Šta je novo?

EA Sports FC 24 (ex FIFA)

Mozes lagano da namjestis komande kakve god zelis, customize controls pa tu imas i za odbranu i za napad da namjestis komande na dzojstiku. Ja isto koristim sa PESa jos od 2017. kad sam presao na Fifu i FUT, ali R2 je mnogo bolji za trcanje jer moze da se dozira brzo trcanje, sto na R1 nije moguce. Iako je trenutno totalno op ovo 75% trcanje.

Inace ja koristim ova podesavanja

 
Ko oce proclubs...da igramo malo...ima nas trojica..ako jos neko oce...zanimljivo je u vise...pisite u inbox...
 
Nema sanse da se spakuje TOTY, preko 100 packova sam otvorio i nista za sad🤣

No pokusavace se i dalje. Bruno i Dejvis top SBCovi, obojica su end game karte.
 
Sve igre rade lepo samo ovo đubre zakucava internet i igrica. Mislio sam da je to do FC Mobile servera, ali isto je i u verziji za PC.
Jel ima još neko problem da mu zakuca net i EA klijent pride i da mora iz Task Managera da se ubije?
 
Nema sanse da se spakuje TOTY, preko 100 packova sam otvorio i nista za sad🤣

No pokusavace se i dalje. Bruno i Dejvis top SBCovi, obojica su end game karte.
Ja sam krenuo ipak da rešavam Besta, Kafua i Zika. Potrajace ali msm da su bolje opcije od Bruna. :)

Ja sam isto po otvarao masu paketa, čak sam i bacio neke pare na to. :D Mada ajde, resicu SBCa zbog toga.

Najjace sto sam dobio je Donaruma TOTW i masa ostalih foddera, tipa Kejn, itd.

Samo se lomim da sve pack-ove čuvam od sada i otvorim kada budu pustili sav TOTY odjednom. Pretpostavljam da će ro učiniti u jednom trenutku, sad prvo napadači, veznjaci pa odbrana i valjda onda sve opet skupa?

Sto se pucanja tiče i neta, msm da nisam merodavan jer igram na PS5. Ali nikakvih problema do sad… osim naravno kada su pustili TOTY juče, prvih skoro sat vremena je bio užas. xD Naravno, svi su navalili odjednom.
 
Mene nastavila da prati sreća, prvo veče sam odmah izvukao TOTY Čeha, a sačuvao sam samo 10ak pakova. Treba mi neki dobar defanzivni vezni, mada me Kafu baš vuče da ga odradim.
BTW, Euzebio je stvarno klasa napadač. I kretnja i dribling i šut.
 
Desava li se jos nekome ogroman input lag u gejmpleju ? Konkretno u online modovima, offline je sve okej ali kad udjem u online mod krece cirkus. Pause meni radi okej i nema laga, ali cim gejmplej krene, krene i laganih sekundu i vise input laga...
 
Da, jer je igrica golo ono što se ne jede. Žali bože 28 evra...
 
Desava li se jos nekome ogroman input lag u gejmpleju ? Konkretno u online modovima, offline je sve okej ali kad udjem u online mod krece cirkus. Pause meni radi okej i nema laga, ali cim gejmplej krene, krene i laganih sekundu i vise input laga...
Da brt, ja sam čak i drugara zvao da sedne kod mene da proba, jer sam mislio da ludim. Nekad je baš jezivo nekad ne, al u principu je uvek prisutno baš, sve sam probao sa neta i odustao.
 
Zna li se koje godine prestaju sa pravljenjem/izdavanjem posebnih verzija igre za ps4 i ps5 odnosno kad prelaze na ps5 kao standardnu verziju ?
 
Ja gori fudbal nikad nisam igrao iskreno. Igram season, u prvoj sam ligi imam oko 100 mečeva 65 pobjeda i 6,7 remija ali svaki meč od njih 100 je bilo 4 ili više golova, nikad nisam odigrao meč da nisam dao ili primio go, kao da igram vaterpolo. Sjecam se na fifu 18 bili su tvrdi mečevi i bila je dosta realnija ovo sad mi je bas sranje i definitivno necu da je ig
ram više. Naručio sam na amazon fifu 2022 za nju sigurno znam da je bolja od ove...
 
Trenutna ekipa, sledeci koji se radi je Kanavaro

fut.png



fut1.png
 
Da li neko igra na PC-ju preko Xbox džojpeda? Meni ne radi ta kombinacija. Probao sam enable Steam input, ali je sve isto.
 
Imao sam double input, ali je proradilo kad sam išao na disable Steam input, protivno svim savetima koje sam pročitao.

Edit: Nope, ipak i dalje imam double input. Neverovatno.
 
Poslednja izmena:
Igram fc24 na ps5 i zadnji put kada sam je ukluchio mi blokira i ne radi i tako svaki put
Sta bi moga uchiniti da radi?
 
Jel moze neko da mi kaze jel ima u ovoj fifi24 ili nekoj pre toga da vodis nase klubove i igras utakmice,karijera kao trener ?Hvala unapred na odgovoru :)
 
Kupio na sniženju preko Turske. Morao sam da podelim bag, ovo dugo nisam doživeo. Sudija svirao penal zbog faula na centru terena.


Ništa čudno, igrica je neverovatno đubre. Na stranu gejmplej, skripte, navlačenje i pack luck. U odnosu na to kakva je franšiza i kakvo ime nosi, neverovatna količina bagova, infrastrukturnih problema i sitnica. Stvarno se zapitam dali ti programeri tamo imaju nadređene.
 
Ma ovo prave Indijci 100% i to oni najmanje plaćeni. Mada im je netkod isti u svim igrama tj. užasan. Kada vidiš EA znaš da te čeka grozan netkod, bagovi, diskonekcije, lag, ispadanja. Svaki dinar koji sam dao za EA multiplejer igru je bačen u bunar...
 
Pozdrav,imam sledeci problem.

Ima li neko iz SRB na forumu da ima Supernovu optiku i igra UT mode u ea fc 24?Bio sam na Sbb optici 300/15 brzina,uvek me spajalo na Poljski server latency od 22-30 ,5 bara .Istekla mi UO sa Sbb,i reko aj da probam Supernovinu optiku,brzina je 200/100 ali me non stop spaja na Italiju latency 35-40, 4 bara,a tamo ne mogu da okrenem igraca,gp uzas.
 
Kako uopste znas na koji server te povezuje? Ja imam slicno iskusstvo na PS5, na sbb-u dok sam ga imao i sad yettel optici radi odlicno, dok na supernova kablovskom netu u selu je katastrofa latency
 
Pa znam po latency,a vidis po ID igraca,po nazivu timova.A imas i ruter za te stvari ako hoces bas precizno.Znaci dok sam bio na sbb optici,latencu uvek 22-do 28. i to je uvek Poljski server,sve preko je nemacka ili italija,mada italije je slabije bilo.90% sam igrao na poljskom serveru protiv poljaka,ukrainaca i server je izgleda daleko rastereceniji od italije i nemacke.Sad na Supernova optici 90% me baca na italiju ,gp uzas.Razlika nebo i zemlja.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,imam sledeci problem.

Ima li neko iz SRB na forumu da ima Supernovu optiku i igra UT mode u ea fc 24?Bio sam na Sbb optici 300/15 brzina,uvek me spajalo na Poljski server latency od 22-30 ,5 bara .Istekla mi UO sa Sbb,i reko aj da probam Supernovinu optiku,brzina je 200/100 ali me non stop spaja na Italiju latency 35-40, 4 bara,a tamo ne mogu da okrenem igraca,gp uzas.
E pa msm da smo pisali nešto slično. Ja imam isti problem, isto Supernova optika. U 80% slučaja je input lag ogroman. Dzaba što pokazuje 25-50 ms kad je to baaaš mnogo, nekad i po sekundu, bez preterivanja. Samo što sam ja mislio da je to do opterecenja i igram tipa ponedeljkom, četvrtkom i tako tim danima kad ima manje igrača. Vikendom ne moze da se igra, bukvalno penal ne mogu u stranu da šutnem jer ne moze da učita stranu koliko mu kasni komanda. Sve sam probao vpn, reconnect, sva moguća sranja al ne vredi i jednostavno, uđem, probam, posle sekund ako vidim da ne mogu da se okrenem, izađem i uđem kasnije. :D
 
Znaci sve si probao i vpn i nista.Ja sam krenuo da jurim neki vpn ruter ali posle tvog posta cu odustati.Dok sam bio na sbb optici nisam imao problema,spajalo me uvek na poljski server,i mogu ti reci da je gp bio odlican.Igrao sam u udarnim terminima subota od 14h i nedelja od 14h bilo je i losih gp-a ali od u celoj wl od 20 utakmica mozda mi budu 2 utakmice sa losim gp.Od kad sam presao na supernovu optiku baca me non stop na milano i frankfurt,e tamo tek ne mogu da se okrenem.Pa reko da uzmem vpn ruter pa da se vratim na poljski server makar da probam.
 
Nazad
Vrh Dno