Šta je novo?

Electroneum

trebalo bi da ti proradi odmah, cim masine pocnu da nalaze share-ove, ubaci public adress iz paper waleta u ono Lookup polje a kad se nadje prvi sledeci blok i prodje 20 konfirmacija pojavice ti se i pending balance
 
trebalo bi da ti proradi odmah, cim masine pocnu da nalaze share-ove, ubaci public adress iz paper waleta u ono Lookup polje a kad se nadje prvi sledeci blok i prodje 20 konfirmacija pojavice ti se i pending balance

Ma, kakav paper wallet, ovo je najobičniji cryptonight coin. Isto je i pre pet godina i sad.
 
pa tu si u pravu, moze i odmah da se napravi wallet i da se koristi ta adresa
 
To je taj mentalitet...cim vidim nesto da kaplje odmah mi oci porastu i ocu audi q7 za mesec dana

Ako vam je puno 2% pilicari razgulite, idite kod Kize na njegov pool vidite koliko ste iskopali za 24h :d :d :d

Ljudi koji su sa nama u grupi znaju zbog cega je dignut pool fee, vi naravno ne znate niti vam iko mora objasnjavat, razgulite ako vam se ne svidja.
 
Njegov pool je...?
 
Ako vam je puno 2% pilicari razgulite, idite kod Kize na njegov pool vidite koliko ste iskopali za 24h :d :d :d

Ljudi koji su sa nama u grupi znaju zbog cega je dignut pool fee, vi naravno ne znate niti vam iko mora objasnjavat, razgulite ako vam se ne svidja.
Jel grupa bi na slacku imao sam dosta obaveza oko posla slabo sam pratio forum dajte adresu da se pridruzim.

Kome se ne svidja 2 posto paljba :-D , ja nikad nisam gledao na fee stabilnost pool-a isplata po calcu da bude blizu to je to a i vise volim domaci pool da nagradimo nase ljude za trud nego neke strendzere a mentalitet nas uzas.


@djoolle

Posle satic i legne etn bez brige.
 
Poslednja izmena:
@coldej grupa je na discordu, ti svakako mozes doci, necemo ostavljat link vise na forumu da se ne skupljaju pilicari. Pusticu ti na Pm dok bude spreman novi veci pool, i ujedno ako hoces invite na discord.
 
@coldej grupa je na discordu, ti svakako mozes doci, necemo ostavljat link vise na forumu da se ne skupljaju pilicari. Pusticu ti na Pm dok bude spreman novi veci pool, i ujedno ako hoces invite na discord.
Moze pozivnica za discord nedostaje mi kvalitetna razmena iskustava i svega ostalog kakva je nekad bila na benchu ranije.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Jedno pitanje...onako laicko.
Vidim da svi zele ETN da kopaju i ulazu dosta nade u njega,da li ke ta nada opravdana i cemu se nadati u buducnosti vezano za ovaj coin?Ja sam kupio odredjenu sumu pre par dana ali se vec kajem jer mu je cena dosta pala i po ceni po kojoj sam kupio pre 3 dana,danas sam mogao imati x2.
Da li menjacnice najavljuju kada neki coin pustaju iki bez najave ga postave?
 
@goldi:
- Šta bi za pool port? 3333 ili neki drugi?

Ja malo čas prebacio rigove pa da vidimo. Primetih da je start Diff na 3333= 40000 što je super.
 
Jel ima mogucnost kao recimo na flypoolu ili suprnovi da se nista ne prebacuje vev da stoje tu coini dok se ne aredi wallet?Dan,dva,tri?
 
Pasce mu cena sigurno kad se puste Ico novcici za nedelju dana.

Ico cena mu je bila 0.01 tako da je pad neizbezan recimo 0.02 bi bila ekstra cena kad puste Ico novcice ali tesko onda bi svi koji su ulozili recimo 1000 dolara dobili jos 1000 dolara preko noci....Pre ce biti cena 0.008 ili tako nesto da bi zadrzali ove sto imaju Ico novcice da ne prodaju i da bi jeftino kupovali novcice ljudi koji nemaju Ico novcice.

Ne vidim kako bi se cena zadrzala do kraja godine na 0.08 na primer.Mozda za nekoliko meseci bude ta cena od 0.08 stabilna.

Da najavljuju ljudi iz Electroneum-a kada ga pustaju na koju menjacnicu naravno.

Inace pre par postova sam rekao da se ne kupuje Electroneum na ovoj ceni ali eto ljudi se mnogo ponadali,zao mi je stvarno sto si izgubio novac ali vise opreznosti i analize za sledeci put.
 
Prodato je 10 milijardi etn novčića kroz ico.
Kad to grune na menjačnice biče ogroman pad. Sreća pa će možda biti samo na dve menjačnice. I verovatno će mreža da se zaguši pa neće svi moći u momentu da raspolažu svim etn novčićoma koje su poslali na menjačnice.
 
Da svi ocekuju pad, i ja iskreno nadam se da cu bar 100 hiljada uzet pa nek stoje dok dogura do 1$ :d sad samo rovit i dump dump cekamo mega dump :D

Ako ko sta sazna nek javi da ispratimo taj mega dump :)
 
Meni na ovom bosanskom pulu nesto mnogo varira reported hr. Inace, koliko bi nitro 480 8GB trebale da daju?
 
Ja sam na etn.pool.crypto.ba imao već dve rekonekcije (to je ono što sam od oka upecao jer nisam postavio log fajl), odnosno gubitak veze sa poolom u roku od pola sata (13:50 i 14:32) i još uvek nijednu isplatu a kopam od 11h ?!

No, i Ethereum Wallet zaglavio.
Sa Paper Walleta sam povukao 2200ETNa na Cryptopiu oko 11:30 a prošlo je samo 1800ETNa dok 600ETNa visi u vazduhu negde a ka'će se isplatiti/preneti na Cryptopiju ne znamooo http://prntscr.com/hkt15c
Rekoh ja da J*be Lud Zbunjenog.
 
Pustio sam i ja jedan rig na etn.pool.crypto.ba . Koristim Claymore CryptoNote 10.2. Pustio bih još jedan pa me interesuje da li ima neka posebna podesavanja tipa adresa.rigname ili ide samo adresa.

Kako idu isplate, koji je minimum ?
 
Ja sam na etn.pool.crypto.ba imao već dve rekonekcije (to je ono što sam od oka upecao jer nisam postavio log fajl), odnosno gubitak veze sa poolom u roku od pola sata (13:50 i 14:32) i još uvek nijednu isplatu a kopam od 11h ?!

No, i Ethereum Wallet zaglavio.
Sa Paper Walleta sam povukao 2200ETNa na Cryptopiu oko 11:30 a prošlo je samo 1800ETNa dok 600ETNa visi u vazduhu negde a ka'će se isplatiti/preneti na Cryptopiju ne znamooo http://prntscr.com/hkt15c
Rekoh ja da J*be Lud Zbunjenog.

Pa nije upecan nijedan block vec 4h znaci od 11h nista za sad, ja imam pending 22etn on nocas ne znam sto nije preslo u paid balance jos uvek. Kao da minimum nije 10etn ili sta vec.

update: evo ga prosao block na poolu upravo.
3 blocka na uk-etn poolu u roku od 5min wtf that luck.
 
Poslednja izmena:
Prošao zaostatak ETNa pre neki minut.

Više me brine to što ni posle par sati nemam nijednu isplatu sa Bosna poola. Ni 1 1dini etn-čić :(

Treba li tako ili negde grešim?
 
A imas u pending nesto?

update: evo ga sad je mature block i stoji mi sad 29etn pending.
 
Poslednja izmena:
Ima :d
Nisam ni gledao Pending :(

Sorry!

Vako stoji stvar. Malo čas sam na 2150 ETNa napičio 457$ (toliko mi nakopala 3 riga za 4 dana)!!!
Koliko god da je "neko" krao, meni je dosta na mesečnom nivou (još kada bi tako i ostalo)...
 
Poslednja izmena:
Ma nisam od juče ali sam računao da sam upao u blok kada sam uključio rigove... a duša željna profita :d
 
Oće to, oće to.
 
Padaju blokovi na uk-etn kao kisa evo ga 4 za 10min ne verujem.

@neogeo koliko ti rigova imas kad si napravio 450usd za 4 dana? Jel si prodao na cryptopia sve ili exchange u btc? Sve proslo ok i koliki fee ti zakinuli?
 
meni je zadnja isplata sa pool-a bila jutros u 5:45, od tad se pending balanc povecava ali nikako da predje u paid.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
da nisi malo preterao sa zaradom :)
jeste etn isplativ ali ne toliko :)

malo mu matematika ne stima, ali broj koina vise nego realan, samo sto i sa najvecem cenom koina i najvecemo cenom btc-a(po cex-u) gotovo da se ne moze dobiti suma koju je napisao ali nije ni daleko, iskreno luda isplativost trenutno
 
Nazad
Vrh Dno