima ali ja nemam slobodnih mesta vise za nju 5/5 a za tv mi ostalo 0/2 pa sam zato pomislio da moze nesto da se "prevari'

Hvala u svakom slucaju
 
Da li uz Eon box dolazi hdmi 2.0? Pitam zbog 4k rezolucije..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Da. 3840x2160@60Hz
 
Da li postoji neka varijanta da se EON SMART TV aplikacija instalira na tabletu? Kada pokusam da je skinem kaze mi da ne podrzava uredjaj...

Hvala unapred

odakle pokusas da skines? meni radi na androdi boxu, nekako ocekujem da bi trebalo i na tabletu, mada svakako nisam probao...
 
odakle pokusas da skines? meni radi na androdi boxu, nekako ocekujem da bi trebalo i na tabletu, mada svakako nisam probao...

A koji ti android box koristis? Da li mozes da mi preporucis neki android box na kome ce raditi eon smart tv aplikacija bez problema....

Hvala unapred

Djordje
 
Могу ја 2 да ти препоручим: Beelink GT1 ultimate и xiaomi mi box 3.
A koji ti android box koristis? Da li mozes da mi preporucis neki android box na kome ce raditi eon smart tv aplikacija bez problema....

Hvala unapred

Djordje

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Cini mi se da je slika nekako lepsa, ostrija na Eon Smart TV aplikaciji nego na Eon Boxu... Koja podesavanja slike ste stavili na boxu (rezolucija, hdr)?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna da li je moguce da se instalira EON aplikacija na EON SMART BOX-u sa play stora i da pomocu te aplikacije gledam EON kanale posto nisam na sbb-u a hocu da ih gledam preko neta a pritom imam korisnicko ime i lozinku za klasicnu eon aplikaciju

Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
posto nisam na sbb-u a hocu da ih gledam preko neta a pritom imam korisnicko ime i lozinku za klasicnu eon aplikaciju
I ovde objavljujes da ti je neko dao user I password?!?!?! Pa dokle to???

Ovakvi ce jos i da posalju SBB-u mejl i da protestvuju, pitaju kako da ih zahebu jos vise, otici u poslovnicu pa isto...….. UZAS!

Dobije I umesto da zadovoljno cuti na sva zvona to objavljuje na forumu koji inace posecuju / prate ovi iz SBB-a! :wall:


Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
A gde je on naveo da mu je neko dao nalog za EON?
Evo ja na primer imam sbb koji redovno plaćam u stanu, a eon koristim u kući gde ne uopšte nemam sbb.
Gde ja tu kršim bilo kakva pravila?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
posto nisam na sbb-u a hocu da ih gledam preko neta a pritom imam korisnicko ime i lozinku za klasicnu eon aplikaciju
A ja imam username i password od drugara koji ja koristim da bi gledao eon kanale na tabletu/tv/telefonu....
Na dugoj temi.

Masovno ljudi objavljuju da su dobili ili kupili od nekoga. I ovde I na SBB forumu.


Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Je l postoji mogucnost da se eon ikako gleda na mts internetu

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno