Šta je novo?

Električni bicikli i električni skuteri tema

Mogu samo da zamislim reakciju vozaca kola kada ga pogledaju u retrovizoru. Po principu WTF. A onda nedaj boze naleti na neku udarnu rupu i zavrsi u maslinjaku pored puta ako ne u nekoj morskoj uvali.
 
Najmanji problem je tu reakcija drugih više treba da brine o otporu vetra koji može da ga oduva sa tog skutera pa u nekim trenucima mora da čučne, a o gazenju nekog kamena, pukotine u asfaltu, ili naglog kočenja nema potrebe ni da govorim
Nema gore stvari sa koje možeš pasti od trotineta. Stojiš uspravno, skupljenih ruku i nogu, težište visoko i nestabilno
Ne sedi se džabe na skuteru.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Organ donor

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Dobar primer mogućnosti trotineta i kako ga ne treba voziti. Obilaženje kola sa desne strane ne treba ni komentarisati, zaslužuje nominaciju za Darwinovu nagradu.
Pozdrav
 
Mislis da bi bilo bolje da trotinetom obilazi sa leve strane kao druga vozila? :d
 
Ma ok je momak, da je za pare koje je dao za ovu glupost kupio motor gledali bi slican klip na dailymotion :-devil-:
 
Mogu samo da zamislim reakciju vozaca kola kada ga pogledaju u retrovizoru. Po principu WTF. A onda nedaj boze naleti na neku udarnu rupu i zavrsi u maslinjaku pored puta ako ne u nekoj morskoj uvali.

Onaj audi se baš trudio da mu pobegne ali nije uspeo :d
Ma ovo je opasan sport, jedna rupa od 5-6 cm i ćao zdravo, kraj filma.
 
Ti ozbiljno misliš da bi se neki auto trudio da se trka sa trotinetom?[emoji849]

I koji bi to sport bio davanje gasa na električnom trotinetu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ti ozbiljno misliš da bi se neki auto trudio da se trka sa trotinetom?[emoji849]

I koji bi to sport bio davanje gasa na električnom trotinetu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Mora da si omiljeni lik na žurkama :d
Previše bukvalno shvataš neke stvari, opusti se malo...
 
120km/h... Ali lako je ovako na pisti od autoputa...

Ekstremno opasan sport, u rangu opasnih avanturističkih sportova.


https://youtu.be/NbLbpxesQSE


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako da deblokiram xiaomi m365, zaključao sam ga preko aplikacije i sad neće da se otključa. Ima li neko rešenje ili mora da se otkači baterija.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kako da deblokiram xiaomi m365, zaključao sam ga preko aplikacije i sad neće da se otključa. Ima li neko rešenje ili mora da se otkači baterija.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Držiš gas i pritisneš kočnicu u isto vreme i uključiš ga i držiš tako nekoliko sekundi. Imaš na Youtubu...
 
Ostao je uključen. Ne može tako, to je reset šifre.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ako neće da se isključi onda otkačiš bateriju. Ništa komplikovano samo smor dok skineš sve šrafove.
 
A garancija, moram da skinem nalepnicu za garanciju.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Sacekaj onda da se isprazni baterija skroz.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Drugovi jel ima neko električni trotinet? Oću da uzmem jedan u Vipu pa ne znam koji i dal vredi nešto. Onaj segway mi daje prijatelj na 1840 din mesečno, a Xioami na 2000 din.kaže da više uzimaju segway jer je puna guma a na Xiaomiju je na pumpanje i često se izbuši.




.
I generalno šta vi mislite. Hvala
 
 
Meni se na Šaomiju samo jednom izbušila guma za ovih godinu dana...i to zadnja, a dobio sam rezervne dve spoljne i unutrašnje kada sam ga kupio. Gledao sam negde bilo je za ovaj trotinet da se poruče i pune gume mada uz ovaj tempo “bušenja” ovih na duvanje nema potrebe za sada da ih menjam. Kada sam tražio da kupim trotinet gledao sam između Xiaomi i taj Segway između ostalih ali je preovladala ipak kupovina Šaomija :) Imaš dosta review na Youtube npr. ukucaj Xiaomi vs. Segway izađe gomila videa o tome pa možda ti to pomogne lakše da se odlučiš šta da pazariš? Sretno
 
Poslednja izmena:
Pa kad kažeš da ti se samo jednom busila red je da kažeš i koliko si kilometara napravio sa njom, da ne bude jednom se busila a vozio svega 200km[emoji16]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Drugovi jel ima neko električni trotinet? Oću da uzmem jedan u Vipu pa ne znam koji i dal vredi nešto. Onaj segway mi daje prijatelj na 1840 din mesečno, a Xioami na 2000 din.kaže da više uzimaju segway jer je puna guma a na Xiaomiju je na pumpanje i često se izbuši.




.
I generalno šta vi mislite. Hvala

pa ovo je skuplje nego u mi store :) jedino ako ti bas odgovaraju rate...

https://www.mi-srbija.rs/pametni-uredjaji/mi-elektricni-trotinet-138/buy
 
Kad bi ovi u mi store snizili m365 na 30.000 uzeo bi ga za zezanje. Znam da je snizen vec sa 50 na 40 al trebao bi jos dole jer je izasao nov model. Eh ko zna, mozda i bude s obzirom da niko ne kupuje nista zivo
 
Nazad
Vrh Dno