Šta je novo?

Electroneum

Preterao sam :(
Nisam lepo sabrao seljakanje sa pula na pul odnosno to je sabrana zarada za 8 dana...(4 dana na jednom+4 dana na drugom pulu) što na mes. nivou izađe oko 1700$ (malo li je za 30 dana).

Promenio sam sve na Kriptopiji (fee za zamenu nije veliki) u BTC pa sam BTC povukao na CEX i tu mi je fee, obrni/okreni, 0,02BTCa (zato sam i čekao da se malo nakupi).

sada mi je BTC na CEXu gde mu je cena viša nego li na Kriptopiji za oko 1200$ !!!
 
problem sa ETN chainom, valjda je suprnova imala 51% hahsa, i stvorila se 2 chaina sad se mora sve povezat da se probaju isplate pustiti, kod nekoga radi wallet kod nekoga ne ...cisti shitcoin. Nadamo se da ce proci isplate
 
Padaju blokovi na uk-etn kao kisa evo ga 4 za 10min ne verujem.

@neogeo koliko ti rigova imas kad si napravio 450usd za 4 dana? Jel si prodao na cryptopia sve ili exchange u btc? Sve proslo ok i koliki fee ti zakinuli?

dzaba kad kradu... ja kod njih jedva sam naguro 50% od njihovog kalkulatora..jeste i tako isplatljiv ali sto je puno puno je...ako su svi veliki takvi
 
i ti veliki polovi imaju ogromne probleme nek se desi ovako ko nama danas kud ces veci problemi, a sigurno ima polova koji su sad u istoj situaciji, jednostavno je takav coin, ako znate da ima neki pool koji provjereno dobro radi i rade isplate prebacite se tamo.

Ovo sto je sad na pending probacemo isplatiti, do tada ako negdje ima pool koji radi i rade isplate predjite.
 
Moze li direktno na cryptopiu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja nikako ne mogu da se zakacim preko Clay Crypto note minera na domaci pool. Mozeli mi neko napisati adresu za start.bat ? Ili pisem u config file ??


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Razmisljam da pocnem da kopam ovaj novcic. Trenutna isplativost mi je 80$ na ethu a na Electroneum-u pise 175$. Jel kopa neko ovaj novcic da je presao sa eth-a?
 
Isto razmišljam. Da li je moguće da mu je trenutno tolika isplativost? Javite se vi sto kopate etn?
 
Sada ima problem etn ne idu isplate dok se ne resi bolje biti na eth

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Kako radi uk hasparty?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ako neko nije procitao update na njihovoj fb stranici da napisem pustaju Ico novcice sredinom sledece nedelje takodje pustaju u rad aplikaciju za mobilni telefon sa kojom ce moci da se rudari iskreno jako pozitivno iznenadjenje nisam verovao da ce pre 15 da puste sve u rad...

Kazu da ce to sve biti live takodje Hacker one je otkrio samo nekoliko bug-a sto je takodje ekstra.

Za nove rudare koji ce rudariti virtuelno odnosno mobilnim telefonima,tabletima sa android sistemom vazan je broj jezgara u procesoru sto vam telefon ili tablet ima vise jezgara vise Etn-a cete kopati jer aplikacija za Etn skenira vas telefon....Stariji telefoni ce kopati manje a noviji vise videcemo naravno koliko.
 
Poslednja izmena:
Ljudi poceo sam danas u 3 sata da probam sa 3 riga da kopam etn na easyhash.io, za 8 sati sam iskopao 180kom sa 12500hasha, e sad sam primetio da na svakom rigu imam po 100 rejected sherova, od cega to zavisi, od poola, strapova, napona...?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam presao sa Eth na Etn, 4 Riga, 16-17KH/s danas od 8 jutros sam na Nanopool-u, do sad mi je prebacio 510 novicia i ima u Balancu jos oko 130, nije lose za danas!

Prekjuce sam bio na HashParty Uk, iskopao je za manje od 24h 2150 novcica, i onda je stalo, za pola dana samo 100 pa sam presao na Nanoopol, za sad sam zadovoljan, posto vidim da je svugde isto stanje.
 
Pređoh na Nanopool i na Wolf-AMD Miner. Isti je kao xmr-stak-amd ali mi omogućava da unesem više poolova odjednom kao failover pulove...
Nanopool mi omogućava direktno kopanje na Cryptopia wallet adresu!
 
Poslednja izmena:
Prosle su isplate bar smo bili na pravom chainu. Suprnova je izgleda bila na pogresnom pa se ovo desilo. Vecina ce sad preci na nanopool pa ce vjerovatno opet 51% atack
 
Ja na vašem poolu za 18h zaradih Total Paid: 86.00 ETN i Pending: 0.33 ETN. Makine se razbiše od guslanja u prazno...

Videćemo kako će se ponašati nanopool. Gori biti neće zasigurno.
 
Zato smo u cetvrtak zaradili ko za 3 dana. Sve zavisi od lucka i kako ce polovi radit
 
Ma znam sve. Reko mi drugar da ste razbili što mi je drago ali ja nabasah na .!. :d
Videćemo kako će se ponašati nanopool. Da dam šansu i njemu :)
 
Zato smo u cetvrtak zaradili ko za 3 dana. Sve zavisi od lucka i kako ce polovi radit

goldi pa ti prvi skaces da treba bezati od poolova sa malom snagom :) nemoj pogresno da me shvatis ja sam jos uvek na ba poolu ali sad vidis koliko je u stvari tesko privuci ljude da kopaju kada ne vide da su zaradili 0.0001eth za par min. i uvek ali uvek ce biti ona svacija cuvena (a i tvoja) pool krade...
 
Pa svi pulovi "kradu" manje ili više. Za sada mi nanopool izgleda i više nego korektno. Drugar se juče prebacio na njega i jutros mi komentariše da je zadovoljan rezom za 24h.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ja sam od 22:00 kod Goldija, nista u pendingu nemam ????


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
goldi pa ti prvi skaces da treba bezati od poolova sa malom snagom :) nemoj pogresno da me shvatis ja sam jos uvek na ba poolu ali sad vidis koliko je u stvari tesko privuci ljude da kopaju kada ne vide da su zaradili 0.0001eth za par min. i uvek ali uvek ce biti ona svacija cuvena (a i tvoja) pool krade...

Pa iskreno problem je strpljenja kod mali polova moras cekat da ubode, a kad ubada dobro onda wauu extra... sto se tice privlacenja ljudi slobodno svi gasite, prije ili kasnije doce blokovi, ali je problem strpljenja, i sa 100khs otvarali su se blokovi a sa 1mhs+ nije islo sve je stvar lucka.

Sto je bitno isplaceno je svima, a ostalo je na vama nek kopa gdje ko hoce kao i do sada.

@lah ne mozes imat pending kad jedan blok koji je pronadjen bio je orphane, nije samo kod tebe od jucer od 16h cini mi se nista nije iskopano nego jedno siroce :d

Kliknes pood pool blocks i vidisk kad je zelen i u koliko sati je iskopan validan blok, ako je crven znaci orphane te neke osnovne stvari moras znati.
 
Poslednja izmena:
Pa ucim ucim ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
d82b9a89354005524c374b2818098c98.jpg
ima li neko ideju u čemu je problem?
 
a8da7709ab46b52909e9577b46123c14.jpg
grafike ne vidi. Kopa samo sa CPU, a claymore kada se pokrene ETH kopa normalno i u dualu
 
mogao si slike okrenuti da ne iskrivimo vrat......daj bat

skines 10.2 claya i vozis

NsGpuCNMiner.exe -xpool pool -xwal adresa -xpsw x -dmem 0
 
Poslednja izmena:
Pa svi pulovi "kradu" manje ili više. Za sada mi nanopool izgleda i više nego korektno. Drugar se juče prebacio na njega i jutros mi komentariše da je zadovoljan rezom za 24h.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

Da li mozes da uradis copy/paste svog bat fajla kojim kopas direktno na exchange? Evo ja ne mogu da nateram nanopool da vidi moje majnere kada kopam ETN dok XMR na nanopool-u radi savrseno. Uvek mi izbaci da nema tog account-a a ja vidim da se svaki rig nakaci na etn nanopool i pronalazi share-ove.

Evo ga moj bat fajl (claymore 9.7) sa adresom na Cryptopia berzi:

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
NsGpuCNMiner.exe -o ssl://etn-eu1.nanopool.org:14433 -u etnjzKFU6ogESSKRZZbdqraPdcKVxEC17Cm1Xvbyy76PARQMmgrgceH4krAH6xmjKwJ3HtSAKuyFm1BBWYqtchtq9tBap8Qr4M.c23ee61697939f9aa239cafdf8532ac1eecefeada0fde71ea00c329e9752622c.rig1 -p z -allpools 1 -tstop 85 -tt 65 -h 1600
pause

Edit:
Ah otkrio sam sta je problem.
adresa za ETN pool treba da bude : "stratum+tcp://etn-eu1.nanopool.org:13333".
 
Poslednja izmena:
Ja nisma ni gasio i sada od zadnjeg bloka dobio samo 54 coina :). Al jos je dobar prosek kada sve coine saberem tako da ostajem pa cemo da vidimo.
 
Nazad
Vrh Dno