Šta je novo?

DubaiCoin - DBIX (Arabian Chain)

Ma di zezam, pitam ozbiljno ako mogu da prebace sto da ne ako ne neka im ja cu poceti ispocetka. Nemoj da si ko pcela i da odmah okreces dupe sa zaokom da bodes. :D

Nego koji je jos dobar majner za ovaj novcic?
 
You'd get around 23 mh/s with that setup equal to around 0.1 dbix a day. 3 DBIX a month = roughly 120$ a month with current prices.

To je sa 1060 info sa neta. E sada koliko je to tacno to ce mo da vidimo od sutra ujutru jer sam imao dosta obaveza i nisam mogo da se posvatim ovome detaljno ali ujutru zavrsavam sa eth i saljem ga na pool pa cu da prebacim karticu na ovo.

Ako je verovati ovome da se moze skupiti 3 novcica za mesec dana to je onda odlicno a kako cena samo raste onda ce ovo jos ispasti profitabilnije od eth za ljude sa jednom ili dve kartice da rade.

Nego sada mene interesuje da li ostati na claymores idalje ili preci na neki drugi majner i koji ako imate savet?

I koja je ovde razlika sada?

If you prefer PPLNS(100.000) rewards dbix3.pool.sexy

If you prefer Proportional rewards dbix2.pool.sexy

If you prefer PPLNS(3000) rewards dbix.pool.sexy

Ako je ovo tacno za 23 mh/s da imas 0.1 na dan, ondak ja sa 200mh/s treba oko 1100 usd mjesecno, to je puno. Koliko je ovo tacno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je ovo tacno za 23 mh/s da imas 0.1 na dan, ondak ja sa 200mh/s treba oko 1100 usd mjesecno, to je puno. Koliko je ovo tacno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1811194.3540

Evo tu procitah ali nista ne uzimam zdravo za gotovo dok sam ne probam.

Nego Molex procitah u prvom postu da moze sa ethminer da se isto radi ali sa kojim kada ih ima toliko za skinuti, koju verziju odabrati?

Ako nije problem link za download.

Evo nadjoh ovo, jel ovo ok?

http://213.154.202.174:5550/
 
Poslednja izmena:
Boki ne znam sta glumis ali ok ajde neka ti bude.

Inace koga zanima namestio sam gore sa linka sto sam poslednje ostavio, imam konstantno 24.2 Mh/s i sajt me vidi kao radnika i podesen je novcanik sa mog racunara.

Screenshot (46).png Screenshot (47).png

E sada jedino ne znam kako se salje sa ovog novcanika na net nazad na prodaju ali valda ce neko ko nije toliko duhovit da objasni.

Hvala
 
Poslednja izmena:
Iskreno ti teras ljude da budu duhoviti(objektivno i jesu), nije problem postaviti pitanje, uvek se nadje neko da odgovori, problem je spamovati forum potragom sa STEP BY STEP informacijama,
Pitas kako da prebacis sa privatnog walleta na deposti adresu na livecoin-u pretpostavljam?
Odgovor na to pitanje te ceka sa dva klika. Otvoris privatni wallet, sacekas da se sinhronizuje (altenativni postupci vise puta pisani u gornjim postovima)
kliknes na drugi tab(transakcije) gde za prijem navedes adresu za deposit dbix-a na livecoinu. I SEND ...izvini tri klika

Nakon toga svi ostanu sa razmisljanjem(bar u sebi) nije li tvoje pitanje spam ... bez ljutnje.
Ono kao pricate o sumama 1000+ eura mesecno i koliko koja kartica daje na dan, sat , minut, a dupe vam samo sedi za monitorom cekajuci na gotovo odgovore sa foruma. POMOC da, ali hranjenje LENJOSTI ... pa i ne bas.

Dok si ispisao pitanje na forumu i sacekao odgovor, verujem da si mogao da posaljes i primis koine na livecoin adresi.
Niko ne spori onu "bolje pitati nego skitati" , al ovim metodama uskracujete ljude za pravu pomoc, kada se muce i probaju nesto pa ne mogu da rese i onda dodju na forum, prvo potraze da li je resenje vec ispisivano, pa onda i pitaju sta ih muci kako da rese.

Zasto i kako?
Pa tako sto svi oni koji to znaju i mogu da pomognu se udaljavaju sa foruma u privatne grupe, kako bi se distancirali od zasipanja foruma beskorisnim informacijama, visestruko postavljanim i odgovorenim pitanjima i molbama za step by step tutorijalima. U 2017 godini 5-6 godina nakon nekog da nazovemo preskolskog perioda majninga neki od vas traze ultra postupak, metodom da vas neko vuce na lancu do cilja.

Samo se preispitajte jednim pitanjem.
Kako su poceli oni iz 2011 kada cak i nije bilo ni izbliza toliko informacija bilo na srpskom ili engleskom/drugim jezicima kao sto ima danas?
Morate malo da zalegnete, neko ko prvi pocne da kopa bilo koji alt mora brljati, probati gresiti, pokusati, gubiti i vreme i zivce ... a vi odmah na gotovo i da li donosi famozna 2$ dnevno. Ljudi nemate pravo da se ljutite ako budete izignorisani ili duhovito spamovani, sa minimalnim znanjem, cesto manjim i ulaganjem, a jos cesce sa miinimalno ulozenim vremenom ocekujete astronomske zarade ...au PM onda, gde meni prodje zivot.

Kad pisem "vas" oni na koje se to odnosi ce sebe lako prepoznati
Nema ljutnje, niti okretanja bodljikavog dupeta, samo realno.
 
Vidim da ima problema da se podigne wallet, pa se rucno da putanja do gdbix ali kod mene se uopste ne otvara GUI aplikacija, vidim da se podigne proces u task manageru ali se ne otvara prozor. Jedino se otvori cmd prozor od gdbix.exe ali ne i dbixwall.exe ... probao sam i obrnuti redosled (nakon sto sam pogasio procese u task manageru) ali nista...
 
Si probao da mu das administratorsku dozvolu da tako pokrenes exe fajl sa desni klik pa run as administrator?
 
Meni na win 10 prvi put kada sam pokretao gdbix.exe mi je bilo blokirano tacnije neko upozorenje ili tako nesto mi je izbacivalo.

Vidi da ti antivirus nije blokirao ako jeste kazi mu da je to ok fajl. Ako nije ni to onda sacekaj nekog ko se u ovo vise razume.

Samo da proverimo, jesi ovu verziju skino Gdbix v1.4.9-2 Update Fix?
 
Evo i ja sam poceo malo kopat dbix. Ja koristim claymore vidim da vi koristite druge, valjda radi fee.
Hteo sam pitat jel mogu da jedna local wallet adresa sa 1 rig da koristim kako adresa na druge rigove, i da imam wallet samo na jedan rig ili mora local wallet na svi rigovi. I ako mora jel ima sanse da se isti local wallet adressa koristi na ostale 2-3 rigove. Hvala puno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
možeš sve rigove na jedan wallet
 
Da, poslednja verzija walleta. Rekao bih i da sinhronizacija zavrsila, vidim da sada ide po jedan blok, trenutni je 56539. Hebeni GUI...
 
Ja stvarno ne znam odakle ovakav entuzijazam?
Wallet ne radi kako treba, pola linkova sa ANN strane ne rade i vi ste zapeli da prebacujete rigove na ovo?
 
Wallet radi lepo ali pool malo zeza, bar mene :)
Inace omogucen je deposit direct na livecoin..
 
Poslednja izmena:
To znam da je malo a jel bi pomoglo ako bi im pisao ticket pa da prebace na moj novcanik pa da nastavim ili da to halalim u prevodu da oprostim i da krenem nanovo?



Pa ne mozes isto da postavis, moras da napravis svoju adresu na koju ce ti lezu novcici koje skupis.

Mislio sam na bat,naravno da je moja adresa
 
Imam sad 1 problem u ovom win wallet-u, kad hocu da posaljem novcice na livecoin trazi mi password, to kontam da je onaj pwd koji sam stavio kada sam pravio account? ali ne radi.. stalno mi izbacuje gresku..
Jel ima neko neko resenje, predlog?
 
Pa taj password treba, ako si ga zaboravio onda krastavac [emoji58]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ma sto je najgore, nisam zaboravio.. kucam taj pass ali kaze "could not decrypt key with given passphrasse"
 
Nakon instalacije wallet i generisanja adrese tražim da se unese passwor,bez njega nema šanse da se pošalju novčići.Ja sam ga zaboravio pa se kasnije prisetio.
Na bitcointalku ga dižu u nebesa,pričaju da je budućnost,a nema ga na poznatijim menjačnicama,sve mi više smrducka na scam.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Citam sad na bitcointalku da dosta ljudi ima ovaj problem kao i ja, i da je sifra dobro unesena..
Nisam jos stigao do resolution-a..
 
Jel mozda neko imao ovde slican tj isti problem, tamo ljudi bukvalno nista ne pisu vezano za ovaj prob.
Meni stoje zarobljeni novcici a sifra mi je ispravna..
da li postoji mogucnost da se to ispravi nekako..
 
Imate na fejsbuku grupu DBIX i mislim da su developeri admini pa mozete njih da kontaktirate

Sent from my Lenovo A6020a41 using Tapatalk
 
Drustvo, sinoc u 21h sam pustio na dva riga. Jedan 140mhs, a drugi 100mhs. Za 24 sata iskopao 0.621 dbix-a. Trenutna cijena mu je $24.08 i to je skoro $15 danas. Ima li neko da zna hashrate za poslednja 24h i koliko je iskopao eth-a pa da uporedimo?
 
Drustvo, sinoc u 21h sam pustio na dva riga. Jedan 140mhs, a drugi 100mhs. Za 24 sata iskopao 0.621 dbix-a. Trenutna cijena mu je $24.08 i to je skoro $15 danas. Ima li neko da zna hashrate za poslednja 24h i koliko je iskopao eth-a pa da uporedimo?
Oko 16$

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni je na jednom rigu 100mh/s za 24h iskopao 0.2,a potrošnja varirala od 200 do 600W.Ne znam otkud tolika razlika u potrošnji.Bez mod. biosa,samo u wattmanu podešen rig 4x rx 480 4gb nitro.Držim 1075/2050.Sad ne znam koliko je isplativo pošto dual etc-dcr daje mnogo više.
 
Sinoc sam primjetio dosta puta da se majner restartovao posto nema novih "jobs" sa pool-a (pool.sexy). Moguce zbog toga da ti je varirala potrosnja.
Trenutno je dbix 15,33%.. a eth 16,64%.
Hm.. sta kazu iskusniji?
 
citam na jednom forumu da mnogi prelaze sa eth na dbix.. ali ima par valuta koje obecavaju.. jedna od njih je i ovaj dbix...
 
Nazad
Vrh Dno