Šta je novo?

Edge 30 Fusion 8gb ili čekati 12gb

A da li si poredio kameru sa S21 FE?
Ne, niti me zanima. Ni jedan telefon nisam kupio zbog kamere do sada, to mi je skroz sporedan kriterijum prilikom odabira. Verujem, po onome što sam video u testovima, da je nešto bolja na S21 Fe, opticki zum je lepa stvar, ali za moje "potrebe" fotkanja telefonom je i ona od pre 5 god premium. Ova na Fusionu mi je i više nego dobra, mislim da bih živeo bez problema i da mi telefon nema nikakvu kameru, iako je lep dodatak
 
Da ne misliš da sam nešto nabeđen, fotografijom se polu-amaterski bavim 10ak godina i svašta mi je prošlo kroz ruke od opreme. Motorola mi se čini da malo vuče balans na hladnije boje, malkice joj fali kontrasta, samsung koliko sam video uvek pegla algoritam sa jakim kontrastom i napucanim sharpnessom sto meni nekad i smeta iskreno, iako većina ljudi voli to. Uvek možeš da odfotkaš RAW fotku telefonom i središ u samom fonu preko Snapseed-a, odlično će ispasti, više puta sam i fotke sa aparata tako editovao, na putovanjim ai sl. Mislim da je danas sve od telefona od 200e na gore za fotografije što se tiče RAW kvaliteta više nego pristojno. Ostatak je kako sam algoritam pegla, a veruj mi gotovo uvek možeš bolje od ponuđenog. Kompjuterski potpomognuta fotografija je jako napredovala zadnjih godina, ali i dalje nije na onom nivou koji očekujem da bih oberučke prihvatio :D
 
Hvala na odgovoru, slazem se sa tobom u vecini stvari
 
Poredio sam ja jer sam imao i S21FE i Fusion i Fusion tu nema šta da traži.
Prosto i jednostavno, a da se ne zanosimo.
 
Da li neko zna šta treba da uradim da bih mogao slike sa tel.da prebacim na komp??? U pitanju je edge 30 fusion. Ja povremeno prebacim slike sa tel na komp ,pa to na USB . E sad,ja otvorim sekciju gde ispiše ime tel Motorola edge 30 fusion ali tamo ispiše empty,da nema slika??? Kako to??? Da li treba da instaliram neki program dodatno???
 
??? Niko ništa ne zna ???

Da li neko zna šta treba da uradim da bih mogao slike sa tel.da prebacim na komp??? U pitanju je edge 30 fusion. Ja povremeno prebacim slike sa tel na komp ,pa to na USB . E sad,ja otvorim sekciju gde ispiše ime tel Motorola edge 30 fusion ali tamo ispiše empty,da nema slika??? Kako to??? Da li treba da instaliram neki program dodatno???
 
Meni sve slike i video zapisi idu na google cloud, pa onda (kad to hocu) direktno downloadujem na komp sa cloud-a, bez povezivanja telefona i kompa. Ako ti ne prepoznaje opcije prenosa podataka, kada spojis tel sa kompom preko usb kabla, idi na settings, u pretragu ukucaj "usb preferences" i aktiviraj odgovarujucu:
 

Prilozi

  • Screenshot_20240314-145055.png
    Screenshot_20240314-145055.png
    70.9 KB · Pregleda: 16
Fusion nije valjda ni planirana za a15 nadogradnju, ili se varam?
 
jel uspeo neko da rutuje ovaj telefon?
kakva je procedura?
hvala
 
Nazad
Vrh Dno