dzidza_bidza
Čuven
- Učlanjen(a)
- 09.09.2005
- Poruke
- 1,793
- Poena
- 695
Jel moze neko da me neko uputi kako napraviti "lep"potpis za email? Koristim na poslu jos uvek XP i OE kao mail klijent. Znam ono klasicno u samom OE kako se pravi, ali kako da to bude malo ozbiljnije, u boji, da se ubaci logo...
Nadam se da sam bio jasan sta mi je zelja? 🙂
Nadam se da sam bio jasan sta mi je zelja? 🙂