Šta je novo?

e-mail signature

dzidza_bidza

Čuven
Učlanjen(a)
09.09.2005
Poruke
1,793
Poena
695
Jel moze neko da me neko uputi kako napraviti "lep"potpis za email? Koristim na poslu jos uvek XP i OE kao mail klijent. Znam ono klasicno u samom OE kako se pravi, ali kako da to bude malo ozbiljnije, u boji, da se ubaci logo...
Nadam se da sam bio jasan sta mi je zelja? 🙂
 
Koristio sam vec pretragu... ali nisam otvarao ocigledno prave linkove, hvala puno!
 
Nazad
Vrh Dno