Mare je napisao(la):BTW Imam 16x DVD-ROM i jos ni jedan disk nije pukao u njemu 😀 :d
JOBAH je napisao(la):A sta mislite o Sony DRU-700 ili DRU-710A ?
OptiPlex je napisao(la):Izlazice jos mnostvo generacija pisaca, njihovih firmvera i raznih medija, dok se to standardizuje, da ne pricam o (neophodnom) pojeftinjenju medija. Ma izaci ce jos mnogo toga dok se standardizuje 8x pisanje a kamoli 12x ili 16x
http://forum.firmware-flash.com/dl_firmware.php?category=4&manufactor=25byMaX je napisao(la):Dajte neke linkove za te firmware-ove...
Gde sad nadje temu iz septembra 04?luka-d je napisao(la):Nec 3550A u Microsystemu za 50 evra ja sam uzeo odlican je
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari