Šta je novo?

Dupli nalozi ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Toliko o pravicnosti moderatora weasel...
Ko zna sta je umislio. Ja nigde nikog nisam vredjao. Slucajnost da imamo slicne nickove.

rekao sam ti da si gotov
Brate, ako nisi pravio duple naloge, ako te iko napade bez potrebe zbog čega uopšte reaguješ? Stvarno, evo ja sam neutralan, ali isčitaj svoje postove, toliko si se zapetljao da je to strašno. I odjednom par novih naloga i slučajan weasel2, znači ili ne znaš više šta radiš ili si toliko prso pa sad misliš da cimaš sve ovde. Mi ti ovde poklanjamo pažnju samo zato što nismo još uvek zaspali, uopšte se niko nije primio, jedino ceš verovatno ubuduće biti provaljen koji god nalog da otvoriš i ljudi cete izbegavati. Bolje da si iskulirao i odcutao.
 
@kodmenejeradilo

Lik je def bog [emoji122]

Verovatno sada gajbi pije pivo i jede kokice i place od smeha. :)

Drugacije objasnjenje ne postoji
 
zvucnicima prezadovoljan, tablet nista spec ovo ono sestric ga prisvojio skoro a hardove nemam dugo toliko skoro sam promenio sam 4 ali rade posao. sto?

Dakle,
bas ti si napisao ovaj post: http://i.imgur.com/Ib43j3h.png
Ili ako ponovo ne vidis sliku, da ga citiram:
"z5500 :) ja sam ih platio 580e kad su izasli i evo ~15 godina kasnije rade kao prvi dan, da kucnem u drvo :) ali ne racunam tu ov madjarske varijante koje su pre par godina bile za 250e...na skoro svakom od tih je crkao displej ili woofer."
 
plot-twist-ahead-sign.jpg



weasel2 je moj nalog. To vecina ovde znaju , sluzi mi za neke test stvari :).
 
@KodMeneJeRadilo:
Nije nikakva magija u pitanju, ti i kostolomac imate isti tapatalk id, napravljen na istom telefonu, sa istim google nalogom.
 
Niti sam ja kod mene je radilo niti sam tvoj nalog weasel osim ako mi na silu ne oduzmes nalog
 
Kome smeta jak cetvorostruki nalog na benchu?!
 
Dobro je , dal si ti normalan weasel2?

Ufff jeza me uhvati svadjam se sam sa sobom vec 1.5 sat polako mi realnost gubi smisaoo hahahah

ne sad ozbiljno . weasel2 je moj test nalog, sto barem kolege moderatori znaju .
 
Pravicu se da ovu temu nikad nisam ni video ni pročitao. :D Ovo se nije desilo, ubedjen sam da sanjam. :)
 
AJmo jos jednu varijablu da iznesemo


KodMeneJeRadilo je napisao(la):
..imam jako ozbiljnu platu i radim u jednoj velikoj softverskoj firmi, zapravo sam suvlasnik jedan od...diplomirani sam master informatike sa dosta inostranih sertifikata iz oblasti informatike al nemoj nikom da prenosis ko ih sisa
/QUOTE]

Ovo je poslato weasel-u2

Zena je imala u planu da otvori IT servis, oboje smo diplomirani informaticari, mogu slobodno da kazem strucnjaci sa visegodisnjim iskustvom u radu ovde pa i u inostranstvu, znanje ne manjka, ni u jednoj oblasti.

Capturekostolo.png
 
Toliko o tome ljudi da moderatori ne mogu da citaju vase privatne poruke.

Weasel evo javno mozes slobodno da me banujes. Administraciji sam vec prijavio da citas privatne poruke. Neces ti jos dugo biti moderator to ti garantujem,....

Imas psihicke probleme sta si sve spreman da izmislis.


Zamisli IT inzinjer na IT forumu ? dobro jutro Kolumbo..

Aj sad iznesi slike kako su svo troje iz Srbije i svi imaju intelov procesor i pisu latinicom...


A i tvoj kolega yoyo, on kao neki programer bi trebao da zna da se to kostolomac pojavljuje zato sto na forumu ga cesto dovode neosnovano u vezu sa kostolomcem
 
kakav id to ni nema na tapatalk 2.x

Opet skreces sa teme.


zvucnicima prezadovoljan, tablet nista spec ovo ono sestric ga prisvojio skoro a hardove nemam dugo toliko skoro sam promenio sam 4 ali rade posao. sto?

Dakle, ovaj post: http://i.imgur.com/Ib43j3h.png
Ili ako ponovo ne vidis sliku, da ga citiram:
"z5500 :) ja sam ih platio 580e kad su izasli i evo ~15 godina kasnije rade kao prvi dan, da kucnem u drvo :) ali ne racunam tu ov madjarske varijante koje su pre par godina bile za 250e...na skoro svakom od tih je crkao displej ili woofer."

Jesi li ga bas ti napisao? Odnosno da li je istina ovo sto tvrdis za cenu i 15 godina?
 
Poslednja izmena:
Nije li Tapatalk ukinuo API za 2.x verzije ?
Druze, napravio si totalnu komediju u kojoj se samo ceka lock i konacna odluka sta ce s tobom biti, jer ima previse dokaza.
Rastegli ste ovo bespotrebno. Nema ovde vise sta njemu da se objasnjava.
 
Opet skreces sa teme.




Dakle, ovaj post: http://i.imgur.com/Ib43j3h.png
Ili ako ponovo ne vidis sliku, da ga citiram:
"z5500 :) ja sam ih platio 580e kad su izasli i evo ~15 godina kasnije rade kao prvi dan, da kucnem u drvo :) ali ne racunam tu ov madjarske varijante koje su pre par godina bile za 250e...na skoro svakom od tih je crkao displej ili woofer."

Jesi li ga bas ti napisao? Odnosno da li je istina ovo sto tvrdis za cenu i 15 godina?

to sigurno nisam napisao jer sam ih kupio bas od tog decka ove godine.
 
A tvoje misljenje o Kostolomcu KodMeneJeRadilo ?
 
Baš su popularni ti zvučnici i svi koji pišu sa tvog naloga imaju iste... Baš zanimljivo... [emoji1]
 
@KodMeneJeRadilo:
Nije nikakva magija u pitanju, ti i kostolomac imate isti tapatalk id, napravljen na istom telefonu, sa istim google nalogom.

Dokle ova podmetanja, covek je dao sredovecnom gospodinu kod Kalenic pijace telefon da pozove taksi, delovao je kao osoba od poverenja, sad se ispostavlja da je napravio google nalog i sa njega se registrovao na Tapatalku. Nije ni cudo sto je Srbija tu gde jeste, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo :D

Tema je epic, ukrali ste mi 1 sat od sna, ali stop blasfemiji - nemojte preterivati i govoriti da je nadmasila Atomijevu!!! Covek se prosto pravi i lud i glup, i jos trazi da mu to dokazujemo na svakoj strani po tri puta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno