Šta je novo?

Dzekovi za Samsung 5.1 sistem

Jupiii

Zapažen
Učlanjen(a)
18.05.2024
Poruke
9
Poena
1
Da li mi iko moze pomoci gde da nabavim ovakve dzekove za 5.1 sistem totalno su ne standardni izlazi i nigde ne mogu da ih nadjem pravio sam neke inprovizovane ali evo pre 2 dana mi je stradao jedan izlaz i odneo sam ga kod majstora Sva sreca nije nista strasno samo je kondenzator popustio pa cemo ga zameniti Ali necu da mi se to vise desava Zice da se spoje na samom izlazu A zaista su bas nezahvalno i unikatno napravljeni Evo dole iz prilozenog pogledajte i pomazite dajte neku informaciju Unapred vam do neba hvala
 

Prilozi

  • IMG_0302.jpeg
    IMG_0302.jpeg
    339.7 KB · Pregleda: 71
Poslednja izmena:
Ti sa slike nisu ti što tebi trebaju, to je ovaj plavi a tebi treba crveni. Ovih kao plavi imam koliko hoćeš a ovih što tebi trebaju jedan sigurno, kao što se vidi. Imam još tih kablova, pretražiću kasnije oa javljam, dajem ti sve što nađem. 1000009665.jpg
 
Koliko ti treba?
Treba mi svih 5.1 konolet oo
Ti sa slike nisu ti što tebi trebaju, to je ovaj plavi a tebi treba crveni. Ovih kao plavi imam koliko hoćeš a ovih što tebi trebaju jedan sigurno, kao što se vidi. Imam još tih kablova, pretražiću kasnije oa javljam, dajem ti sve što nađem. Pogledajte prilog 442981
Ti sa slike nisu ti što tebi trebaju, to je ovaj plavi a tebi treba crveni. Ovih kao plavi imam koliko hoćeš a ovih što tebi trebaju jedan sigurno, kao što se vidi. Imam još tih kablova, pretražiću kasnije oa javljam, dajem ti sve što nađem. Pogledajte prilog 442981
Vazi buraz moj znas kas kad mi trebaju kao leba Evo bas danas mi stize 5.1 da popravke i necu ga ni pokretati dok ne pribavim te dzekove Koliko kosta da kosta brat ce ti platiti Mnogo ti hvala trazim ih vec duuuuze vreme
 
Na kape u verovatno ima, i zvučnika i kablova...
Procunjaj malko...
Sta su ti ja kape?
Ti sa slike nisu ti što tebi trebaju, to je ovaj plavi a tebi treba crveni. Ovih kao plavi imam koliko hoćeš a ovih što tebi trebaju jedan sigurno, kao što se vidi. Imam još tih kablova, pretražiću kasnije oa javljam, dajem ti sve što nađem. Pogledajte prilog 442981
Jesi pogoedao ljubi te brat Ja evo krecen po pojacalo od majstora Cimam se ja i dalje za dzekove Al vidim imas ti punu saku hahhahah pa ako mozes pomagaj Znam da imas i svojih obaveza i sve Al eto ako uspes naci 6komada platicu ti ljubi te brat
 
Samo ovaj jedan crveni imam, ovih drugih imam dosta
 
Svaka tebi stact sto stinznas sta je (Ka pe) 🦾 Nego znas li ti sta na moje pitanje da mi pomognes Nisam ja toliko plitak gradjan da ne znam prvoveriti prvo ma svim sajtivima Srbije pa i na (Ka pe)
Samo ovaj jedan crveni imam, ovih drugih imam dosta
Platicu vam koliko treba evo pojacalo stiglo sa resenim kondeza
 
Svaka tebi stact sto stinznas sta je (Ka pe) 🦾 Nego znas li ti sta na moje pitanje da mi pomognes Nisam ja toliko plitak gradjan da ne znam prvoveriti prvo ma svim sajtivima Srbije pa i na (Ka pe)

Platicu vam koliko treba evo pojacalo stiglo sa resenim kondeza
Bogami, sa takvim nastupom, nakon 2 dana na forumu, teško da ćeš steći mnogo prijatelja ovde.
 
Bogami, sa takvim nastupom, nakon 2 dana na forumu, teško da ćeš steći mnogo prijatelja ovde.
Ne razumem sta ja nemam pravo na svoje mislienje da ka pe nije skracenica za Kupujem Prodajem I sad ti mene negodujes zbog toga Svako ima svoj neki izraz Ja sam se iznenadio da ne kazem zacudio zasto je Ka Pe kupujem prodajem al dobro Losu nameru nisam imao to je zasigurno tu sam da ponognem ljudima koliko mogu i da oni pomognu meni pa i da se druzimo Nov sam ali polako 31 mi je godina pa pokazaci i ja neko znanje Zao mi je sto sam te uvredio nije mi bila namera
 
Jasno je da ne može na prvu...
Ali, uz malo mašte/turpije/brusnog papira može i čudo da se desi...
 
Nazad
Vrh Dno