Šta je novo?

DubaiCoin - DBIX (Arabian Chain)

Izvinjavam se na duplom postu isteklo vreme za Edit. Da li je neko uspeo da odradi backup wallet-a. Pokušao i napravio fajl, ali kada prebacim na drugi PC, on kao očita ali uopšte ništa ne prikaže...
 
I ja imam slican problem, ne reaguje uopste.
Nema nigde help ili sl.
Jel wallet treba da bude upaljen na masini koja kopa ili moze na drugoj masini koja se povremeno pali ?
 
Ne mora da bude upaljen. Ja napravio na laptopu i sve OK, ali backup mi nikako ne uspeva...
 
Tamo gde ste raspakovali .zip walleta pokrenite prvo gdbix.exe , potom dbixwall.exe ... cekajte do daljnjeg da se wallet sinhronizuje, treba vremena - vise minuta, status konekcije u prozoru dole desno.

Ako proces ne uspe:
U tabu settings proverite adresu walleta(po defaultu je c/user/"username"/appdata/roaming/dubai ) , pronadjite je (appdata je medju hidden files) sacuvajte je negde sa strane za svaki slucaj, recimo ako budete pokretali wallet na drugoj masini.

Iskljucite wallet i gdbix.exe, ukljucite ponovo i sacekajte , ako ne uspe ( nema peer-ova)...trebace fizicki/manuelno da se dodaju nodovi, na bitcointalku na oficijalnoj temi se mogu naci do 3-4 stranice unazad od poslednje. U svakom slucaju slobodno unesite generisanu wallet adresu u majner, koini se nalaze tu, samo je potrebno sinhronizovati blackchain sa walletom.

Sa srecom, do ujutru idemo na 0.014 :-D
 
Sad sam uspeo.
Ides na account pa gore kliknes na wallet, ides na export, on ga exportuje u dbix formatu, posle ga importuje gde zelis i radi :)
 
Pa radio sam to i nije htelo...
Moram da probam ovo što @Molex kaže...
 
Ovaj coin je buducnos'

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
siguran sam u to

pumpaju ga i izvlace pare dok je blokiran depozit, kad bude krenula rasprodaja bit ce to cirkus :D
 
Poslednja izmena:
a ako niste primetili depozit je radio na kratko danas u jednom trenutku , tako da je neko verovatno ubacio coine
 
Da li još neko ima ovih problema, kada u pc wallet stavim adresu livecoin izbacuje mi ovo...
Address checksum mismatch. Use only properly checksumed addresses to prevent wrong sends.
 
Nisam zaboravio... Kopiran wallet sa livecoin, slao sam direktno na njega bez problema sa pool-a dok nije počelo da zeza ovo oko depozita...



Ko bude ima sličnih problema sa prebacivanjem wallet-a na drugi računar neka samo prebaci kopiju ovoga...
You've to copy all data from C:/Users/YourUser/AppData/Romaing/Dubaicoin to new Dbix Wallet Folder.
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam ovaj wallet i zanima posle koliko legnu novcici sa poola? Vidim da po defaultu salje 0.2 dbix ali mi nista ne stize na ovaj dbix wallet..
Citam ovo gore sto je molex pisao i ne znam sta treba da radim :D
Kada pustim ovaj gdbix pocne da mi radi ovo sto mozete videti na slici u attach.
Nije mi bas najjasnije, ako neko ima volje neka napise koju
Tnx..
 

Prilozi

  • dbixwall.JPG
    dbixwall.JPG
    58.2 KB · Pregleda: 130
Poslednja izmena:
Prosao i drugi payout ali nista nije leglo u novcanik..
Please help..
 
Da li još neko ima ovih problema, kada u pc wallet stavim adresu livecoin izbacuje mi ovo...
Address checksum mismatch. Use only properly checksumed addresses to prevent wrong sends.

Ignorisi. Ako ti je lakse mozes poslati bar 2 koina(lakse za prezaliti ako ne uspe), al iskustvo kaze da nikakvih problema nema, samo izignorisi upozorenje.

Prosao i drugi payout ali nista nije leglo u novcanik..
Please help..

Moras sinhronizovati wallet sa blockchan-om. Odnosno prostije receno ... ukljuci gdbix.exe, potom wallet - dbixwall.exe i CEKAJ(5.10.15 min) pa gledaj u donjem delu prozora kako ide proces sinhronizacije blokova. Tek su ti dva payout-a sa poola, pa i uplatnica iz banke se ne proknjizi brzo, koliko bi ti izgleda zeleo :)
Nema panike sve ide u dobrom smeru, cena diktirana iskljucivo marketom ... nevernici ce plakati za mesec dana sto nisu rasprodali svoje shiTH-ove za dbix-a :-D
 
Poslednja izmena:
Da li još neko ima ovih problema, kada u pc wallet stavim adresu livecoin izbacuje mi ovo...
Address checksum mismatch. Use only properly checksumed addresses to prevent wrong sends.
Jesi li uspeo da prebaciš na livecoin depozit adresu?I meni isto upozorenje izbacuje pa ne znam da li da šaljem?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
koliko dnevno dobijate dbix (sa kojom gpu) ?
 
Hvala @Molex tako sam pročitao i na bitcointalk.
@Simeonovic, nisam još uvek, čekam da se ne unormali situacija sa depozitima.
 
Jedno pitanje posto na pool.sexy mi je ostalo coina:

Screenshot (45).png

Kako sada da ih prebacim u DbixWall-WinGUIv1.0.1_49-2 kada vise ne dozvoljavaju tamo da se akumuliraju coini a ne mogu ni da ih zamenim za dolare. Jel mogu sada da ih nekako prebacim odatle u svoj novcanik?
 
Poslednja izmena:
Nikako da uspem da nadjem pa ajde ovde da se obratim za pomoć, koja je trenutna isplativost za 1060???
 
ethdcrminer64 -epool dbix.pool.sexy:7007 -ewal 0x6e685ff9183dc30af6a91ac423e67420d2c14be0 -epsw x -eworker RIG_ID -esm 0 -mode 1 -ethi -16384 -erate 1 -wd 1 -allcoins 1 -tt 72 -ttli 78 -tstop 82

Ja ovde izgleda da nisam nesto dobro postavio posto mi jako sporo ide!

Pogledajte prilog 232272

Ovo total speed se mnogo sporo dodaje. Znam da kada sam radio sa eth da je ovo se mnogo brze pomeralo na dole a sada jedva da se pomera. Na sajtu vidim da ima promena ali ne znam jel tako treba da bude ili ne?

Meni miner ni da se javi,a sve isto u bat-u postavljeno.Već nekoliko dana se za****** sa ovim.Ima li ko rješenje za ovo?Da nisu postavke,pošto su iste kao za dual ETC-DCR 1050/2050?Još samo nisam to dirao.
 
0.05 je jako malo, nece ti pool isplatiti

To znam da je malo a jel bi pomoglo ako bi im pisao ticket pa da prebace na moj novcanik pa da nastavim ili da to halalim u prevodu da oprostim i da krenem nanovo?

Meni miner ni da se javi,a sve isto u bat-u postavljeno.Već nekoliko dana se za****** sa ovim.Ima li ko rješenje za ovo?Da nisu postavke,pošto su iste kao za dual ETC-DCR 1050/2050?Još samo nisam to dirao.

Pa ne mozes isto da postavis, moras da napravis svoju adresu na koju ce ti lezu novcici koje skupis.
 
Poslednja izmena:
Kako videti profitabilnost

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kako videti profitabilnost

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

You'd get around 23 mh/s with that setup equal to around 0.1 dbix a day. 3 DBIX a month = roughly 120$ a month with current prices.

To je sa 1060 info sa neta. E sada koliko je to tacno to ce mo da vidimo od sutra ujutru jer sam imao dosta obaveza i nisam mogo da se posvatim ovome detaljno ali ujutru zavrsavam sa eth i saljem ga na pool pa cu da prebacim karticu na ovo.

Ako je verovati ovome da se moze skupiti 3 novcica za mesec dana to je onda odlicno a kako cena samo raste onda ce ovo jos ispasti profitabilnije od eth za ljude sa jednom ili dve kartice da rade.

Nego sada mene interesuje da li ostati na claymores idalje ili preci na neki drugi majner i koji ako imate savet?

I koja je ovde razlika sada?

If you prefer PPLNS(100.000) rewards dbix3.pool.sexy

If you prefer Proportional rewards dbix2.pool.sexy

If you prefer PPLNS(3000) rewards dbix.pool.sexy
 
Poslednja izmena:
Meni miner ni da se javi,a sve isto u bat-u postavljeno.Već nekoliko dana se za****** sa ovim.Ima li ko rješenje za ovo?Da nisu postavke,pošto su iste kao za dual ETC-DCR 1050/2050?Još samo nisam to dirao.

Pa ti se zajebavas par dana, a nama napises kako ne radi i ocekujes da ti neko pomogne. Slikaj code koji si ispisao, koji miner koristis, na kom pool-u, log, koja kartica, odakle pokreces .bat, da ga nisi izmestio iz foldera gde je .exe ...nesto bar.

To znam da je malo a jel bi pomoglo ako bi im pisao ticket pa da prebace na moj novcanik pa da nastavim ili da to halalim u prevodu da oprostim i da krenem nanovo?

Zajebavas brate ... da pises ticket za 0.05 DBIX-a, jbt valjda kapiras iz kojih razloga postoji minimalna isplata na pool-ovima. Da i oni zarade

Kako videti profitabilnost

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

"Calculate your share of the network hash rate for that particular hash algorithm (your hash rate divided by the network hash rate), let that be HR.

Calculate the emission by unit of time (block reward times 86400 divided by block time in seconds), let that be E.

Calculate your expected average coins mined in a day (HR times E), let that be C. Note that variance will be high, unless you mine on a large pool, or have a large HR.

Calculate the price in the coin you want to convert to (C divided by exchange rate, or C times exchange rate, depending on whether it's expressed by altcoin per bitcoin, or bitcoin per altcoin, respectively).

If you want per second, or per MH, scale accordingly. "
 
Nazad
Vrh Dno