Šta je novo?

Electroneum

Nije ga delistovao. Ne širite dezinformacije (ima ga i sada).
 
Poslednja izmena:
Sad ga ima..al pisalo dva dana delisted i nije ga imalo na glavnoj stranici
 
electroneum stalno ubedljivo na prvom mestu na wtm samo ne znam kako kad nije ? :D
 
Elctromine.fr mi odradio 515 ETNa za 24h što po sadašnjoj ceni dođe i više nego li OK a naročito mi je više nego ETH i XMR!
 
Poslednja izmena:
Na koliki hash rate si dobio 500 etn..ja na hash party od zadjih 12 sati sam dobio 190 sa 10kh sto je daleko od kalkulatora

I koji port stavite za difficultly 3333 5555 ili 7777 ..
 
Poslednja izmena:
Praktično imam 12.5KH/s ali teorijski j*be-lud-zbunjenog.
Meni svakako stoji port koji je odmah ispod NiceHasha pa kako god.
Electroneumaspace pool je dozvolio "zaključavanje" minimalnog Hashratea što nije tako loša stvar.
Dobih potvrdu od drugara da je electroneumspace pool sasvim ok pa ko voli neka izvoli.
 
Poslednja izmena:
Dobijam gresku kad pokrenem electronemud, tipa "attempting to add transaction already in blockchain". Na jednom rigu sam sve uspesno namestio, na drugom mi se pojavio ovaj problem.Zna li neko nesto o tome?
 
A sto bi otvarao na rigovima wallet, samo namesti public adresu u config na koju ce da kopa, a wallet samo na jednom kompu!
 
Od danas imate opciju da kopate Electroneum preko nanopool-a ko zeli.
 
Poslednja izmena:
Samo privatni polovi za ovaj coin jer veliki pokradose sve, ja sam od jutros na nasem polu zaradio skoro ko za 2 dana na suprnovi, od sad svaki coin samo domaci pool da nas cobani ne zakidaju.
 
hehe nisam ni mislio nista lose ;), nanopool je dobar pool u globalu....nego sad gleam zaradu za 8h na nasem polu sam zaradio vise nego sto pokazuje whattomine tacno 10% vise i to za 8h ako ovako nastavi do ujutro bar 3x vise nego sto kalkulator pokaziva.

Tek sad vidim koliku smo sansu propsutili sto nismo pravili pool, i koliko su ostali polovi uzimali.
 
Ok :) jel imate neki pool za Vertcoin posto je sada 25 dolara dnevno sa 2 gtx 1080 i gtx 1070?

Nanopool nije los da ali i vas je i vise nego ok sve lepo funkcionise.Slazem se da je vas bolji :).

Meni je zanimljivije zasto je bas Nanopool izabrao Etn to samo pokazuje da je Etn jedan od ozbiljnijih novcica....
 
hehe nisam ni mislio nista lose ;), nanopool je dobar pool u globalu....nego sad gleam zaradu za 8h na nasem polu sam zaradio vise nego sto pokazuje whattomine tacno 10% vise i to za 8h ako ovako nastavi do ujutro bar 3x vise nego sto kalkulator pokaziva.

Tek sad vidim koliku smo sansu propsutili sto nismo pravili pool, i koliko su ostali polovi uzimali.

Goldi, mislim da prebacim 3 riga na vesem pool-u. Samo Kolkiko vreme u prosek razbijate blok?
 
Evo prebacio sam, videcemo kako bice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Eto i mene, samo da zavrsim sa Nano krug :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi jel kopate na domacem isto paper wallet fazon?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel znate neki miner za nvidiju ..skinuo sam ovaj xmrig (znaci sa githuba sam skinuo a negde levo ) ali ga prvo blokirao windows defender u win 10 i obrisao pa sam stavio izuzetak direktorijuma u deffenderu ali opet ga windows blokira i to kaze aplication has been blocked from using graphic hardware i miner se startuje al ne radi nista
 
Jel moze da se kopa direktno na cryptopiju?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne moze.

Koji su neki optimalni klokovi/voltaza za polaris sto se kopanja ETNa tice? I koliko baca, 800-900?
 
Imaju podesavanja da polaris cepa oko 800-900 al ne znam koja :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mozda je i do minera. Meni klej 10.2 daje oko 750 na 1240-1950
 
Goldi, moze mayner za GPU ? Koji vi svi koristite ? Ako ima Claymore, onda jos bolje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja upravo podesavam xmr-aeon-stak-2.0, ovako na prvu loptu samo sam pustio da vidim hash i na [email protected] daje 330h/s, rx 570 nitro 4gb na default taktovima 550h/s. Ako ima neko neke dodatne tips nek napise ili na pm.

Kako da proverim stats online? Na http://uk-etn-stats.hashparty.io/ kad ubacim dole adresu kaze not found a sinoc kad sam testirao nesto nalazio je normalno.
 
xmr-stak-amd (najnoviji), klokovi 1150/1950 za 570ke i 1144/1950 za 580ke. Prve daju 840h/s po kartici a druge 850h/s. Ruchno pravljen strap... Vgpu je oko 920-930mV a vmem je 950mV i cepaju sve u 16. Rig sa 5 kartica trosi 2500 din struje/mesec.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ja se zezam sa ovim xmr-stak-amd i ne moze 570 elpida preko 610h/s nikako sa biosom sa anorak sajta dok npr eth kad pustim da testiram 29mh/s. Probacu bas sgminer pa javljam.
 
Molim za pomoc.
Ne uspevam uopste da pokrenem elctroneum, jel ima nekog voljnog da pomogne.
Goldi na vasem pulu vidim samo podesavanje za ccminer jel ima za sgminer.
 
E ****m ti electroneum sjeba rig a nisam tu fizicki nego preko teamviewera, claymore mi sve ucrashovo i kada restartujem nece vise da bootuje zgleda jer ga nema na teamviewer

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Evo i ja prebacio za amd claymore a za nv ccminer, nesto mi nije hteo ovaj amd stark. Posle koliko proradi statistika na pool-u ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno